Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ewelina MP.

czy bardzo nie wypada nie zaprosic bratowej narzeczonego na nasz ślub?

Polecane posty

Gość o jejkuuu__------
a spotkałas się z sytuacją wyproszenia z uroczystości weselnej kobiety ubranej na biało, lub czarno?. Jest to przyjęte zwyczajowo, ale , nie ma takiego parafgrafu, i ta biała sukienka dotyczy szczególnie świadka, bo jak dwie dziewczyny stoją przed ołtarzem w białych sukienkach to juz naprawda nie wiadomo, która jest która, a z taka sytuacją się spotkałam. Prawda, Młoda była wsciekła, ale nie zrobiła widowiska i przetrwała uroczystość.Rozwiązujcie problemy jak dorośli ludzie, nie jak dzieciaki w przedszkolu lub przekupki na bazarku. Zreszta Co do białej sukienki to tylko wizja Eweliny, która wyobrazaz sobie wszystki co najgorsze. Bo ja w jej opowiesciach o bratowej nie doszukałam się rażących zachowań. Zapewne nie jest ideałem, nie musi jej Ewelina lubić, ale pewne formy zachowan powinny kulturalnych ludzi obowiązywać, a nie zaproszenie jej w tej sytuacji byłoby ich naruszeniem. Wyobraza sobie któraś z was będąca w związku małżenskim, że na uroczystość zaślubin rodzeństwa byłoby wyszczególnione jedno z małżonków?, dla mnie jest rzecza naturalną nie pójśc na taką impreze, traktując taką forme zaproszenia jako wyjątkowo chamskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina mp
doszlam do wniosku , ze rzeczywioscie najlepszym rozwiazaniem bedzie zaproszenie jej jako osoby towarzyszacej. tez mysle, ze moze tego nie zrozumiec, ale moze ktos ja uswiadomi :) i jakby co to powiem, ze pomylka w druku ;) nie warto sie nia przejmowac, ani rodzicami narzeczonego... najlepiej to olac, zebym do konca zycia nie czula sie tak beznadziejnie jak teraz :( dzieki za opinie. za wszystkie :) temat nieaktualny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale wiesz co
do o jejkuuu__------ nienaskakuj od razu ,to tylko propozycja,skoro to,żę ta dziewczyna przyjdzie na biało sprawi jej przykrość to czemu ma nie dać jej tego odczuć. I ta spotkałam się z zaproszeniem takiej osoby jako osoby towarzyszącej i wiesz co ---ta osoba się pojawiła na tym weselu(choć dano jej wyrażnie odczuć,że jej tam nie chcą)---uwierz nie wszyscy chwytają takie aluzje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jejku-__
W porządku może jej na wypadek gdyby przyszła w białej sukni, ale to tylko jej przypuszczenia chcę podkreślić, może jej cos powiedzieć, typu czy nie wie o tym, że kolor biały jest zarezerwowany dla Panny Młodej , i popełniła nietakt, nawet moze dodać, że jej kolezanki pytaja kim jest ta pani co tak niestosownie się ubrała itp, ale co innego takie uwagi, co innego wyproszenie z wesela, z tym się jeszcze nie spotkałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale wiesz co
Przyznaję rację z pewnością bardziej taktowe byłoby zwrócenie uagi lub jakaś aluzja,dlatego też napisałam,żebyzrobiła to w ostateczności,bo patrząc na to wszystko z jej strony to przeciez jej dzien i nic w tym dziwnego,że chciałaby by był wyjątkowy i udany.Choć powinna też wziąc od uwagę to,że to będzie jej rodzina i czy chce żyć potem w niemiłej atmosferze z nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojejkuu___-
jasne jej dzień i tak będzię najważniejsza i najpiękniejsza, i nie ma sensu robic awantur których za parę lat by się wstydziła. Podjeła rozsądną decyzję. Wyobrazasz sobie w jej przypadku niezaproszenie bratowej, i jeszcze póżniej mieszkanie we wspólnym domu, szkoda życia i zdrowia na takie utarczki, i to po to tylko, żeby postawic na swoim, nie warto.A powód, żeby jej nie zaprosić musiałaby miec bardzo poważny, a ona takiego nie ma. Bo to, że nie zdała matury, i woli malowac paznokcie od zajmowania się dzieckiem, nie jest w tym wypadku powodem istotnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdefrty
uppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrrrrrrrrrrrrrrrr
po co jak slubu nie bedzie ??;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dalej to to
co na topiku, do którego link masz powyżej :P w koło macieju ewelinka rozczula się nad sobą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×