Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawski Facet

Robicie to z przymusu czy z własnej ochoty?

Polecane posty

Gość JA TEGO NIE LUBIE
AŻ TAK BARDZO JAK MÓJ FACET, ON MÓGŁBY TYLKO TAK SIĘ ZE MNĄ "KOCHAĆ" A JA CÓŻ, NIE BRZDZĘ SIĘ, ALE POPROSTU MNIE TO TROSZKĘ NUDZI I JAKOŚ TAK WOLĘ INNE PIESZCZOTY. A I BOLI MNIE STRASZNIE BUZIA JAK TO ROBIĘ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tez Kobieta
"ciekawski Facet" - Dziewczyna pochwaliła za to ze sie dobrze spisałes ..w sumie to dobrze ale brrr az nie che myslec co by było gdybys sie zle spisał;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Figlara
Ja uwielbiam patrzec jak wielka przyjemnosc sprawiam swojemu Buziaczkowi;-) jak moje pocałunki wprawiaja Go w niesamowita rozkosz a Jego ciało az "prosi" o jeszcze - to wspolna przyjemnosc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamezna
z własnej ochoty oczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona12345
moje pytanie troche moze glupie jest, ale czy jak sie robi loda to co zrobic ze spermą? połknać? wypluc? czy co? bo ja zawsze chronie sie przed robieniem tego bo po prostu nie wiem jak mamy to zakonczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ciekawski
sie zmył. Pewnie mu głupio jak cholera ze ma żonę-kretynkę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawski Facet
Nie mam żony kretynki... ... i tak a-propos to w ogóle nie mam żony ;-) Przeczytaj od począku ten topik bo chyba nie jesteś w temacie.... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spermiol...
Co zrobić ze spermą? hm ciekawe pytanie... Spróbuj zrobić to spontanicznie... Jeżeli w czasie robienia facetowi loda nie będziesz czuła najmniejszego odrazu do jego "wydzielin" to spróbuj połknąć... A jak nie chcesz to na pierwszy raz - albo w ogóle - wytryśnij sobie na piersi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawski Facet
ooo do tego to ja jeszcze nie doszedłem... ;-) ale może kiedyś... czy to prawda ze wytrysk podczas gdy kobieta ma w ustach peniska jest fajniejszy od wytrysku podczas stosunku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawski Facecie!!!!Jesteś rozbrajający aż do bólu :-)...Zadajesz pytania...a po cho...rę?...masz 15 lat czy co?...masz kłopoty ze swoją męską osobowością:-) chcesz poczuć cokolwiek w seksie to spróbuj a nie wypytuj sie na forum:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOWA KASIA
PYTANIE DO CIEKAWSKIEGO FACETA. GDYBY TWOJA LASKA CI ZROBILA W KONCU TEGO LODA KTOREGO TAK PRAGNIESZ I ZERZYGALA BY CI SIE NA PENISA JAK BYS SIE WTEDY POCZUL, DALEJ BYS TAK PRAGNAL ZEBY CI ROBILA LODY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bananarama
ja nie połykam ...niedobrze mi sie robi, ale staram sie wypluwac najdyskretniej jak potrafie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krystyna z elektrowni
a pewnie powinna mu zrobic tego loda i mu rzygnac ciekawe co wtedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie czytam i rozmyślam nad naturą ludzką.Jak to jest,ze czeęśc kobiet(chyba większosc )wypowiadajacych się na tym forum jest jakas dziwna.Piszecie o wstręcie do robienia \"lodzikow\",niektore pisza o wymiotach...A czy Wy zastanowiałyscie sie czy Waszym mężczyznom minetki pasuja,czy chciałybyscie usłyszec albo przeczytac na forum ,ze Wasz mężczyzna,z Ktorym jestescie robi Wam dobrze języczkiem po cipci i odczuwa wstret,ze czuje zblizajace sie wymioty,ze nigdy Was w tamte miejsce nie dotknie jezykiem,ustami...Kobiety nie bądźcie egoistkami,lodzik nie boli ,a przez takie negatywne nastawienie mozecie duuuzo stracic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość page up
kiedys kobiety byly subtelniejsze a teraz jak cos nie odpowiada to bez ogrodek takim slownictwem ze jak czytam to az mi czasami wstyd :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona39, to prawda, zgadzam się, że można nie lubieć \"loda\" czy \"minetki\", ale można wyrażać to językiem przystępniejszym niż część ludzi na forum. I tu do page up - to m. in. internet pozwala na kompletny brak hamulców w wyrażaniu myśli. Część z nas potrafi internet wykorzystać to pokazania swoich myśli, których nie wypowiedzielibyśmy gdyby nie anonimowość , bo po prostu wstydzilibyśmy się. Ale część z nas przekracza trochę granicę normalnego słownictwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja się wypowiem krótko i na temat : robię bo lubie :D tzn dopiero zaczynam , ale nie szybko skoncze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierwszy lodzik z biedronki
Kobitko 39 letnia ( oo 40 dziecha na karku juz) ja uwielbiam loda robic a spermy nie połkne . Jesli moj facet tez nie bedzie chciał połykac moich....soczków milosnych ;-)))) to no problem - zaznaczam - połykac;-) ;-)))co za temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a Kasi
to wyrazy współczucia i wszystkim "bezminetkowym"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez bez bez
bezminetkowym kobietkom i i bez lodzikowym facetom i innym malo perwersyjnym ludzikom.... ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiesz co tracisz
KASIU X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to jak nie lubisz i nie chcesz to inna sprawa!!! jest ok !czujesz sie z tym dobrze pewnie..., nigdy nie przezyłas orgazmu przez minetke ...i jest z ci z tym dobrze ..czyli jest OK!!!!!!!!!! hm..a dlaczego nie chcesz? bo facet rozumiem ze chce Ci zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Figlara
cos dyskusje ucichły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Figlara
ojej;-( Ciekawski, Ona39, Psotka, lawroc i inni wracac!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawski Facet
Juz wracam... ;-) wszyscy uciekli bo robią sobie dobrze pewnie... ;-D a moja kobietka jak na razie pozostala na jednym pocałunku... widocznie ostatnio słabo się spisuję i nie zasługuję na więcej ;-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Figlara, jestem. Ciekawski Facet, tylko Cię podziwiać za wierność i poszukiwanie rozwiązań. Trudna to sytuacja, ale najważniejsze, że Ty się nie poddajesz. Twój sukces \"doda nam skrydeł\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skończy na kozetce z żonką, Ona mu pięknie zrobi i będzie cacy. Wierzmy w to i wspierajmy Ciekawskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia, ufam, że i Tobie się to spodoba z czasem. Wierz mi, że oralny seks jest super. Wiele osób spośród nas też nie lubiło tego, a teraz trudno bez tego się bawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×