Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość monika_999

Relacja z odchudzania, dieta nisko ww + Thermal Pro

Polecane posty

Gość lenar
MONIKO odezwij sie i opowiedz czy nie pojawiają się efekty jojo!!!! to bardzo wazne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka2007
właśnie kupiłam Thermal Pro. Ważę 58 kg a chciałabym ważyć jakieś 48-50 kg. Proszę o jakieś wskazówki dotyczące tego jak się odżwiać oraz ogólnie co robić aby jak najszybciej uzyskać wymarzony efekt. Dziękuje za odpowiedzi i pozdrawiam wszystkich gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenar
Czesc. No więc tak: po pierwsze musisz ograniczyć weglowodany a zwiększyć ilosc bialka w diecie. po drugie cwiczenia- polecam "Aerobiczną szóstkę Weidera" bardzo dobry zestawik cwiczen pozwalajacy w ciagu 6 tygodni zobic idealny brzuszek oraz pozbyc sie zbednych centymetrow na nogach i talii. A przy stosowaniu thermala da to zaskakujące efekty. Nie musisz sie tez bać o to ze nie utrzymasz diety poniewaz thermal poprostu chamuje łaknienie w duzym stopniu. O Aerobicznej szóstce Weidera przeczytasz w necie . wystarczy wpisac A6W w googlach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slawek
thermal pro zawiera efydryne, efydryna jest głównym składnikiem naszej rodowitej amfetaminy, więcej chyba nie muszę pisać i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenar
Chlopie kazdy o tym wie ze thermal zawiera efedryne!Po co wyjezdzasz z amfetamina!? Thermal to nie narkotyk wiec nie strasz ludzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matinina
Witam!! Wlasnie zaczelam przygode z termalem:)... Dzis pierwszy dzien i czuje sie ok!! Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalona baba
kochani , ma lat pare do 40 wzrost 160 waga 51 i zdecydowanie tłuszczyk na brzuszku. poczytałam na temat thermal pro i prosze o pomoc- czy tłusczyk ma szansę "paść śmiercią lotnika" ciśnienie moje w normie ale na tę okoliczność biorę prochy, kawkę też popijam, ćwiczę regularnie 3 razy w tygodniu na siłowni. Panowie fachowcy w tej dziedzinie - jak radzicie =- zaryzykować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przemo73
Witam. Zachęcony wynikami Moniki-999 również zakupiłem Thermala i również chciałbym podzielić się swoimi spostrzeźeniami jak i efektami (jak na razie 2 tygodniowej kuracji) Otóż są one ŻADNE podkreślam ŻADNE. To po prostu jedna wielka LIPA I NABIJANIE LUDZI W BUTELKĘ. Nie zrzuciłem nawet jednego grama w wagi, i pomiary obwodów pasa itd. również nie uległy zmianie. Dodam dla wszystkich mądralskich że stosuję dietę niskowęglowodanową ( odżywiam się zdrowo. sporo warzyw itd.) chodzę 3 razy w tygodniu na siłownię. Na dodatek zgodnie z instrukcją dla zwiększenia działania thermala stosuję 3 razy dziennie HMB, i co ?? ANO NIC, ten códowny środek którym zachwyca się całe Hollywood jest gówno warte. Na poparcie swoich słów dodam że "instrukcja podaje że po zażyciu środka mamy uczucie "pobudzenia" i nie należy go stosować przed snem. Jedno wielkie kłamstwo, po zażyciu thermala nie ma odczuwam żadnego działania, mało tego kiedy go wziołem na 30 min przed pójściem na siłownie i położyłem się chwilę, poprostu usnąłem jak niemowlę. To chyba mówi samo za siebie. Podejrzewam że monika-999 to nikt inny jak Pan który sprzedaje to badziewie w internecie i robiący sobie darmową reklamę. Mam nadzieję że nie dacie się nabrać na ten lep, tak jak ja to zrobiłem. Uprzedzając pytania, thermala zakupiłem przez neta od oficjalnego przedstawiciela, był orginalnie zapakowany w czarnej buteleczce i stosowałem go 2 razy dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pyska78
Witam,biore od paru dni thermal pro ,3 tabletki dziennie i nie mam zadnych skutkow ubocznych,czuje sie swietnie ,czy to oznacza te thermal na mnie nie dziala???,najgorsze ze nie ogranicza apetytu a przydalo by sie troszke.a moze znacie lepszy spalacz tluszczu chodze tylko 2 razy w tyg na basen,prosze o odpowiedz,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pyska78
Witam,biore od paru dni thermal pro ,3 tabletki dziennie i nie mam zadnych skutkow ubocznych,czuje sie swietnie ,czy to oznacza te thermal na mnie nie dziala???,najgorsze ze nie ogranicza apetytu a przydalo by sie troszke.a moze znacie lepszy spalacz tluszczu chodze tylko 2 razy w tyg na basen,prosze o odpowiedz,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to zawiera efedryne to dajcie sobie spokoj- dla niewtajemniczonych kazdy tussipect i acodin(zwykły bez recepty lek na kaszel za 5zł) zawiera ten \"cudowny\" pobudzajacy składnik. Efekt to ze mozesz cwiczyc przez cała noc i nie chce Ci sie tak bardzo jesc. Co w tym cudownego skoro to uzaleznia bo jest składnikiem narkotyku i moze byc narkotykiem samym w sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakis rok temu mialam swoja przygode z thermalem i powiem, ze nic szczegolnego, schudlam chyba ze 2 kg po calym opakowaniu, fakt mniej sie chcialo jesc, a najgorsze bylo to, że pociłam sie jak taka świnka nawet bez żadnego wysiłku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eliza260
Witam!mam na imie Eliza mam 26 lat i pragnę ostrzec wszystkie osoby przed thermalem pro moja siostra kupila sobie to okropieństwo brala 2 tabletki dziennie codzien rano napewno nie wiecej poniewaz ja jej to dawkowalam bo balam sie ze wpadnie w jakas chorobe siostra ma 24 lata a wiec stosowala to gowno cwiczyla 3 razy w tyg na rowerku stacjonarnym jadla ok 1500kcal czasem 1200 i po niecalych 2 tygodniach zaczelo ja bolec serce mimo ze wczesniej zadnym chorob serca !!!!!!dostawala uderzen do glowy oraz silnie bolalo ja w klatcer na tyle silnie ze wzywalam karetke byla na obserwacji 2 dni lekarze oczywiscie dowiedzieli sie o thermalu musialam powiedziec mowiac brzydko opierdzielili ją mowili ze mogla ja to zabic przy jeszcze dluzszym stosowaniu teraz juz lepiej sie czuje jest w domku juz a thermal dawno splukany w kibelu!!nie kupujcie tego bo w najlepszym wypadku nabawicie sie chorob serca a w najgorszym zgon!!przeciez odpowiednia ilosc cwiczen i dieta takze dadza wam efekt w postaci straceniu kg siostra bardzo sie wystraszyla ja jeszce bardziej jak w tamtym dniu pokladala mi sie z bolu w sercu uwazajcie na jednych dziala nawet ok a na niekorych jak moja siostra zlemimo ze zdrowa byla a serce nigdy nie bolalo i zadnych wad ukrytych poniewaz badala sie z pol roku wczesniej potrzebowala badania do pracy tak czy shermal jest bardzo szkodlwy i nawet zdrowego doprowadzi do grobu badz chorob serca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolospodbloku
Ale na thermalu wyraznie napisano zeby brac pod okiem lekarza wiec dziwie sie ze brala na wlasna reke - w kazdym razie zamiast thermala poelcam zecapal - przynajmniej wiadomo co to jest i ze nie zaden walek - a pozatym to jaczystrza efedryna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goisa28201
no dobra a co z biustem bo już kiedyś mocno zchudłam ale potem biust był katasrofalny.Po tych tabletkach pewnie to samo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coccolinka
Każda utrata wagi wiąże się z "rozluźnieniem" biustu niestety. Ja biorę thermal pro dla kobiet. Zerowy apetyt, kopa miałam za pierwszym razem. Teraz raczej pobudzenie połączone z frustracją niemożności wyładowania (praca siedząca). Ale trzymam dalej. Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×