Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tajemnica19

nie mam ochoty na sex z moim facetem ale fantazjuje o innych

Polecane posty

Gość tajemnica19

od dluzszego czasu nie mam ochoty na sex z moim obecnym facetem. jestem z nim 4 lata,mieszkamy razem a gdy on ma ochote na sex (a ma czesto) ja zawsze wymyslam wymowki mimo tego ze jestem spragniona sexu. lubie fantazjowac ze kocham sie z jakims kolega ale nie znim.dlaczego tak mam?? czy to minie? musze dodac ze bardzo go kocham a mam straszna ochote na zdrade:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mattti
podasz telefon? chętnie pomogę ci go zdradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terra
tez tak mam i wiem jak to jest. Mojego chłopaka bardzo kocham ale... no właśnie jest to ale. Ach te fantazje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajemnica19
do mattti---- akurat na brak chetnych do zdrady nie narzekam:p narazie sie powstrzymuje do terra----- a nie zastanawiasz sie nad rozstaniem? ja jak mysle o rozstaniu do dochodze do wniosku ze chyba nie umialabym zyc bez mojego faceta ale z drugiej strony...... achh sama nie wiem juz co robic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiczi
napewno znajdziesz rozwiazanie. glowa do gory! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajemnica19
no wlasnie chyba nie znajde:( bo nie chce go zdradzic a z drugiej strony tak bardzo ciezko mi sie powstrzymac aby tego nie zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajemnica19
a moze to chodzi ze mam nature 'zdobywcy' tzn. ze jak zdobede to co bardzo chce to z czasem mi sie to nudzi.... wymyslam jakies bzdurne wytlumaczenia zeby tylko sie usprawiedliwic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terra
nad rozstaniem się nie zastanawiałam bo jest mi z nim dobrze ale nad małą zdradą to tak...Ale nie mam odwagi choć okazja była nie jedna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze jestes nim znudzona bo seks ciagle taki sam? Moze potrzebujecie jakiejs zmiany np nowa pozycja? a moze za duzo czasu razem spedzacie i dlatego sie nim nudzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terra
ostatnio gadałam z przyjaciółką na ten temat i ona ma tak samo wiec ją troche uspokoiłam ponieważ myślała że z nią coś nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajemnica19
no wlasnie mi tez z moim facetem dobrze- jest opiekunczy, inteligentny... ale nie ma juz tego co na mnie dziala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajemnica19
wlasnie moj facet lubi experymentowac,zmieniac pozycje itp ale co bysmy nie robili to i tak mnie to nie podnieca :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mószki w grószki
czas na ślub - już jesteś, jak prawdziwa żona :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurcze dziewczyny
to wy macie to juz? ja jestem 11 lat po ślubie i teraz tez mi się tak porobiło, kocham męża ale mam jakieś takie dziwne myśli na temat zdrady,miewam od jakiegoś czasu sny erotyczne z róznymi facetami, co to może oznaczać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tren d owata
żonowość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wirginia...28
Tajemnica 19 jestes jeszcze na necie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wirginia...28
Dziewczyny byłam mezatka przez ładnych pare lat,tez miałam to samo co wy.Kochałam go,ale za kazdym razem udawałam ze jest wspaniale.W koncu zdobyłam sie i zdradziłam go.Miałam romans przez 4 lata.Było cudownie:)Potajemne spotkania,tego nie da sie opisac.W koncu rozwiodłam sie!Rzuciłam meza i kochanka. Teraz tez tak mam,ze niby mi na facecie zalezy,ale po jakims czasie to mi sie on nudzi.Kurcze sama zastanawiam sie dlaczego tak sie dzieje.Chyba wybiore sie do sexuologa:) Wiem,ze wydaje sie to dziwne,aczkolwiek jest to prawdziwe. Pozdrawiam!!!Życze Wesołych Świąt!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam to
i jestem w szoku bo ja tez tak mam a myslalam ze jestem jakas nienormalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×