Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość xenika30

ile trwa przecietny stosunek

Polecane posty

Gość saffafsd
Doświadczony spryciarz Ja mogę najpierw dać jedynie ustami :D. Ona przeważnie dochodzi do pewnego "poziomu" i przekracza go dopiero gdy ja dochodzę... I co tu zrobić? :D To nie jest regułą, ale najczęściej. I Często jest że ja doszedłem, a ona w tej chwili właśnie chce dochodzi, to przerąbana sytuacja żeby nie dostać po mordzie :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość B1L4D
mój sąsiad w podeszłym już wieku twierdzi, że u niego seks z kobietą trwa 45 minut i 3 sekundy;) - 15 minut się rozbiera, 3 sekundy uprawia seks i potem pół godziny go reanimują;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobre to wyżej
: D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bliźniak kocha panne
oj chłopcy...chłopcy... samoluby:P dobry kochanek zadba o kobietę, żeby to ona najpierw doszła - minimium 1 raz:P a dopiero później o swoją przyjemność!!!!!! a co do czasu? - cóż nie długość a finezja się liczy! i gwarantu8je, ze po dobrym i satysfakcjonującym sexie kobiety wolą iść snić w objęciach Morfeusza niż paplac głupoty!!!! a przez takich jak wy są później dylematy: o czym ona myśli podczas sexu?.... a sprawcie cholera, zeby wasza partnerka nie miała głowy do myślenia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiosia
Mój to tak z 15min, wcześniej oczywiście jest gra wsytępna, ale samo posuwanie to właśnie te 15min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goolero
u nie których pół minuty a u innych nawet i z godzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie zazwyczaj ok 18 minut posuwania i oczywiście gra wstępna :P 30 sek.? :D to musiała się babka nacieszyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy nie za długo?
Ja samego stosunku wytrzymuje średnio godzine. może być dłużej, ale i szybciej, jak skoncze po 30minutach to szybko. najgorsze jest to, ze moja partnerka juz nie moze dłużej niż tą godzinke, no ale zawsze jakoś się zaspokoimy wzajemnie ;) a czy macie wy panie problem z checia załatwienia się podczas stosunku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mareczek76_76
Taki dowcip mi się przypomniał na temat co nasze kobiety myśla podczas stosunku :) jeśli jesteś z kobietą "lekkich obyczajów" to myśli : zapłaci czy nie zapłaci , jeśli jesteś z kochanką to ona myśli : kiedy znowu przyjdzie , natomiast twoja żona podczas stosunku myśli : kurcze na jaki kolor pomalować ten sufit :). A do tematu to u mnie wszystko trwa około godzinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asslikcer
jak jestem zmeczony to 10 min taki szybki numerek ale z reguly to srednia godzina , dlaczego faceci tak szybko koncza bo sa leniwi i mysla tylko o sobie by dojsc i zglowy , ja sam tak mialem ale odkrylem ze uczucie sam fakt ze mojej narzeczonej sprawiam przyjemnosc mnie bardziej podnieca wiec nauczylem sie panowac nad swym orgazmem godzina nie problem 2 h rekord , ale po takim dlugim seksie orgazm mam bez porownania odlotowy niz taki szybki numerek 10 min , mistrzem nie jestem pani 3 orgazmy ma podczas najlatwiejszy jest lechtaczkowy taki normalny to musze sie sporo nameczyc bo lubi ostro mocno i szybko co tu duzo mowic przy mojej wybrance schudlem 10 kg same kosci mi zostaly juz codziennie tego nie robimy musiala sie z tym pogodzic ze maszyna nie jestem ale co 2 , 3 dni to srednio godzina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uwazam ze seks to nie samo wkąłdanie pewnisa w pipke to tez gra wstepna oral też itp u mnie ok 2 godziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ;/
Wybaczcie ze się w tronce ale mam 17 lat nie uprawiałem jeszcze sexu , nie miałem jeszcze dziewczyny taki pech :/ . Ale wróćmy do tematu przy masturbacji wytrzymuje no około 3 ,4 min ale jednakowym tempem a czasem nawet nie 30 sec . ale i bywa czas że o koło 10 min lale to zatko najczęściej tak jest gdy jakąś 1h temu to robiłem tak po prostu ;P://. I czy podczas stosunku z kobietą trwa to dłużej czy krócej ,i jeśli wiecie od czego to zależy jeśli ktoś jest w stanie mądrze i na temat odpoweidzieć prosze o odpoweidz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŚwierzakWTychSprawach
Ja w sumie jestem bardzo mlody starzem w tych sprawach bo dopiero mam pierwsza partnerke i robimy to od jakis 2 miesiecy, narazie staramy sie to robic codziennie, wiadomo hormony itp. :D Ale do tematu, nasz stosunek trwa przewaznie okolo godziny z czego wiekszosc czasu to moje francuskie zadowalanie jej, staram sie zeby niemiala tylko jednego orgazmu i jak narazie za kazdym razem mi wychodzilo zeby chociaz 2 byly :) A co do samego stosunku to trwa to okolo 5-10min, i w sumie niemam pojecia jak to przedluzyc, staram sie i pręże jak moge bo podczas kiedy ona sie bawi mna to moge jechac 30min bez problemu ale jak jestem w srodku i widze jej wyraz twarzy, i te odglosy rozkoszy to normlanie nieumiem tego dluzej ciagnac i strzelam jak opentany :D Na jej szczescie to potrafie to robic kilka razy, raz po razie bez przerw, (tylko zeby zmienic gumke, ale to nieprzestajemy sie piescic w trakcie) narazie doszedlem do 8 powtyrzen potem juz ona niemogla dalej twierdzac ze "cipki z gumy to ona niema", niewiem czy te osiagi to sprawa wieku czy jak :D Mam tylko nadzieje ze z czasem sie jakos przyzwyczaje do jej ciala i emocji i bede mogl ja zadowalac dluzej i z taka sama frekfecja powtórzen, jak ktos cos mogl poradzic albo wesprzec to bardzo bym prosil ;) A jak sie nic niezmieni to chyba pojde na jakas joge czy cos :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciałam nadmienić
Że nigdy nie uprawiałam seksualne o którym można powiedzieć ,,przeciętny stosunek,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Byrczek
Kochane moje! Stosunek może trwać nawet i dwie godziny, oczywiście jeżeli lubicie na zmianę:) Raz od tyłu, a raz od przodu. No pozostaje jeszcze tzw. Druga dziurka, gdzie też nie jest źle, ale nie jest też tak samo jak w pupę! Kwestia przyzwyczajenia! Musicie popróbować, czego Wam z całego serduszka życzę! Myślę, że miłość jest piękna, bardzo ponętna i wcale nie musi sprawiać przyjemności tylko jemu! Starajcie się cieszyć każdą chwilą kiedy macie GO w sobie. Pozdrawiam Paweł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teen 1995
Witam ja mam lat 15 :P troche malo ;P a pierwszy raz trwal u mnine okolo 40 minut ;) niewiem czy to dobrze czy źle, ale było super ;] Teraz z doswiadczenia wiem ze aby przedłuzyc stosunek wystarczy dostosowac tempo do swoich mozliwosci (nie za szybko, nie za wolno) by utrzymywac podniecenie w miare stalym punkcie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy nie zapomnę
Moj najdłuzszy stosunek trwal cala noc, nie zapomne tej mocy nigdy, czaulam wtedy jakbym miala orgazm cala noc, bylo gorąco, a facet super. Na sam a mysl o tej nocy pojawia mi sie usmiech na twarzy:) NIestety z tym facetem nic nie wyszlo powaznego. Teraz z narzeczonym przecietnie to ok 10 minut i wspomnienia tamtej nocy, Dzieki za te noc K.P;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rucha-czu
kiedyś po imprezie (wiadomo: %%%) właściwie całą noc z krótkimi przerwami... zakwasy później przez 3 dni, jak po dobrej siłowni moje ex do dzisiaj wspomina tamtą noc X-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hary
15 min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze jest
gra wstępna około 15-30 min zależności gdzie i jak się czujemy w tym wchodzi oczywiście seks oralny gdzie lubimy to naprawdę sam seks trwa do pierwszego dobrego orgazmu u kobiety (przecież nie może iść spać lub wyjść z domu nie zaspokojona) a nawet do 3 godzin myślę ze by mógł trwać dłużej ale porostu dziewczyna już mówi ze ma dość nasz seks składa się z różnych pozycji tez małych przerw ale zawsze w przerwach jest seks oralny poprostu kiedy mam ochotę już wystrzelić przerywam i zajmuje się nią w inny sposób ale zęby cały czas była podniecona (mokra)... pod czas seksu klasycznego tylko ja jestem aktywny z tego powodu ze wtedy umiem opanować swój orgazm nie powiem ona wtedy mnie maca i robi inne rzeczy ale tez są takie dni ze poprostu jakoś to wytrzymam i jest ona wtedy bardzo aktywna od czego to zależy naprawdę nie wiem czasem wchodzi w grę seks analny gdzie facetom polecam a kobieta to zależy czy się spodoba pod czas seksu analnego max 30 min ale dziewczyna ma już wtedy dość i ja również ale zawsze mowie nic na sile i podstawa to żel !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duga rura
Pszeciętny stosunek trwa 1 godzinę... Ale ja robiłam to 3 godziny było super ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linkpl
Wszyscy mają tu racje w jakimś stopniu głównie zależy od samego siebie i partnera/partnerki każdy jest inny tak na prawdę nie da się określić średniej bo jak pisałem każdy jest inny jeśli pragniecie długich stosunków polecam zapalić skręta,lolka,jointa,marsie (marihuanę) gwarantuję lepsze doznania dłuższe stosunki i kosmiczne orgazmy :) nie wiem jak wy ale jak sobie zapale przed to spokojnie mogę całą noc z krótkimi przerwami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaaaapppppppppp
moj rekordzik to 4 godziny :D im dluzej tym lepiej :D a teraz okolo 20 min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IFFF
coś poradze po 1 to szczerość pomiędzy partnerami po 2 to rozmowa a tak wogóle stosunek wydłuża ilość alkoholu we krwi krótsza gra wstępna i jeśli w ostatnich paru h miało się jakieś wytryski w moim przypadku trwało to od paru sek do 3 h średnio wychodzi w przeciągu od 5 min do 20 ale to naprawde zależy od wielu czynników np miejsce pozycja klimat powietrze i czy człowiek wypoczęty czy nie im bardziej urozmaicona pozycja tym dłużej bo człowiek skupia sie utrymaniu pozycji npina mięśnia i skupia sie w połowie na tym im bardziej miejsce nie dozwolone tym szybciej bo to strasznie podnieca ZAZWYCZAJ OBOJGA PARTNERÓW A TAK WOGÓLE CO JA BEDE tłumaczył życie każdemu da sporo lekcji szczególnie gdy ma się jedną partnerke przez bardzo długi czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogier28
Kobietę nie zadowala czas, ale duża i fajna pałka,Jak masz 12-15 cm to kup sobie cos na przedłużenie, albo włóz małego miedzy drzwi a futrynę,Liczy sie rozmiar !!!, uwierzcie ,że jak posuwasz lalke z 22 cm wackiem to piszczy,aż milo i na pewno nigdy tego nie zapomni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shuna
Mój ukochany wie, że ja potrzebuję więcej czasu żeby dojść, więc z reguły sam stosunek trwa ok. godziny. Choć bywa różnie, czasem jest to tylko 5 minut. Zależy od dnia i okoliczności. Nie ma nic cudowniejszego niż "gimnastykowanie się" w kilku różnych pozycjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaszd
moj wczesniejszy partner konczyl po ok 3 minutach (+ gra wstepna 10 minut). Obecnie (wole krotsza a konkretna gre wstepna-) a sam stosunek tra ok 15 minut :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zorenka98
Ja nie patrze na zegarek tylko na efekt mam byc zerznieta tak zeby nogi byly z gomy i koniec,a ile to bedzie czasu zajmowalo to obojetne mi jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×