Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość monika_999

Relacja z odchudzania, dieta nisko ww + Thermal Pro

Polecane posty

Gość monika_999

Witam chce przeporwadzic relacje z cyklu na spalenei tluszczu, mam nadzieje ze bedziecie mnie odpowiednio motywowac i pisac spostrzezenia na moj temat jako wspomagacza uzyje tak rekalmowanego Thermal Pro, wygrałam go ( wartosc 140zł ) na forum www.e-figura.pl w konkursie :) pokaze harmonogram dnia: 6.30 pobudka 6.30 1 kaps Thermal pro 6.40 - 7.30 jazda na rowerze stacjonarnym + brzuszki 7.45 snaidanie: płatki owsiane: 70g + 200ml mleka 11.00 kanapka z pieczywa razowego + serek 14.00 jak wyzej 17.00 pol paczki ryzu + 100g mieksa z kurczaka + surowka 18.00 1 kaps thermal pro 18.10-19.00 silownia tak na maszyanach sobei pomacham troche, nei codziennie ale 3 x w tygodniu 20.00 surowka z tunczyka/indyka/ryby + wazywa i jakis owoc no i tak planuje przez 5 tygodni: dane: waga: 78 kg wzrost: 165 pas: 103 cm :( mam nadzieje ze duzo schudnę przez te 5tygodni i ze bedziecie mnie motywowac jak checi opadna, licze tez na tego Thermal Pro ze bedzie dzialał zaczełam od poneidzialku - czyli wczoraj, w swiat jakos bede starała sie malo jesc, a po 1 kapsie Thermal naprawde nie chce sie jesc i takie fajne pobudzenie z rana :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniuska111
bardzo ładnei to wygląda, zycze jak najlepszych efektow i wytrwalosci podzcas relacji - fajna sparwa tym bardzeij ze testujesz Thermal Pro - moze rzeczywiscie jets tak skuteczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- płatki owsiane: 70g + 200ml mleka ok - kanapka z pieczywa razowego + serek tzn co? 2x chleb + masło + jakieś coś + serek (jaki? - topiony? biały? homogenizowany?) - pol paczki ryzu + 100g mieksa z kurczaka + surowka tzn 50g ryżu? w sumie ok - surowka z tunczyka/indyka/ryby + wazywa i jakis owoc podaruj sobie ten owoc ile kcal to jest? Przy twojej wadze powinnaś jeść na redukcji ok 1550 kcal dziennie. Do tego pamiętaj o tym, aby uwzględnić tłuszcze (ważne!) - łyżeczka tranu dziennie, do tego oliwa z oliwek (first virgin!) i ewentualnie jakieś jajko na twardo. Co do ćwiczeń - to podaruj sobie te brzuszki rano i skróć ten rowerek do 40 minut spokojnym tempem. Co do siłowni - poświęć na to ok 1.5h. Skoncentruj się na treningu całego ciała korzystając głównie z sztangielek, zaś po tym zrób 10 minut treningu interwałowego na rowerku treningowym (trening interwałowy polega na tym, że przez np 60 sekund jedziesz spokojnie a potem np przez 30 sekund _na max_). Ogólnie jak to utrzymasz, to w ciągu 20 tygodni zjedziesz do 55-57kg. Jak masz jeszcze jakieś pytania, to wal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika_999
w zasadzie to nie mam pytan, tłuszcze to łykam omega3 2-3g dziennie, i do sałatki wieczorem dodaje 2 łyżki serek: 1% tł, 3 % ww 4.5% białka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość druga monika
Czesc moniko masz bardzo rozsadna diete, wiec trzymam za Ciebie kciuki. Mam ndzieje ze bedziesz opisywac postepy. Jak zamierzasz przetrwac swieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika_999
dzięki, bede pisała regularnie, święta hmmm bede jadła co bedzie ale mneij i jak najmniej ciast, słodyczy itp w koncu to 3 dni liczac z wigilia wiec jakos przetrwam efekt bedzie troszke gorszy ale święta to święta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej moniczko
ja wlasnie zamowilam sobie thermal i od nowego roku tez bede go lykala. mam nadzieje,ze wreszcie to bedzie to co mi pomoze ograniczyc jedzonko:) ja jezdze tylko a moze i az 80 minut dziennie na rowerku stacjonarnym i raz w tyg basen-mam nadzieje,ze takie cw wystarcza:) pisz o efektach -a ja jak tylko bede mogla to bede Cie odwiedziala bardzo chetnie:) pozdrawiam i trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej moniczko
a i jeszcze jedno?? te tabletki lyka sie na czczo? a nie po sniadaniu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika_999
no to fajnie :) na e-figura.pl pisali że mozna i tak i tak ja lykam na czczo bo robie trening rano - wtedy najszybciej spalamy tłuszcz bo malo cukru jest w organizmie :) pozatym rano jestem zaspana a Thermal stawia na nogi :) chyba ten drugi kaps bede brala gdzies o 16 bo dlugo trwa pobudzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janka-112
życze duzych efektow, jestem bardzo ciekawa dzialania Thermal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka 27
ile to kosztuje i jak dziala ten termal?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika_999
Thermal różnie zazwyczaj po 149zł ale na www.mmo.pl jest za 136 jak działa: mocno pobudza, motywuje do cwiczen, dodaje energi i widac ze powoli waga spada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika_999
Hej, czemu nic nie piszecie :( ? dzisiaj z braku czasu nie bede trenowala na silowni, ale rowerek rano był, schudłam 1kg w 5 dni WOW ten Thermal naprawde działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka1111
loknik tutaj: www.mmo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thermal pro
zamowilam sobie powinien dojsc po weekendzie a od 2 stycznia razem z dietka i cwiczeniami zaczynam go brac. napisze o efektach,ale slyszalam duzo dobrego o nim:)pozdrawiam i wesolych swiat:) http://www.e-figura.pl/index.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika_999 Akurat z powodu thermala to nie było, ale z powodu porządnej diety i ćwiczeń. Thermal to tylko pomoc. Bez diety i aktywności fizycznej nic nie da. I tak na marginesie - 1kg w tydzień to niezły wynik - trzymaj tak i nie popuszczaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika_999
ja jednak uwazam ze to zasluga Thermal pro bez neigo napewno bym tyle nie cwiczyla i tak malo nei jadla a tak to jest super, juz z gory go kazdemu polecam az strach myslec co bedzie po 5 tygodnaich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika_999
no i tydzien za mną, waga po tygodniu - 1.3 kg waga elektroniczna :) w swieta malo jadlam i jakos jest :) na silowni kolezanka powiedziala ze sie zmienilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość =marek=
ten thermal mogą mezczyzni stosowac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika_999
jak najbardziej, podobno nawet lepeij dziala bo mogą brac do 3 kapsow na dzien :) troche okroje jedzenai bo po kapsulce Thermal nie chce mi sie jesc :D fajna sprawa dla tych ktorzy mają wilczy apetyt hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce schudnąc
hmmm po pierwsze powodzenia a po drugie ciekawa jestem efektu, jak bedzie dobry to moze i sama kupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joasiaaaaa
ja niedawno kupilam i powiem ze super daje powera do cwiczen a o jedzeniu nawet nie mysle po kapsulce, jak dla mnei bomba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janka8890
lepeij kopie niz 2 mocne kawy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłam thermal i wzięłam 1 tabletkę i to był pierwszy i ostatni raz MASAKRA. Ale ja mam niskie cisnienie na codzień i może to daje za duzego kopa i organizm jest w szoku. Kręci mi się w głowie, czarno mi się robi przed oczami, słabo, aż ustac nie mogę. Załuję, bo słyszałam, że przy ćwiczeniach jest dobrym spalaczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłam thermal i wzięłam 1 tabletkę i to był pierwszy i ostatni raz MASAKRA. Ale ja mam niskie cisnienie na codzień i może to daje za duzego kopa i organizm jest w szoku. Kręci mi się w głowie, czarno mi się robi przed oczami, słabo, aż ustac nie mogę. Załuję, bo słyszałam, że przy ćwiczeniach jest dobrym spalaczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ćwiczonka...
... a wiesz, że termal powinno się brać po posiłku i maksymalna odległość od jedzenia to 2godz. ....pewnie brałaś go nadczo lub w długim odstępie czasu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na www.efedryna.com jest promocja na thermala pro :) tylko 129 zl i nigdzie tanije nie znajdziecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika_999: Nie radzę obcinać kalorii. Jeżeli inaczej się nie da, to zmuś się do jedzenia. Jeżeli chcesz przyspieszyć odchudzanie, to: - pij zieloną herbatę - zwiększ ilość ruchu (taniec, rower, basen, cokolwiek) - wyrzuć część węglowodanów z diety (chleby, ryże, ziemniaki etc) a zwiększ udział białek i tłuszczy (jajko, chudy twaróg etc). Między bugiem a odrą, jeżeli chcesz maksymalny trwały efekt, to nie powinnaś schodzić szybciej niż 1kg/tydzień. Skupić zaś powinnaś się nad przypieszeniem metabolizmu - paradoksalnie jeżeli schodzisz szybciej niż 1 kg/tydzień to powinnaś jeść _więcej_. Inaczej ryzykujesz utratę mięśnia zamiast tłuszczu powiększając prawdopodobieństwo JoJo. Poza tym zbyt szybkie chudnięcie zwiększa szansę na luźną skóre - a to jest niezbyt fajne (trenowałem na sobie :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do uzio
a jak można schudnąć z mięśni? np z ud??? pytam się ponieważ troche za duże mięśnie sobie wyrobiłam ćwicząć na rowerku :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×