Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

narinka

KTO NIE SPI REKA W GORE !!

Polecane posty

pooo, saluuuut :) za te riposte to przez tydzien mozesz bezkarnie nie podnosic lapy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dozorca ANioł
jakos mnie ten tytuł topiku wkurza....moze założycie sobie inny? czy mam popaść w deprezję? nie dość ze pisany CAPS LOCK'IEM to jakis taki kretyński....nie ma tu już dyskusji na poziomie, no! Wkurzony jestem i wyżywam sie trochę. Dobranoc. i Dzień dobry. Miłego dnia. "Fukitol" - nowy lek na depresję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie wlasnie, idz stad. do debili, tj. ludzi na Twoim poziomie :) buziak w czolko na pozegnanie. a Ty anulcia rozchmurz sie juz :) nooo, pokaz rogala na pychu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dozorca aniol wez spierdalaj i nie wkurwiaj na swieta noc ...jebnij z bani w sciane ze dwa razy ...moze to pomoze ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie,,, nie zegnaj sie!!!!Ja tyz jestem wkurzona, ja sobie bym troszku pobluzgala zeby ulzyc emocjom, tutak to sie nie da bo te ugrzecznione panienki sobie tego nie zycza - one sa rybki, a my pipki...idac ich tokiem rozumowania. To ja juz nie wiem gdzie pojsc. Debile sa dobre bo w sumie nie ma nic bardziej debilnego niz moje zachowanie dzisiaj..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, tak. popadaj w swoją \'depreZje\'. tylko glowy nie rozpierdol jak juz na samym dole bedziesz. mierzisz mnie czlowieku, pelne ignorejszyn w Twoja strone. cieplym moczem olewam z gory na dol. o tak: s i i i i i i i i i i i i i i i k u u u u u u u u ble/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierdykam ..łapserdak zimny dran ..niezle niezle:P podobno za duzo wypiłem ..i tak mi jakos sie udzieliło ..kurna ..:P dozorca ..schlany i pierdoli jak by mu dali po garach:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dozorco, oni sami na siebie bicz kreca, jeszce troszku bluzgow a bedzie kasownik:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
humor jest ok ...:D... narinka ludzie maja wieksze problemy niz brak orgazmu ....bylo cudownie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dozorca ANioł
ok that's all folks!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak usuną to: a). bedzie polewka. b). nasze wspaniale trio odnajdzie sie na innym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no własnie.............//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem trzeba ale koniec z bluzgami ....troszke mnie ponioslo ...czasem i specjalisci od jezyka maja zle dni ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dozorco prosimy, wejdz na debili!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dozorca ANioł
już dobrze, zmykam, pogódźmy się... :) to nie będę przeszakdzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, kulturka :) czemu zawsze jakieś dzieci, mieszanki wybuchowe downow i progerów zasmiecaja topiki? irytujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem trzeba ale koniec z bluzgami ....troszke mnie ponioslo ...czasem i specjalisci od jezyka maja zle dni ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasnie bedzie
POLEWA!!!!!!! hehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przegiecie z tymi postami ...az sie zamotalam ...moje dwie wypowiedzi sa podrzad ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok pogodzimy sie ....wal sie na ryj ..i za szmate cieciu jeden :P polej i szoruj :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dozorca ANioł
no , ładnie mnie pożegnano, to idę spać, papa! wyśpijcie się! Anioł czuwa nad Wami ! 😘 😘 😘 😘 👋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem co to jest proger, downem nie jestem bo nie mam takich wylupiatych oczu, zreszta prosze sie nie powolywac na powazne genetyczne choroby, podczas gdy chodzi o proste pijackie gadki ludzi na poziomie, mozesz wierzyc lub nie Narinka ale kurwa na ;poziomie w pizdu jestem, przynajmniej tak sie w polsce obecnie mowi o ludziach jak ja:DNaturlanie nie dziś:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
salut bojowo do swiata nastawiony :D i dobrze, niech bedzie meska reka przy dwoch kobitkach bidnych, nie anulcia? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty narinka ..to juz nawrzucałas mi od łapserdaków zimnych drani ..:P teraz ze ja bojowy ...e tam ..kurna ..sie napije ..i moze mi sie uda nie wylac:P... a i bym zapomniał ..ludzi na poziomie nie maja prostych pijackich gadek ..czy moze gatek ..a moze to o stringi chodzi sam juz nie wiem :P prostacko sie upiłem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra moi drodzy, ja odpadam. reka mi usycha od trzymana w gorze :P dobranoc, do jutra. przeta jutro tez nie spimy i trzymamy standartowo lapy w gorze ;) (procz saluta, ktory ma tydzien wolnego za mega riposte ;)) a Ty Kochana moja. Anulcio rzecz jasna :) dasz rade sobie sama z młodym. jutro go ululasz i tu do nas wpadniesz. \'popeplać\' ;) trzymajcie sie :):):):) buziaki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja i po tym minionym tygodniu prolagaty... jak siebie znam łapy nie wystawie..:P bo zwyczajenie nie bedzie mi sie chciało;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie śpię, ale właśnie zamierzam, a wpadłam tu tylko na chwilkę... Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×