Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

narinka

A TU O WSZYSTKIM. POWAZNIE i TEZ NIE.

Polecane posty

po prostu. bez gówniar, pytających o to, \'jak sie robi loda\', bez gnojów z mlekiem pod nosem, zastanawiających się jak wydłużyć penisa. Co Wy na to? problem/nie problem.. piszta! ;) a i jak tam po Wigilii? :) Bo mój brzuch.. wysiada :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morelka21
jezu ja chyba po tej wigilii rzucam jedzenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morelka21
a potem rzuce sie pod tramwaj linii 14.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiscie mówisz
o spermie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak się robi loda
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez, normalnie wysiadam ;) do staołu wigilijnego usiadłam z zamiarem spalaszowania wszystkeigo, ale odpadłam juz przy końcówce barszczu z uszkami :D a teraz? cierpie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sobie schłodziłem wódeczkę i zaraz będę się nią leczył z przejedzenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłeś grze(sz)czny, więc masz 👄 znam Cię:) założyłeś kiedyś fajny topik Błękit:) \"A TO JAKIEŚ ŚWIĘTA SĄ, ŻE WSZYSCY ZYCZENIA SKŁADAJĄ?;) \"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic nie mów:):) ja tylko czytałam, pamiętam, że miałeś wielbicielki:) zapamiętałam nr, to wszystko:) może kiedyś;) Wesołych Świąt Ci życzę Błęit:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to mnie rozbawiłaś z tymi wielbicielkami... Nie kryję, że milusią niespodziankę mi zrobiłaś swoimi wypowiedziami. Strasznie Cię pozdrawiam i również wesołych świąt życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja chce linka do tego topiku :) wlasnie.. a co z prezentami? :) ja teraz siedze i pałaszuje kolejną smiertelna dawke jedzenia :D ale..raz sie zyje, ot co! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Narinka, co z prezentami dla mnie? Tamtym topikiem się nie przejmuj, bo to stara historia, a i topik baardzo długi chyba 700 postów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ten zdecydowanie musi go przebić :) hm, prezent dla Ciebie? a co być chciiaaaaaaał? :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do długości topiku to uważam, że nie liczy się ilość a jakość. Zadbaj więc autorko o jakość tego wątku a ja na pewno będę w nim brał ochoczo udział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeciez zartowałam drogi Błękicie ;) no owszem, postaram się, ale żem nowicjuszką ;) no cóż, ambitnie mam nadzieję, żew podołam :D nooo, podołam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomożemy Ci, więc spokojna głowa. Zaś co do kawy, to propozycja jak najbardziej poważna. Jeśli mieszkasz na końcu świata to będzie to trochę trudniejsze do wykonania, ale przecież wszystko jest możliwe jeśli się tylko tego chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, owszem. niemalze koniec swiata jesli mierzyć od Twojego \'częściowo w Wawie, a częściowo na północnym Mazowszu\'. no bo aż Wrocław ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem tylko dlaczego założyłaś wątek w dziale z dyskusjami o tematyce erotycznej, ale domyślam się, że nie jest to przypadkowa decyzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne, że nie :) nie jest przypadkowa, o tym ja tu ;) bo jeśli tytuł nosi nazwę \'a tu o wsyztskim..\' to będzie o wszystkim :) a dodatkowo nie mogę oprzeć sie wrażeniu, że 75% wszystkiego to właśnie owa tematyka :classic_cool: nie sądzisz? tak jakoś jest ten świat skrojony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×