Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość monika_999

Relacja z odchudzania, dieta nisko ww + Thermal Pro

Polecane posty

Co do ćwiczeń to siłownia, ale teraz dopiero w poniedziałek będę, myślałam o aerobiku-ale tylko o pilatesie, bo słyszałam, że daje efekty, a nie obciąza stawów, ale nie wiem ile w tym prawdy...Sushi od zawsze lubiłam! Z tym że w restauracjach jego ceny są masakryczne!! Ja sama w domu potrafię zrobić. Na poczatek kupuje sie wodorosty, ryż,ocet, soję, wasabi no i co tam do tego kto lubi, ja akurat ogórka, krewetki i łososia najbardziej. Nie są to najtańsze rzeczy, ale starczą na długo przynajmniej mi, a są na maksa zdrowe i tak lekko się po tym czuję. Tak czytam sobie co by tu wcinac jeszcze, ale strasznie krytykowane są jogurty szczególnie te owocowe, szkoda, bo ta activia działa całkiem całkiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szysunia wyluzuj ok ? nie ciagle jestem przed kompem, czy za duzo kalori ? uwazam ze 1300-1500 jest w sam raz na redukcje i tak zawsze stosuje u ludzi ( glupio to zabrzmialo ) jak masz obnizoną pm to jedz 200kcal mneij i i bedzie ok, pozatym nei wim czy zauwazylyscie ale monika czasami po 2 x dziennie trenuje a to mnostwo spalonych kalori - i widac efekty pozatym mneij kalori nie oznacza wiekszej utraty tluszczu i jeszcze jedna sprawa - zalezy Wam na utracie wagi czy tkanki tluszczowej ? bo to nie do konca to samo, tracisz wage tarcisz miesnei tracisz miesnie spalasz mneij kalori - ot bledne kolo i jeszcze raz podkreslam to ze teraz napisalem nei oznacza ze za 15 minut odpisze bo moze bede musial wyjsc, wiec bez jakis bezsensownych komentarzy prosze, piszcie tu a ja odpowiem tylko Wy wolicie daity 1000, 600, 200 kalori a tak naprawde nie wiecie ze to prowadzi do satlych zmain w gospodarce hormonalnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jogurty owocowe sa dlatego krytykowane bo: - zaiwerają fruktoze pochodzącą z owocow - są slodzone - ogolnei duzo weglowodanow i to tych ktorych powinno sie unikac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szysunia
nie chciałam cię zestresować mateusz ale to co piszesz jest bardzo ogólne i praktycznie jest podstawą w dietetyce i kazdy o tym wie;) jeśli można spytać czym się zajmujesz? masz jakieś wykwalifikowanie w kwestii odrzywiamia?:) nie martw się jestem ciekawa bo eksperci na tym forum są poczebni !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pracuje w klubie sportowym - silownia, aerobik i te sprawy, doradzam paniom jak sie odchudzac itp. kwalifikacje - nei ukonczylem jakies szloy w tym kierunku jesdnak kilka lat pracy troche nauczylo i odchudzilem wiele pan i wyciagnelem wnioski :) pisze ogolnie - dlaczego ? bo i tak malo kto bierze to do siebie a nie ebde pisal i tlumaczyl 15minut zeby ktos to olał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szysunia
;) nie martw się nie olewam tego co piszesz !!!! tak jak radzisz będę stosować dietke 1200 kalorii tylko jest mały proble co do ćwiczeń ponieważ nie zawsze mam czas( uczelnia i pisanie pracy licencjackiej trochę mnie pochłania) i może dlatego chciałam zmniejszyć ilość kalorii :O ale po przemyśleniu doszłam do wniosku, że będę brać thermal więc powinno 1200 kal. wystarczyć:) mam pytanie : mianowicie zapiszę się na siłownię więc powinnam się odpowiednio oodrzywiać tzn. kiedy (przed czy po) powinnam jeść i czy to ma być bialko czy węglowodany przed czy po treningu?:O a przed snem po siłowni? a także w tedy kiedy nie ćwicze na siłowni jak powinnam sobie rozłożyć węgle i białka??? dziękuję ci jeśli odpowiesz:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko zalezy o ktorej bedziesz trenowala, najlepij wrzuc przy okazji diete to po podaniu pory cwiczen bede mogl cos zaproponowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szysunia
ok. jak zacznę trening to dam znać:D narazie to pokombinuję z dietką moni :) cze🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika_999
29 dzien i: waga: - 5.8 kg pas: - 11 cm udo: - 4 cm w udzi en apoczatku bylo: 62 cm tylko nie napisalam :) dzisiaj sprobowalam 3 kapsy thermala i bylo ok, ale po 2 chyba wystarczy jak dla takeij kobitki jak ja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wazysz 100kg wiec 2 wystarcza efekt podobny i zostanie Ci na drugą kuracje - o ile bedzie potrzebna :D a efekty swietne, widac ze realizujesz wszelkei zalozenia jak trzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazdroszcze Ci monia
zazdroszcze Ci efektow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika_999
chyba jednak przedluze redukcje o tydzien bo efekty swietne a jeszcze troche mneij tluszczyku nie zaszkodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efekty po 5 tygodniach stosowania Thermal Pro: waga: - 7 kg pas: - 13cm udo: - 5 cm starsznei schudlam na twarzy i ramiona mam szczuplejsze i twardsze - silownia widac na dobrze mi wyszla :) dzialanie pobudzajace juz lekko slabnie ale z tydzien jeszcze bede brala bo dobrze mi idzie :) wydolnosc sie znacznei poprawila - cwicze duzo intensywniej, dieta weszla mi do krwi - nawte nie mam problemow z jedzeniem i checią na slodycze itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :D no no nieżłe efekty:) ale ci zazdroszczę;) kurka ja się nie mogę doczekać kiedy się zważę :O ....żałuje tylko jednego, że nie mam czasu na siłownię :( Monia mówisz, że czujesz więcej energii..hmm.. a u mnie jest n o r m a l n i e ..hmm... to chyba zależy od organizmu i przyzwyczajeń ! jedyne co zauważyłam kidy thermal działa to, że mam wypieki na twarzy i ciepło mi jest:)...ok zmykam bo mam dużo do kucia ..pozdrówka🌻!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nonono efekty swietne jak tak dalej pojdzie to malo po Tobie zostanie :) a jak ciezary na silowni - wieksze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ciezary na silowni troszke wieksze - fajna rzecz tak chodzic na silownie - jest z kim pogadac jak jezdze na rowerku i w ogole jest wesolo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do MONIKI
CZY BIERZESZ THERMAL CODZIENNIE CZY TYLKO W DNI TRENINGOWE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basterka
Witajcie czy jak jem dwa posilki solidne sniadanie obiad a o czwartej kawa to schudne? odchudzam sie od trzech tygodni ale nie chcem wiecej glodowek czy w ten sposob ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaSiUnIa-WaLcZy
Hej:) Ja wlansie zastanawiam sie nad zakupem thermal pro.....nie wiem moze mi doradzisz czy jest skuteczny i czy warto?:> z gory dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TIKEJ
MAm wielkie Pytanie ile Powinienem spozywac KAloriii dziennie aby zacząć redukowac tkanke. MAm 182 wzrostu i waże około 85 Kilo ??? Prosze o Odpowiedz i z Góry Dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pulpecja
Jest bardzo skuteczny. Siedze sobie przed kompem i pot ze mnie spływa. Alo to tylko tak dzisiaj sobie leniuchuje bo normalnie to mam trening;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaiis
Witam! Od dwóch tygodni łykam thermal po 2 tabsy dziennie! I wiecie co,raczej efektów jeszzcze nie widać,ale zauwazylam że lata mi szczeka:(cały dzień w pracy musze żuć gume! A ostatnio na imprezie kumpel mnie zaskoczy stwierdzeniem :ale ci szczęka lata(a ja nawet tego nie czuje i jestem tego nieświadoma)....generalnie thermal nie daje mi zauważalnego kopa(tylko coś jak mala kawa-czyli prawie nie odczuwalne).....czy ktoś z was mial moze takie oddczucia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koleo
www.thermal-pro.eu - tu polecam maja scorch tight t3 i oczywiscie thermal pro no i nowosc thermal pro evolution tez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ther
wspomagam się termalem od kilku dni... szkoda że topic wsumie upadł.... zastanawiam się jak go sie bierze bo tu wyczytałam że poposiłku a na stronach inetrnetowych innych ze pred posilłkiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ther
tzn mam thermal evolution

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupio
skoro upadł tzn, że efekty marne. Nie wiem czy te wszystkie osoby wiedzą, że z tak intensywnych ćwiczeń raczej nie będzie mozna zrezygnować. Jak przez dwa lata przyzwyczaimy organizm do takiego rytmu to po zrezygnowaniu efekty są załamujące. Jak zczynamy ćwiczyć to ze świadomością, że już do końca życia. A jak już nie damy rady to efekty będą gorsze jakbyśmy nigdy nie ćwiczyli. Pewnie do niektórych to dotarło i dlatego tu tak pusto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupio
a Swoją drogą to szkoda, że nieznamy efektów moni999

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ther
no szkoda że nie znamy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gumeczkawawa
ja kupiłam na www.super-linia.pl i jak mialam pytania to mail i mi pomagali ale maja tez forum www.e-figura.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gumeczkawawa
tak na marginesie brałam jeszcze tight i tez dobry ale thermal lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×