Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia.

KLUB MAMUŚ Z POZNANIA

Polecane posty

Witaj zuzameduza :) zapraszamy do pisania :) ja też jestem w połowie ciąży ale już drugiej :) pozdrawiam :) napisz w jakiej dzielnicy poznania mieszkasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh hej ja na chwilkę; spoko - dzieciaki odpukać, ale wiecie jak to z mężem... ;-) jak trzecie dziecko :-D wczoraj bylismy na wizycie u profka; minimisia czy to nie Twoje rewiry? Dalemińska? ale tam zamot na tym osiedlu!! witam nowe laseczki! Oli ma pierwszy kieł! Bubu szaleje jak zwykle; tylko teraz przynajmniej mogę czasem z rańca udawać, ze ich nie słyszę; i małż pokornie do nich wstaje :-D w poniedziałek \"wznawiam działalność\" na kafe!! i chciałabym nowe fotki na poczcie zobaczyć!! pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej my po szczepiniu mału uwaga:waży 8140 tłuścioch witaj zuzameduza melduj skąd jesteśhttp://www.allegro.pl/item469985293_little_tikes_1621_muzyczny_ogrodek_zabaw_5w1_cena.html ja mam taki jak w linku płaciłam z przesyłką 100 w promocji było mały jeszcze za mały bo nie sięga ale jak kopie to sie samo włącza wiec niema problemu lida w końcu bo juz sie martwiłam co sie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goba ja też mam ten zesaw gimnastyczny; ale pwiem Ci, że ja wymontowałam tą zielona ławeczkę, bo faktycznie Oli do teraz by nie sięgnął łapkami ;-) a dziewczynom polecam: http://www.allegro.pl/item473701075_tiny_love_swiat_odkryc_super_promocja_najtaniej.html rewelacyjna zabawka i chyba na dość długo; Oli jest cały czas pod jej wrażeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mieszkam na ratajach, dziewczyny gdzie kupujecie wyprawki dla maluchów bo nie mam pojecia gdzie sa takie sklepy,chodzi o wanienki, kocyki posciel itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj zuzameduza:) Więc ja polecam Tobie hurtownię na Polnej...tam znajdziesz wszystko i to w jednym miejscu:) Fakt, że ta sama hurtownia jest zaraz koło Ciebie bo koło selgrosu w tym bodajże pasażu rondo, ale tam mają o wiele mniej asortymentu:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na polnej jest drożej ja kupowałam wszystko w komornikach na ul.słonecznej tanio i duzy wybór-a pati i maks nie jest tani. ] witam z rańca zuzameduza to mieszkamy niedaleko ja w antoninku mamaniny co u ciebia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja głupia mam jakąś skleroze chyba;p heheh sama kupowałam wózek, łóżeczko, materac, komplet pościeli, poszewki, prześcieradła kupowałam właśnie w Komornikach;p hurtownia nazywa się \"Maret\" a tutaj dla pomocy strona internetowa http://www.maret.pl/ Jedyne co musiałam zrobic...to po kupieniu prac cały wózek bo baaardzo śmierdział taką trochę zbutwializną..pewnie już długo stał:) ale po wypraniu było ok:) Ale z łóżeczka jestem bardzo zadowolona no i chyba tańsze niż na allegro nawet:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słyszałm własnie o tej hurtowni w komornikach, bede musiala tam meza wyciągnąć :) juz sie nie moge doczekac kiedy zaczne to wszystko kupowac, o pati i maks slyszlam ze strasznie tam drogo.mam pytanie czy kupowalyscie wszystko od razu czy na raty bo ja juz bym chciala zaczac kompletowac wyprawke bo wiem ze to spory wydatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słyszałm własnie o tej hurtowni w komornikach, bede musiala tam meza wyciągnąć :) juz sie nie moge doczekac kiedy zaczne to wszystko kupowac, o pati i maks slyszlam ze strasznie tam drogo.mam pytanie czy kupowalyscie wszystko od razu czy na raty bo ja juz bym chciala zaczac kompletowac wyprawke bo wiem ze to spory wydatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuza ja dużo miałam po wiki ale i tak duzo do kupienia ale ja zrobiłam sobie liste co potrzebuje na dany miesiąc sobie wyliczałam i skreślałam z listy a na wózek co miesiąc 100 odkładałam-niestety wydatki są i to spore. rozumiem ze oczekujesz córeczki? acha a co do ciuchów ja kupuje wiekszośc w tesco tej firmy cherookie nie są drogie a gatunkowo dobra:-) mam nadzieje ze pomogłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuza meduza gratulacje i witaj na forum :) Ja mieszkam nie tak daleko od Ciebie okolice sródki :) Nina dzis po szczepieniu napisze pozniej bo mi sie obiad przypali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka!!!! nareszcie nasze kafe ruszyło :) Kredzia ja już niedługo będe mieszkaćw twoich okolicach :) kupiliśmy mieszkanie na Ratajach :) i dopiero wtedy bęe kupowac reszte rzeczy dla dziecka. Dużo mam po Patryku, no ale nie wszystko. Wiem że na Dziadoszańskiej jest też jakaś hurtownia dziecięca. Pamiętamze tam byłam w zeszłym roku i było full wózków. Musze się tam przejechać bo tez potrzebuje jeszcze pare rzeczy. Ode mnie z domku nie będzie to daleko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu o to pytam ale macie kogoś kto chciałby kupic meble sosnowe??????? moniś a ty co zamilkłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja \"papuguję\" po Gosi i znów zapytuję: moze któraś ciężarówka albo jakaś Wasza znajoma miałaby ochotę na: http://www.allegro.pl/item477971004_nosidlo_nosidelko_lezaczek_bebe_confort_streety.html wózek juz kilka dni temu sprzedałam to teraz wreszcie czas na to nosidełko :-) myślę, że juz mi nie będą potrzebne te akcesoria :-P pozdrawiam Was wszystkie i pędzę sprzątać po \"malarzu\" aha! Gosia próbowałaś do młodego ten zestaw gimnastyczny bez ławeczki? a podeślij mi jakieś zdjęcia tej sosny.... papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania_Viktoria
hej mamuski witam nowe mamuski:)na naszym forum moja dzidzia jjest bardzo grzeczna przesypia mi juz prawie cała noc jak zasnie przed 23 to budzi sie o 4 rano a potem koło 7 dopiero mój słodki aniłeczek daje mi sie wyspc:)za tydzien w niedziele mam chrzciny wiec troche latania mam dlatego zadko jestem tutaj... dodołam zdjecia na naszej klasie nowe Anna Bienert Dopiewo wiecie ze zadna ze mnie chakerka wiec tylk tak moge wam zdjecia mojej dzidzi pokazac w piatek skonczyła dwa miesiaczki i rosnie jak na drozadzach:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania_Viktoria
czesc mamuski wysłałam na wp zdjecia mojej kropeczki .Lida dziekuje za wskazówki:)🌻moja dzidzia spi słodko mam wiec troche czasu dla siebie moja mała jest juz coraz iweksza:)nie długo przescignie wagowo kuzynke która jest starzsa o mieisac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka!!!! Ale mamy ładną pogodę dzisiaj :) nie jest może zbyt ciepło, ale spacerek już mamy za sobą :) Zupka się gotuje już a ja musze trochę popracować. Obiecałam szefowi że do końca tygodnia zakończę mu m-c. Oj jak mi się nie chce odpalać tego programu fakturowego... :/ mam ochotę poleniuchować. Jutro edziemy przepisać z poprzednią właścicielką naszego mieszkanka kablówkę internet i telefon, a w sobotę odbiór kluczy. Musimy jeszcze kupić farbę i w niedzele będziemy malować Patrykowi pokój :) A wczoraj to byłam tak zakręcona że wszystkiego pozapominałam. Najpierw pojechałam autem do dentysty bez dokumentów, bez kasy. Dobrze że moja dentystka jest na tyle wyrozumiałą że tylko się z tego śmiała :) dzisiaj muszę do niej pojechac jeszcze raz żeby zapłacić. A potem mój brat wziął auto i pojechał do znajomych, no a ja oczywiście zapomniałam z auta zabrac swojego telefonu!!!! Ja nie wie o czym wczoraj myślałam, ale byłam strasznie roztargniona. Dzisiaj jest ok, ale mam nerwa takiego od środka, wszystko mnie wkurza, wszyscy na ulicy mnie denerwowali, ci co na chodniku i ci co w samochodach. Jednego gościa zrąbałam w zus-ie bo już nie wytrzymalam!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania - oglądałam fotki - Wiki jest prześliczna!!!!!! A twoja twarz jest mi skądś znajoma, chociaż nie wiem gdzie przykleić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiki superowa-a ty Aniu sliczna jak lala paula-ostatni raz ostrzegam-bez nerwów(wiem łatwo mówić) a u nas katar :-( a wiki nasilenie alergii:-( lida co u ciebie??? minimisia moniś i reszta🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania_Viktoria
Dziekuje ja od wczoraj umieram tak mnie przeziebienie wzieło ze szok powiedzcie mi czy jak karmie dziecko piersia to moge je zarazic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×