Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość monika_999

Relacja z odchudzania, dieta nisko ww + Thermal Pro

Polecane posty

Gość monika_999
jakos znajduje czas, wstaj ewczesniej i cwicze, po pracy posilek i na silownie - 3 x w tygodniu, nie cwiczac tez cos bedzie ale to nie to samo, dobra rzecz to rowerek stacjonarny w domu, pewnie ogladasz telewizje ? ja tak ustawiam rowerek przed tv oglladam i cwicze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, obserwuje ten temat i powiem ze niezle sobie radzisz, ogolnie widac ze sie tym interesujesz i dobrze, wiecej wiedzy wieksze efekty :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szysunia
dzięki monia za odzew :D rowerek stacjonarny mam:) więc czekam tylko na ten thermal.Czekając na niego trochę sobie poczytałam na temat działania i jestem ciekawa czy bierzesz jakieś witaminy? a jak humor nie jesteś moze rozdrażniona lub nerwowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szysunia
cześć mateusz ty też bierzesz thermal ????jeśloi tak to się pochwal efektami :)może,że tylko go promujesz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oto i jestem, ja nei stosuje ale moja parac polega na udzielniu wskazowek, czesto rozpisywaniu diet, suplementacji itp. taka praca, placa nie najlepsza :) 2 podopieczne stosowaly Tight i po 8 tygodnaich starcily po 5-6 kg, wczesneij byl pan okolo 110kg wagi i polecielm mu thermal pro, efekt - 15kg w dół po 7 tygodniach, efekty moniki rowniez są zdumiewające i smailo mozna brac zniej przyklad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szysunia
🖐️no to powiem Ci, że mnię troszkę dobiłeś :O 8tyg i tylko 5-6kg :/ ale z tego co się orietuję to tight jest słabszy od thermal pro ! Jeśli udzielasz wskazówki to napisz mi jaka powinna być dieta przy thermal pro i ile wody powinno się pić? oczywiście też kiedy? z góry dzięki za info :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szysunia
tylko błagam nie dietkę atkinsa :)pozdro 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slabo ale zalezy jak a to patrzec one byly juz w fazie ze organizm bronil sie jak sie da zeby nie zrzucac tluszczu, hormony kobiety tak dziaalja jesli tluszcz spada ponizej pewnej granicy, wody: powyzej 3 litry dziennie dieta: moze byc atkinsa, i po przemyseniu dochodze do wniosku ze dieta moniki tez jest ok :) tight owszem slabszy ale mowilem ze w takiej sytuacji jakiej byly podopieczne to wynik super :) jak ktos wazy duzo i ma duzo tluszczu to efekty mogą byc nawet 2 x wieksze bo hormony nie blokuja przemiany tluszczy an energie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szysunia
dieta moniki tez mi się podoba :) ale jestem ciekawa czy powinny przewazać węglowodany czy białka?...hmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i klops
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kogoś zorientowanego- tak jak pisałam, ja czuję się wywalona strasznie po tym thermalu..Może to kwestia śniadania i tu pojawia się moje pytanie, co najlepiej zjeść na to śniadanie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam to forum, fantastyczni faceci!! Wywaliło, tzn że nie tylko energia, tylko zawroty głowy, ciemno przed oczami, takie uczucie ze lepiej zebym nie wstawała bo zaraz mam taki zamęt w głowie. Może tak jak wspomnialam, to wynik duzego uderzenia kofeiny czy tam efedryny w niskocisnieniowca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szysunia
aaaaa masz niskie ciśnienie to już jasne:/ a ile bierzesz kiedy tego thermala? a dietka z stronki ci się podoba? bo ja kidy dostanę wreszcie tego supla to będę stosować tą dietkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szysunia
idę lulać :) dobrej nocky:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dietka w ogóle nie jest restrykcyjna trzeba powiedziec...Ciekawe, czy thermal jest tak silny, ze mimo tego, iż zjada się ( tak jak ogólnie piszą) coś miedzy 1500 a 2000kcal, a i tak się chudnie? Rewelka. A tak myślę...np.dieta 1000kcal a mało ćwiczeń? Może być? Ja wzięłam w sumie 2 razy thermala po jednej tabletce i za kazdym razem SZOK, w tym raz bez jedzenia drugi raz po serku grani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
objawy tego ze mocno reagujesz na srodki pobudzajaco-termogeniczne - niektorzy strasznie zazdroszczą tym osobom :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateusz, a jaką Ty dietę polecasz przy thermalu? I co sadzisz o ryżu? Bo ja bardzo lubię sushi, a samo w sobie nie jest tuczące, tylko ten ryż...I jezeli masz takie doświadczenie, to powiedz, czy dieta 1000kcal i thermal, a rzadkie ćwiczenia (max 2 razy w tygodniu) przyniosą szybkie efekty?? Ja po thermalu muszę się wykąpać w gorącej wodzie na maksa, bo łapy i stopy mam lodowate :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szysunia
heyka🖐️ tak efekt pobudzenia i uczucie dużej energii to normalne tak jak po 5 kawach;) ale niepokojące efekty to nerwowość i kołatanie serca!jeśli tak masz to powinnaś brać tylko 1 tabletkę rano i tyle:) ta dietka z tego forum które podałam jest ciekawa ale rzeczywiście ma trochę kalorii więc ją sobie jakoś zmodyfikuję :) "opkroję" z kalorii hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szysunia
lodowate stopy i ręce????? po ćwiczeniach czy wogóle?może masz problemy z krążeniem??jak to u ciebie w rodzinie się przedstawia ?miał ktoś problemy z krążeniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego tylko 2 x w tygdoniu cwiczenai to podstawa na redukcji ! i nie 1000 tylko przynajmneij 1300 kcla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szysunia
cześć mateusz 🖐️ dlaczego tak dużo tych kalorii ???pprzecież w tedy to się prawie nic nie schudnie :( a jeśli ktoś ma obniżoną przemianę materii ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szysunia
ojjjjjjj widzę mateusz, że tylko potrafisz zachwalać te suplementy a na proste pytania nie odpowiesz;):O:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kic kic
Widze ze Mateuszek piekna reklame w stopce robi na naszym forum -a to zabronione :P chyba cie damy skasowac.... albo sam znikniesz ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie, muszę powiedzieć, że thermal tak dziwnie działa, że choć hamuje apetyt, to hamuje też ochotę do zycia :( mam na myśli ten niepokój i roztrzęsienie. Ale będzie ok, w dłuższym czasie organizm sie przyzwyczai. EKG mam ok, ogólnie mam niskie cisnienie, ale zauwazyłam, że po takich srodkach jak adipex (już nie, ale na poczatku), meizitang i teraz thermal mam na maksa zimne dłonie i stopy. Chyba tylko dziadek tak u mnie ma, ale on to po kilku zawałach...słabe serduszko niestety, a tak w rodzinie nie mamy takich kłopotów. Mnie przeraża chleb w diecie, ja zdecydowanie wybrałabym ryż, no bo przecież nie makaron i kartofelki, bo od nich puchnę w oczach :( Mateusz za dużo mi nie podpowiedział niestety co sądzi o ryżu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie, że jestes szysunia! Ja dziś zjadłam na śniadanie tj. od 10-13 3 jogurty danon activia i potem wzięłam thermal. Po 20min tak mnie przeczysciło, że szok he he Nie wiem czy to activia czy thermal, czy też remix? Ja w sumie nie rozpisałam sobie jeszcze dietki, ale ja nie planuję więcej niż 1000kcal no max 1200, ale 1600? ojoj chyba nieee. W sumie to nie mam nadwagi, ale chciałabym wyglądać dobrze na wiosnę :P te ćwiczenia myślę, że 2 razy, bo jak zacznę 3, a potem zaczną mi się zajęcia i nie będę miała kiedy, a organizm się przyzwyczai, to będzie bez sensu. Szysunia, a jakie masz wymiary, bo albo nie doczytałam, albo nie pisałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szysunia
:)dzięki!!! w razem to zawsze raźniej :D co do danonu aktivia to był topik na kafe i dziewczyny pisały właśnie, że po nim jest taki "wc efekt" ;) ja na twoim miejscu to sprubowałabym brać jednak po 1 tabletce jeśli ma ona wpływ taki na ciebie :> mam pytanko bierzesz witaminy??? jeśli nie to koniecznie musisz brać : wapń9 podobno thermal wypłukuje wapno z kości ) ; żelazo ( to chyba na serce ale nie jestem pewna); witaminę C i potas trochę tego jest ale to jest konieczne może potymbędziesz lepiej się czuła:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szysunia
moje wymiary ....łeeee okropne:O zwłaszcza po świętach mi przybyło :O 22lata 161cm 69 kg ( a było tuż po wakacjach 62 :O ) centymera nie mam ale w telegraficznym skrucie to wyglądam jak wałek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko, jak wszystko pójdzie zgodnie z planem, to bedziesz jak szprycha, a nie jak wałek he he ale wymyśliłaś!! o, witamin nie brałam, ale już idę :P Mam tego trochę w domu, ale biorę jak mi się przypomni. Póki co będę brała 1TP, potem się zobaczy jak efekty. Jutro się pomierzę, jak znajdę w tym bałaganie centymetr, zważę itp, no i pomyślę nad dietką. A ty co sadzisz o sushi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szysunia
no no to szybciutko zasuwaj po witaminy 😠:) suszi to przeważnie rybka a rybki jak wiemy zawierają dużo potasu więc moim zdanie OK! zobacz jutro jak się będziesz czuła po witaminach i po suszi i koniecznie daj znać! :).......ciekawa jestem ty robisz te suszi czy gdzieś sie "stołujesz" ;) no to ci powiem, że masz smaki :)ale owoce morza są zdrowe i to jest naukowo potwierdzone więc oby tak dalej! może ja się skuszę i kiedyś to skosztuję ...hmm Jeśli mozna spytać to jak ćwiczysz? bo chyba nie doczytałam się:) a co do wałka to mogłabym robic ciasto na pierogi więc odchudzanko na mnię czeka tylko jeszcze mi nie dowieziono tego thermala :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×