Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość monika_999

Relacja z odchudzania, dieta nisko ww + Thermal Pro

Polecane posty

Zdefiniuj \"za duzo\". Właściwie bez robienia czegoś bardzo niezdrowego z mięśnia nie da się zjechać. Można to zrobić na dwa sposoby - głodówką lub regularnym przemęczaniem mięśnia. Pierwszy przypadek jest godny idioty, więc nie będę się nad nim rozwodzić (w skrocie - naplisz mięso nie tylko na udach, a potem przybijesz parę kilo jako bonus). Co do drugiego - musiałabyś codziennie zapylać na siłownię i ćwiczyć tę grupę pod średnim obciążeniem, ale ze 20-30 powtórzeń i 5-6 serii (a potem jakiś rowerek) + dieta z lekkim deficytem (tak ze 200-300 kcal poniżej zapotrzebowania). Tutaj problem jest taki, że mięśnie mają coś takiego jak \'pamięć\' - i jak w lato znowu wsiądziesz na rower to urosną _jeszcze większe_ :D Ogólnie zaś jeżeli uda nie odznaczają się silnie od reszty ciała (np masz tylko tam widoczną definicję, czy wręż żyły :D) to daj sobie spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika_999
eksperymentuje troche z dietą no i cwicze na siłooni wiec faldek skory raczej nie bedzie, ten tehrmal jest suuuper jednak podobno jak ktos ma nadcisnienie to nie brac - podobnie jak takie osoby nei powiny pic kawy :D dzisiaj sprubowalam rano 2 kapsy - o boshe myslalam ze odlece taki power ze szok :D uzio: czy ja moge robic na uda tak: ( wszystkei partie cwicze 3 x w tygodniu ) 1. wyprosty nog na maszynie 2 x20 2. wypuchanie na suwnicu 2 x 20 4. takei uginanie nog leząc - taka maszynka 2 x 20 4. tez na maszynei unosze nogi w stawie skokowym, takei cos na lydki 2 x 20 moze tak byc ? i musze sie pochwalic ze juz wchodze w taka bluske w ktora wczesneij bym rozerwala jakbym zalozyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do uzio
dzięki za rady !!jesteś spoko gość dobrze, że jest tu ktoś taki!!:)....za dużo oznacza to że są moim zdaniem za bardzo rozbudowane :O od 3lat jeżdżę na rowerku stacjonarnym i kiedy jeszcze nie wiedziałam, że na obciążeniu rozbudowują sie mięśnie:O to się stasznie katowałam tym rowerkiem i teraz mam takie jakby nadmuchane uda :/ poprostu nie proporcjonalne do łydek i to wszystko wygląda jak X :Ochodziłam w wakacje na siłownie i zasuwalam na areobach ale od października przestałam (rok akademicki) zapiszę się od stycznia:) i dlatego mam pare pytań :)jeśli możesz odpowiedzieć toby było super:D - czy mogę ćwiczyć na samy areobach? (ćwiczenia na ciężkim sprzęcie mnię nudzą i szybko zniechęcają) - co powinnam ograniczyć węglowodany czy białka aby te mieśnie tak szybko nie rosły - będe chodzić 3dni w tygodniu nasiłownie więc ile godzin powinnam ćwiczyć? dodam, że szybko sie nie męcze i nogi mogą mnie boleć;) -jakie suplementy??? - czy basen pomaga wyszczuplać uda?????????a co z tym rowerkiem wyrzucić go przez okno? bo ja nie wiem czy mogę na nim ćwiczyć czy nie przez te uda :/ trochę się opisałam ale jak mi odpiszesz to nie będę cie już nękać:classic_cool: PoZdRaWiAm 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do uzio
podnoszę i czekam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekna321872498649
Sprobuj tu www.sfd.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do uzio
ta stronka jest zarąbista ale żebym dostała odpowiedź na swoje pytania tobym musiała czytać z ROK :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekna83874363247
zaloz swoj tamat na sfd i wpisz swoje pytania jw na pewno ci pomoga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika_999
dzisiaj lajtowo na silowni, poplotkowalam, wiele osob ktore wrocily po pzrerwie swiatecznej na treningi mowią ze bardzo schudłam i ze lepeij wyglądam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia super
:):) gratki, ja zaczynam od poniedzialku:) thermal juz mam. A ile juz schudlas przez ten czas?? Bo od 20 sie odchudzasz tak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupu lll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika_999
hej, tak to juz 2 tygodnie minely wczoraj, pomiary: waga: - 3kg łoł :D pas: - 5cm super, widze ze moaja praca, dieta i ten thermalik daje efekty, znajomi tez mowia ze chudnę wiec raczej robie wszystko dobrze, kiedys stosowalam tą diete bez Thermal pro i efekt byl raczej znikomy :( a teraz odrazu lepiej, po thermal kupie Tight lub scorch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scorch i tight - a co to
co to jest ? jakies opisy poprosze, ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika_999
jak kupie tight albo scroch to dam znac o efektach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika_999
i jak efekty ? cos mało piszecie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez z thermalem odchudzanie
no hej. od dwoch dni stosuje dietke i "jem"thermalik:) na razie przez tydzien po 1 kapsulce, a pozniej doloze druga. Jest oki jak narazie:) A pobudza Cie bardzo ten thermal?? czy normalnie tak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika_999
mnie bardzo kopie, ale kawy w ogole nie pijam, a jak juz to 1 slaba na 2-3 dni, jak ktos pije po 3 dziennie to kopac mocno nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michaellla
gratuluje efektow, Thermal Pro - super spalacz dobrze ze sie na niego zdecydowalas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika_999
mialam kupic dzisiaj spodnie ale jak tak szybko tluszcz leci, to zeby potem za duzo nie byly :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaaandaryyyna
Czy po tight mozna pić kawę albo alkohol??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika_999
mozna ale z pewnym odstepem czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misioooczek
gdzie dostac tego thermala ???? mialem link i zawieruszylem i nie wiem a tam byl najtaniej o sktecznosc sie nie martwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misioooooooooo
o dzięki i gratuluje i zycze dlaszych psotepow bez rozstepow :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika_999
to już 21 dzien, waga: - 4.5 kg ŁOŁ pas: - 8cm na treningach coraz wiecej sily, wieksza intensywnosc, poki co jestem starsznie zadowolona ! dzisiaj nici z siłowni niestety ale 1 trening nei zaszkodzi opuscic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika_999
czemu nic nie piszecie :( ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika_999
jak myslicie czy moge ćwiczyc po 10 minut wiecej na treningach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika_999
dorzucilam po1 0 minut bo mam taką motywacje - chudne w oczach !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika_999
dodam ze waga na dzisiaj wskazala - 5.2 kg LOL dla mnie bomba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szysunia
no to ci gratuluję :D:classic_cool:aż mnię mobilizujesz swoimi wynikami!!!ja zamówiłam thermala ale jeszcze nie doszedł i się nie cierpliwię, bo się nie moge doczekać:O;) mam pytanko czy regularnie ćwiczysz?bo ja nie zawsze mam czas na ćwiczenia i jestem właśnie ciekawa czy waga mi spadnie jak będę ćwiczyć tak w kratkę ehhh szkoda, że doba nie ma 34h !!!!! PoZdRaWiAM🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×