Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość forumka_2000

...POMOCY!!!... On nie może we mnie wejść!!

Polecane posty

Gość forumka_2000

mam problem. wczoraj miałam się pierwszy raz kochać z facetem. byłam dziewicą natomiast on już miał doświadczenie. po długich rozmowach w końcu mu uległam. on nałożył prezerwatywe ale... nie mógł we mnie wejść. Nie wiem co się działo... było mi strasznie głupio. Robiliśmy "to" w pozycji klasycznej. I poprostu nie mógł. Czułam jakbym miała w pochwie jakąś "blokade". Nie wiem co to było. Aby raz udało mu sie tak jakby trafić w wejście do pochwy i mocno mnie przycisnął do siebie ale strasznie mnie bolało i przestał. Nie wszedł we mnie. Nie wiem albo ja jestem "za ciasna" albo on ma za dużego. Pomożcie co mamy zrobić. Dodam jeszcze że później zauważyłam na majtkach trochę krwi ale odrobinkę. POMOCY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mattti
A zdjęłaś rajstopy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasem tak jest
nie bylas odpowiednio rozluzniona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NUTELLA...
To jasne nei bylaś odpowiednio przygotowana ... aby wszystko szło jak po masle trzeba byc odpowiednio nawilzonym , byłaś wystarczająco mokra ? ile trwała gra wstepna ? być moze tez strach Cie sparalizował, i co to w oghole ma znaczyć ''on mnie namowił'' ? to chyba Ty powiennas wiedziec czy kochasz i czy tego chcesz !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forumka_2000
do NUTELLA... Przyznam że gra wstępna nie była za długa. Zawsze dłużej się pieściliśmy. A strach... bałam się bardzo że zajde w ciąże i do te pory się boję. Źle zrozumiałas. On mnie nie na mówił. Tylko pytał czy chce. Kiedy mówiłam "nie" zawsze to rozumiał i czekał. Chodziło mi o to że rozmawialiśmy o antykoncepcji i o tym czy będzie bolało. Wiesz nie wiem co robić nie wiem co on mógł sobie pomyśleć. Niby wyglądał tak jakby nic się nie stało, śmialiśmy się i wogóle, ale... ja czułam się trochę głupio, że jestem jakaś dziwna... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NUTELLA...
Nie przejmuj sie proponuje aby pierw przed wejscie abyscie sie paluszkami pobawili , dobry petting to pol sukcesu i niech on wyczuwa napiecie w pochwie pierw jeden paluszek pozniej juz dwa jak tam wam wygodniej ... jezeli masz problem z nawilzeniem pochwy kupcie sobie intimel jest to srodek wlasnie po to aby gladko weszlo wszystko i nie powstawaly otarcia ;) i gra wstepna niech nei trwa 5 minut tylko z 15 a jak na pierwszy raz to i wiecej ;) powodzonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forumka_2000
wiesz... jeśli on wogóle jeszcze będzie chciał to myśle że zrobimy tak jak radzisz... Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona22.........
spokojnie ja nie jestem dziewica juz dluuuugo i kochalam sie mnostwo razy a jezeli nie jestem wystarczajaco podniecona to nie da rady wejsc :) po prostu nic na sile..... to normalne i nie masz sie czy przejmowac.. przyjdzie taki moment ze baardzo bedziesz chciala i wtedy nei bedzie zadnego problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NUTELLA...
dlaczego mail by nie chcieć ? gdyby sie po tym od ciebie odwrocil musialby byc idiotą ... powienien zrozumiec to ze nei jestes doswiadczona w tych sprawach i tak mogo wyjsc i tyle a on powienien sie bardziej postarac bo widocznie jest mierny w te klocki skoro nie portrafil Cie rozluznic cos szepnac,i sprawic bys byla wystraczajaco mokra... co to za facet co nie skupia sie na grze wstepnej tylko mysli o tym zeby jak najszybciej wlozyc ptaszka no przepraszam ale takie moje zdanie nie przejmuj sie niczym ;) pozdrawaim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forumka_2000
dzięki dziewczyny!! Bardzo mnie podniosłyście na duchu. Rzeczywiście nie jestem wogóle ale to wogóle doświadczona. Wczesniej jak sie pieścilismy to byłam bardzo mokra ale jak wsadzał swojego paluszka to też mnie bolało... Wczoraj też byłam mokra podczas gry wstępnej ale jak doszło co do czego to zaraz mi przechodziła ochota... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forumka_2000
Dzięki bardzo dziewczyny i chłopaki. Uświadomiliście mi, że faktycznie byłam w rajstopach a na dodatek, teraz mi się przypomniało, że miałam tampon w mojej muszelce. I być może stąd te trudności. Dziękuję jeszcze raz za cenne rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgdfgfhjfkl;ytrf
łyżką można pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelka123456
Wejdz na dyskrecja.pl i zmień swoje życie erotyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka.........
ciotunia35 ja też miałam tą wadę genetyczną, usunęłam i też po kłopocie. Tu klikłam na ten temat. http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4239916 Lepiej iść wcześniej do dobrego, poleconego gina, żeby sprawdzić czy jest wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×