Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

narinka

KTO NIE SPI REKA W GORE !!

Polecane posty

czasem jeszcze bywam ..jak nie spie:P a Ty znowu pati po imprezie ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati-c to dlaczego jeszcze nic tam nie wpisalas? tak po starej znajomosci to zapraszam ....Ja tez dzis pije ...winko ....Mlody spi ...wiec na winko sobie pozwolilam .....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha ..to ja wole sie napic niz słuchac smecenia:P anula gdziez Ty taka sławna sie stałas co?:P tylko nie smec..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
salut-juz posmecic nie mozna? co za czasy.. :p jeszcze jeden kieliszek i nastroj mi sie odmieni...poza tym fajne smsy wlasnie do mnie doszly.. :) no to Wasze zdrowie! :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smec sobie byle bym tego nie słyszał..:P i esy mam nadzieje odmienia twój nastrój ...;) anula juz wiem ..gdzie i widze ta słowe i błysk fleszy i reflektorów:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
salut jest taki topik ANIULCIA itd .... nikt z Was tam jeszcze nic nie napisal ....oj smutno mi sie zrobilo ... ja tez lamke druga winka wypilam ...smsa tez pieknego dzis dostalam ....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytaj wyzej anula ..juz cie zauwazyłem tam..;) kurna a czemu ja nic dzis nie dostałem co ...:o znaczy o esa chodzi ..sie napije jednak ..co mi pozostało..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniulcia-no dobra..niech Ci bedzie :p zaraz cos wpisze w imie starej znajomosci :p salut- humor zmienia mi sie jak w kalejdoskopie- no,coz..podobno kobieta zmienna jest..na szczescie :p ale po nastepnym kieliszku nie recze za siebie..jak bede ryczec to normalka.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Salut wypij ....zdrowie twoje ... Mlodemu tez kasze przed chwila zrobilam .... przez to wqinko to i spac sie odechcialo ...mam nadzieje ze bledow ortograficznych nie robie ...dla mnie bylaby to kompletna kompromitacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rycz mała rycz ..płacz malenka płacz...:P ja tego widziec nie bede ..wiec co mi tam;) juz taki jestem zimny dran...:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anula ale nie kapie sie w taki ziab...:P wiec jakie to zahartowanie ..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprostowanie ...oczywistym miałem na mysli kapiel w przereblu..;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AmdK6
Jak nie śpicie to udzielajcie się na forum Zauważyłem że od 2 do 5 forum jakby umiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati ..juz cztałem \"ty brutusie\"...:P ale Ty tez sprostowani nie czytasz ...:P ale co masz czytac.... skoro wino chlasz i na oczyska pada...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
udzielamy sie ...udzielamy ... salut a na zartach to ty sie znasz? pati-c dzieki za toast :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
salut- co Ty ode mnie wymagasz! ja czytac nie umiem :p spokofacet- ja tez bym sie przytulila..:o ale moj Misiek chrapie..:( a godzina odpowiednia na przytulanie... (kurcze,a mialam nie smecic- salut-sorki! :p )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
salut- ze ja jestem brudasem to nie znaczy,ze musisz isc w moje slady :p a poza tym ja nie mam lustra hehe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×