Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hajlajteryna

---------------NIE PODOBASZ SIĘ SOBIE?-ZMIEŃ SIEBIE!!-----------------------

Polecane posty

Gość dziewczyny juz
przestały, znudziło im sie hihihihihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natakaaaaa
ja tam dalej trwam w swoich postanowieniach :) zostalo mi juz tylko 10 dni i koniec z weiderem :D pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no brakuje ci tylko
no i jak tam brzuch po weiderze?? jak miło dopiąć swego, prawda?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natakaaaaa
no cudownie :D brzuszek calkiem calkiem, ale poczekam na koncowy efekt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość editttttttttt
hey! Mogłabym się do Was dołączyć? Ja mam 152 cm i 53 kg. Chce dojsc do 45 ehhhhh. Jaką macie dietke? Bo ja 500-600 kcal. Tylko niestety mam mało ruchu hih. A co to 6 weidera? Bo jakoś nie mam pojęcia. Trzymajcie się cieplutko. Życzę szczęsliwego Nowego Roku, szampańskiej zabawy i spełnienia najskrytszych marzen, bo to chyba jest najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupa z wielkim rowem
Dziewczynki, oby przyszły rok był lepszy od tego :) i zeby wasz figury były lepsze od poprzednich! Papa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ja tez chce sie dolaczyc do Was:) takie postanowienie noworoczne,ze pozbede sie oponki wtalii;)no i ogolnie chce miec troche wiecej ruchu:)ja mam 172cm i waze60 kg a tak mi sie marzy waga55kg.Moze po tych cwiczeniach ktore tu proponujecie uda mi sie pozbyc kilogramow i miecplaski brzuszek:).Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jestem po pierwszej serii cwiczen i miesni daly znac:)mysle,ze po 6 tygodniach bedzie widac rezultat:)obym tylko wytrwala:)trzymajcie kciuki:)pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość booombasticcc
:( just checking

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość booombasticcc
::))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość editttttttttt
hey! Jak tam po sylwestrze?????/ Główki bolą???????? hihi Bo ja spałam;))))). w Sylwka;). Zmieniamy siebie? Mam nadzieje, ze tak, bo ja jestem na to gotowa. Kto ze mną? Pozdrówka*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nfkjg
wszyscyyyyyyyy !!!!!!!!!!!!!!!!! (((((((((((((((-:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natakaaaaa
u mnie tragicznie po sylwestrze... strasznie zle sie czuje :P ale weidera juz zrobilam, choc bylo baaaaardzo ciezko sie zabrac do niego ;) WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W NOWYM ROKU!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natakaaaaa
no co jest dziewczyny??? tylko ja zostalam na polu bitwy? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja tez
jestem , jestem;))))))))))))) dzis 22 dzien weidera i sie wkurzam bo jak na poczatku byłam zachwycona to teraz wcale ten brzuszek piekny mi sie nie wydaje, jakby nic sie nie zmieniało, poprawiało...tez macie te uczucie? poza tym zaczełam robic przysiady, i troszke ramiona cwicze ale na tym koniec.. aha i nie jem wieczorami ale tak to jem normalnie no i słodycze tez tylko ja nie chce schudnąć, chce wymodelowac ciało a wcale mi to nie wychodzi, ten brzuchol....:(((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natakaaaaa
ja ostatnio tez zwatpilam w dzialanie weidera, po cwiczeniach jest ok, widac miesnie, ale jak juz cos zjem albo wypije, to wydaje mi sie, ze miesni juz nie ma. :( ale do konca dotrwam! :) ja robilam 200 przysiadow przed swietami, ale po swietach jakos nie moge sie do nich zmobilizowac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i koniec
z cwiczeniami? ja koncze 6 weidera.i powiem ze idealnego brzucha nie mam ale coraz lepszy! niedlugo znowu zaczne to ćwiczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska 16
a ja to mam 170 cm i 57 kg i zamierzam zrzucic 8 kg do wakacji . jakie cwiczenia sa wedlog was najlepsze na lydki , biodra i ramiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONAdeseczka
a ja jestem płaska,bardzo niska i chuda!!!!!!!co mam niby zrobi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o2----------------------------
ja zmienić chce w sobie tylko kilo chce zżucić gdzieś 5kg i to szybko niewiem jak pomużcie waże 50kg wzrost 155cm pomużcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość włosomanka
fak, fak, fak, fak, fak ;((( też się chcialam zmienić ..... no i poszłam do fryzjera ;(;( i wyglądam teraz jeszcze gorzej niż przed tem ;(;( fak, fak , fak ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znów odgrzewasz stare kotlety z 2005 roku byle wkleić swój link ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×