Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia.

KLUB MAMUŚ Z POZNANIA

Polecane posty

a ja znowu do siory-ide do fryzjera musze coś ze sobą zrobic bo brzydka jestem jak niewiem co moze jak zmienie fryz to troche urody mi wróci;-) do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jak już się chwalimy :-D to mnie rozum opuścił i gorączkowo szukam psa pomimo mojego wieku śmialo napiszę, że moja mamuśka pewnie mnie za to zabije!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hej pisarki od siedmiu boleści ;-) mamuśki wtórne jeszcze znajdą ciut czasu, żeby jedno zdanie napisać, ale te od świeżych jedynaków... ehhhh Goba fryzurka spox; fajna, odważna i twarzowa (a to chyba najważniejsze) Oli zaszczepiony; matka lżejsza w portfelu ;-) a\'propos mojej schizy, to jestem juz po wstępnej rozmowie z hodowcą :-P http://www.hodowlapsow.webpark.pl/sharpei/shar_pei_szczenieta.html tyle gadam o tym, a jak się z mężem odmyślimy to obciach no jak tam Wasze dzieciaczki? takie absorbujące?? halooooooo!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Goba ładnie wyglądasz :) U mnie ok wysłałam aktualne fotki na poczte na szczepienie idę 28.10 a tak pozatym leci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minimisia słodkie masz dzieciaki,lida a Ci twoji jak się kochają szok-braterska miłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka my już po wizycie u jednego lekarza; jeszcze trochę i znów wyjazd; Oli całkowicie bezobjawowo przeszedł szczepienie; Goba, o jakiem groźnym ty mówisz??????????? to nie ta rasa :-) a do labradorka się nie nadaję z moim trybem życia; są zbyt aktywne jak na mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na dobry początek zapraszam..... http://www.24cukiernia.pl/zdjecia/KREMOWKA.jpg http://www.caffeprego.pl/duze_zdjecie.php?id=405 (mam dzisiaj 9rocznice ślubu) witajcie kobietki, ale mi doskwiera brak czasu :( goba naprawde gooood w nowej fryzurce :) :) lida Konrad też zaszczepiony i ja też lżejsza w portfelu ;) :P ale za to darł się jak diabelec!! buuuziolki baboki :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff chyba jeszcze zdążę: gratulacje moniś! 🌻 🌻 🌻 jeszcze wielu wielu lat.... minimisia, goba, mamaniny, aniavikt a u nas jakiś zblazowany dzień; żaden termin nas nie gonił i nie bardzo wiedziałam co z czasem zrobić ;-) pomijam fakt, ze dwa razy zdążyli mnie zjuszyć w terenie; raz w aptece pani nie chciała mi sprzedać wziewów dla Bubu bo twierdziła, że zapisana ilość mikrogram to ilość dawek; potem w innej aptece pani sprzedała mi od razu a na pytanie co to jest oczywiście potwierdziła moja wersję; no i w punkcie TPsa pan juz mnie obsługiwał a przyszła taka wyszczekana pani i od razu, ze ona juz tu była i dlaczego musi czekać; a ja z Olem we wózku; i gościowi dupę zawracała cały czas, że nie mógł sie skupić; a do mnie, ze ja mam maleństwo a jej śpi samo w domu (!!) w końcu ja się wkurzyłam i mówię, ze zaraz mi sie młody zgrzeje a ona jak mu przeszkadza to wcale nie bedzie szybciej; obraziła sie i poszła; a swoją drogą, pomijając zdrowy rozum czy przepisy pozwalają na zostawianie dzieci poniżej jakiegoś wieku samych bez opieki?? ;-) no i tyle nudnego dnia... jutro do stomatologa z synem (tym zębatym) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór mam pytanie:mieszkam w Poznaniu ale niewiem czy on nadal istnieje czy go zmiotło z powierzchni ziemi bo tu nikogo niema. miłej soboty babsztyle🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak inne ale ja strajkuję :-P pozatym dzieci zakichane; weźcie się w kupę i ożywcie ten topik pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze; zapomniałam! STO LAT STO LAT NIECH ŻYJE ŻYJE NAM NIECH JEJ GWIAZDA POMYSLNOŚCI.... Gosia 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu najlepsze życzenia 🌻🌻🌻🌻 Troszke faktycznie forum zamilkło wyglada na to, że dwoje dzieci czyni mamy bardziej zorganizowanymi :D A u nas leci nic się nie dzieje to też nie mam co pisać. Maluchy zdrowe Wiki siedzi Krzysiu w miare grzeczny byle do wiosny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej to ja! STRAJKUJĄCA ;-) jutro pędze do Waszej wioski; może mi Ola znowu potną na Szpitalnej a może i nie; Bubu katar; czekam w napięciu kiedy młodszy się zasmarka; pytałam juz minimisi ale i Was zapytam; nie znacie może kogoś kto byłby zainteresowany? mój Oli juz sie w niego nie wciska a naprawdę jest jak nowy; szkoda oddać w obce ręce; http://www.allegro.pl/item462908086_nosidlo_nosidelko_lezaczek_bebe_confort_streety.html a cenę w razie czego możemy ponegocjować ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczyny! Dawno nie pisałam ale niestety nie miałąm czasu bo załatwialiśmy cały czas kredyt, teraz jest bardzo trudno dostać, ale udało się w końcu :) bo wielkich trudach i wielu stresach - dostaliśmy pozytywną odpowiedz z banku :) szcześliwa jestem bardzo, bo teraz w sumie kilka dni od decyzji już nie jest lekko. Teraz trzeba mieć 35% wkładu własnego. N dniach podpisujemy umowę a w piątek akt notarialny :) i stajemy się szczęśliwymi nabywcami pięknego mieszkanka :) Wczoraj byłam u gina, maleństwo ma 12,2 cm długości i niestety ułożylo się boczkiem ze nie było można zobaczyć płci ;) jest o wiele spokojniejsze niż Patryk był, leżało sobie spokojnie i ssało kciuk. Ja chyba jednak będę stawiać tym razem na dziewczynkę ;) A od 3 listopada ie już na L4 i będę sobie siedzieć już do końca. Co do szpitala na Krysiewicza to ja zawsze słyszalam negatywne opinie na jego temat i nigdy tam nie byłam z Patrykiem. Kiedyś pracowałam na Szpitalnej i tylko tam jeżdżę z małym. I za każdym razem jestem zadowolona z opieki i lekarzy. Zresztą trochę znajomości jeszcze tam zostało. A o co chodzi z tą Gosią Gibkową? wyjaśnijcie dziewczyny!!!!! Pozdrowionka - obiecuję się teraz już częściej odzywać. Jeszcze ten tydzien troche zalatany ale od przyszłego już bedzie spokojniej :) to wtedy na pewno bede pisać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł noc zarwana; Ol co chwilę budził sie z wrzaskiem; nos zatkany - akcja nawilżanie, odsysanie, usypianie... i w kółko; Bubu od rana u lekarza bo już mu katar dalej idzie; paula gratuluję zakupu; no i ja tez już raz pytałam o tą Gibkową :-) ?? my wczoraj na szpitalnej; oczywiscie wiele nie załatwilismy; bo teraz sie okaało, ze jezorek trzeba znów w narkozie; wiec albo w listopadzie jesli bedzie ta broncho to przy okazji albo najwczesniej za rok, zeby narkoze na razie odpuscic; ale przy okazji zobaczyam drogowskaz na Dopiewo ;-) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój niuniek skończył dzisiaj 4 miesiące minimisia a ja nadal bez paczuszki ze szpitala:-( a Gosie Gibkowa to kobieta która ma mały sklepik z tanimi ciuchami.zawsze obkupuje u niej Wiki i teraz sobie lajsłam płaszczyk i sweterek. Paula gratuluje zakupu0super ze dzicia duża lida ja się z tobą gubie i tymi lekarzami;-) mój od wczoraj na krpelkach deflegmin-zeby odkrztuszał kaszelek zobaczymy co dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamy wysypke na brzuszku od czego niewiem?może po tym leku deflegamin???bo nic innego nie przychodzi mi do głowy.dostaje jedzonko takie jak zawsze i nic mu do tej pory nie było a teraz masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamy :) Ja sie dzisiaj zastrzele :( Mała nie spi caly dzien :( od 8 rano pospała moze 4h , 2 jednym ciagiem popoł i reszte na raty po 10 - 15 min zastrzele sie :( nic jej nie dolega nie ma temp , nie ma kolki robi kupki pieknie ma tylko wysypke na buzce i szyji podejrzewam ze to od nowego balasamu do ciała co jej kupiłam kużwa ja jestem uczulona na wiele kosmetyków ciekawe czy mała tez :( polecacie jakies szczególne kosmetyki ?? mam nadzieje ze w nocy pospi .Ja byłam tak wykonczona ze o 18 padłam jak kawka na szczescie mój D.. wrócił z pracy i bez narzekania zrobił obiad i zajał sie mała a ja mogłam odpoczac :) Nie mam opcji na Nine :( odnosze wrazenie ze ona chce byc cały czas z mama lub tata bo na rekach spi , jak poczuje materacyk lozeczka lub nasze łozko szaleje karuzelka w łozeczku zajmuje ja na chwile ładnie gaworzy do niej usmiecha sie czasami zasypia ale dzis nic nie dzialało :( wstyd sie przyznac ale zaczełam palic :( oczywiscie na balkonie w domu to nie wchodzi w gre myslałam ze ta wysypka to od np papierosów ale mój D palił cały czas i nie miała wysypki .. Ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo Niny a moze to trądzik niemowlęcy ?? u dzieci pojawia sie ok 4-6 tyg wiki nie miała ale krzysiu miał samo zeszło ale trwało to chyba z dwa tygonie położna mówiła że można smarowac np.sudocremem, bepanthenem itp. Paula gratuluje mieszkanka i dzidzi oby rosła jak najwieksza :D Goba może to reakcja na lek chyba, że mieniałaś proszek do prania bo jeszcze to obstawiam Lida 👄 Ania Wiktoria odezwij się co u Ciebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ja cały czas piore w płynie do prania loveli-wiec na 100 ten lek ale dzisiaj ma mniej zobaczymy co dalej bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×