Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia.

KLUB MAMUŚ Z POZNANIA

Polecane posty

hahahahahahahahaha Goba teraz to się już tylko upewnisz, że świr jestem :-D ale kaszki na noc też jestem wrogiem (poza chodzikami, akumulatorowcami i co tam dalej....) sama wiesz ;-) a poważnie, to ja tylko raz w życiu zrobiłam Bubu kaszkę na noc i spał tak samo; a Oli śpi od 20 do 5.30 to co mi więcej trzeba do szczęścia? poza tym, przy jego wadze..... możemy temat pominąć :-P a jakbym miała robic, to wybitnie \"na oko\", zeby osiągnąć pożądaną konsystencję muszę wejść na pocztę i popodziwiać... aha! a Oli ma trądzik niemowlęcy; czy to u tych moich dzieci rodzinne?? pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lida mój kuba śpi od około 20 - 4-5 czasami 6 ale zdarza się ze musze mu dać około 22-23 mleko bo głodny.może poczekam i zaczne dawać na śniedanie w ciągu dnia zamiast 1 mleka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj mojej kolezanki kolezanka została potrącona przez auto-18 lat leżała na poboczu 6 godzin bo wpadła do rowu-nie wiadomo czy zgineła na miejcsu czy jeszcze żyła ale kierowca uciekł-młody chłopak busem podobno ja potrącił i chyba był w szoku ze uciekł,a na dodatek laska pokłócona z mamą i mieszkała z chłopakiem najpierw policajty do chłopaka dzwoniłi a mamtka dowiedziała się popołudniu masakra a jaka piekna laska-była miss sopotu 2008 a mieszkała pod poznaniem poprostu na samą myśl płakać się chce,i to nie koniec druga jej koleżanka tez w ten sam dzień umarła-była w egipcie i tam zachorowała 2 tyg tam leżała w szpitalu wróciła do polski do szpitale 1 dzień i na drugi umarłą-nie znaja narazie przyczyny poprostu co to za życie laski ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak; zapomniałam dodać, że co drugi dzień daję mu kaszkę taką bardziej na gęsto jako deser; a poza tym straszne rzeczy napisałaś; aż mi ciarki przeszły po plecach;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i obejrzałam focie fajne dzieciaczki PAula a ten kolor włosów to było moje marzenie u dzieciaczków; no i niby miałam duże szanse, bo tatuś w latach mlodości miał "mleczne" włosy no i niestety to JA ich "zepsułam" :-P Kubus taki marchewką "wypomadowany" :-D Monis a pewnie, że synek jest mamusi!! a czyj ma niby być? ;-) no a minimisia coś nie naprawia "błędu" w fotkach Ania Viktoria, Mama Niny pewnie zalatane, ale wrzucćcie fotki na naszą.... papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lida widziłą slink???podobno żyłaby gdyby miała pomoc udzieloną a ona tam 3 godziny żywa w tym rowie sorka ale niemoge poprostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ręce opadają; a potem, że: \"szok poporodowy\",\"pomroczność jasna\", \"szok powypadkowy\" i jeszcze proszę o łagodny wymiar kary; też dałam foty (duuuużo.....)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrzuciłam 2 foty. kurde dziewczyny jak pozbyc sie tego brzucha kiedy to zejdzie? wygladam jak w 6 mies ciazy:-( ile po cesarce moge zaczac cwiczyc na steperze? mnie boli ucho na maxa a mała dostała czerwonych placy na brzuszku:-( ide z nia do pediatry .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarańczko właśnie to jest takie forum jak nie zauwazyłaś:CIĄŻA PORÓD MACIEŻYŃSTWO wiec zmykaj gzie indziej kochana i pracuj sobie na swoją emeryture... laski a słyszałayście o tych plastikowych butelkach?ja mam tommee tippee a nie wiem czy są ok czy skażona bo ponoć aventu mają w trójkącie 7 i to znaczy że niedobta a ja niemam nic i co?bądź tu człowieku mądry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania_Viktoria
Goba ja mm butelki i smoczki toomii tippe jestem z nich bardzo zadowwolona bo po tych z aventu moja malutka nie chciała pic mi z piersi i zanim znów zaczeła normalnie ssac to kupe to nerwów kosztowało moich i malutkiej. Powidzcie mi moze wiecie od którego miesiaca zycia mozna usówac naczyniaki?ten na brzuszku nie bede ruszac ale ten na czólku jest badzo widoczny i szpeci malutka nie chce zeby sie z niej smiano w przyszłosci jak to jej niezniknie juz jestem umówiona na poniedziałek do klinki w Poznaniu na prominskiego na konsultacje z lekarzem powie mi kiedy go moge usunac nie moge czekac bezczynnie w nocy nie spie z nerwów ta bezczynnosc mnie wykancza:(to straszne to czekanie..... moze wyda sie to wam smieszne ale dopiero dzis zauwazyłam ze mój maz ma naczyniaka na nodze kiepsko go widac bo ma mase kłaczysków na nogach ale ma i to chyba z jego genów odzedziczył to cholerstwo:(a najgorzse z e mu nieznikł a jak jej nie zniknie a na czółku bedzie widac to nie jest ukryta czesc ciała:( Mama niny moja siostra po cesarce pierwsze dni wygladala jakby miał by urodzic jeszcze jedno dziecko ale po 1,5miesiaca była szczuplejsza niz przed ciażą:)wiec sie nie martw:)ja myslałam ze bede sie soba przejmowac po porodzie ale wogule nie mysle o sobie cały swój czas poswiecam dziecku nawet maz nazeka ze go zaniedbuje...ciesze sie ze twój parter sie zmienił:)acha jeszzce ci nie pogratulowałam wiec gratulacje mała jest sliczna:)a którego urodziłas bo ja 7 wrzesnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania_Viktoria
Mama niny moja tez ma problem z odbiciem raz jej sie odbija a raz nie:(mam nadzieje ze jej sie to unormuje.... wysle focie al epowiedzcie jak mam to zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania urodziłam 19.09 .Moja Nina przez 10 dni przybrała na wadze tylko 250 gram :( za ydzien idziemy na kolejne wazenie musze ja troszke utuczyc :) A jak przybierały wasze dzieciaczki tez tak mało? Lekarka kazała mi ja karmic 110 ml co 4h ale ona wymiotuje jak jej naraz daje tak duzo wiec zamieniłam jej to na 80 ml co 2,5h . Mała jak zwykle spi :) Pozdrawiam wszystkie mamy i te 2w1 tez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania_Viktoria
a krmisz ja piersia?Mama niny moja mała wazyła w szpialu jak sie urodzła 3kg190 w trzeciej dobie spadła do 2kg880 jak wychodzilismy ze szpitala to wazyła 2kg900 po pierwszym tyg pobytu w domu przytła 150 gram połozna powiedziała ze to za mało bo w tygodniu powinna przybrac 300gr ale w nastepnym tyg jak ja wazyła przytyła kolejne 300gr a teraz przez 5 dni przybrała 400gr i połozna kaze mi ja odstawiac od cycka:)bo mała pije 1,5 godziny a raz nawt w nocy 2,5godziny i pije cały czas:)teraz kaze mi ja karmic co 2,5 trzy godz i nie dłuzej niz 30 min bo mówi ze ja przekarmiam wiec z toba bedzie tak samo na pocztku dzieci mało przybieraja bo sie oczyszczaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przede wszystkim refleksja, chociaż chyba bardziej \"sobie a muzom\", bo pewnie żaden mekintosz juz tu nie zajrzy; Mekintosz pewnie twojej mamie ktoś kiedyś też złożył takie życzenia; tylko może szkoda, ze posłuchała; a czy to właśnie nie jest formu dla ...- czytaj tytuł; mnie nie interesują tytuły np. Trele morele po czterdziestce, życie po rozwodzie, nuda w piątek czy inne dla mnie duperele; ale nie włażę tam i nie linczuję, bo po pierwsze sensu wielkiego to nie ma a świadczy o kulturze i tolerancji a poza tym kiedyś może mnie ten temat zacząć dotyczyć i wtedy co??? no i sformułowanie \"pijcie z dzióbków\"; kuźwa gdybyś czytał(a) a nie tylko taśmowo wrzucał(a) durne posty to zauważył(a)byś, że wymieniamy się również cennymi uwagami coby lepiej nasze dzieci wychować i żeby nie wyrosły na takiego rozgoryczonego mekintosza; goba nic nie słyszałam o tych butelkach; o co chodzi? Czernobyl? Ania Viktoria nie wiem co to za klinika; prywatna? bo jeśli tak to bałabym się, że dla pieniędzy to mogą niemowlakom nawet korektę uszu zrobić; jasne, że zrobisz jak uważasz, ale pamietaj jeżeli to są zabiegi typowo kosmetyczne, a na razie właśnie o tym piszesz, to nie warto ryzykować zdrowiem a nawet życiem dziecka;(wiem z autopsji, dla Ola zabieg był w zasadzie konieczny dla normalnego życia a i tak lekarze kazali czekać jeszcze 2 i pół miesiąca, żeby się wzmocnił; gdybyśmy podjęli decyzję operować od razu, to kto wie, czy przeżyłby te swoje wszystkie powikłania; a nie myśl, że to były łatwe miesiące; każdy płacz - sprawdzanie czy przepuklina nie uwięzła i świadomość, że jeśli tak, to mamy tylko 5 godzin aby Olek trafił na stół operacyjny; no i strach czy tego przypadkiem nie przeoczymy) organizm w tym wieku jest jeszcze słaby i po co fundować mu niepotrzebne obciążenie; lepiej poczekać aż dziecko będzie większe, silniejsze; a może czas sam rozwiąże problem; no a jeśli nie to potem zacząć działać; przepraszam, że truję, ale naprawdę nie warto narażać tak małej dzieciny; jeśli się boisz, że będą się z niej śmiać - rozumiem, ale i tak masz czas do wieku przedszkolnego; przepraszam że tak dużo ale tak mnie jakoś naszło papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej zapomniałam Ania Viktoria ale żeby nie było, oczywiście popieram pójście na konsultację, bo sama chciałabym wiedzieć na czym stoję; chodzi mi tylko o czas Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nr1 01 PET - to Poli(tereftalan etylenu) - bezpieczny dla zdrowia. nr2 02 PE-HD - to wysokiej gęstości polietylen - również bezpieczny dla zdrowia. nr3 03 PVC - polichlorek winylu - niebezpieczny!!! nr4 04 PE-LD - polietylen niskiej gęstości - bezpieczny. nr5 05 PP - polipropylen - bezpieczny. nr6 06 PS - polistyren - niebezpieczny! nr7 07 INNE inne rodzaje poliwęglanów - niebezpieczne!!! to oznaczenia pod butelkami w tym trójkacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na canpolu Bubu nie ma nic; na avencie Ola nie ma nic (może na kartonikach??) tylko na flaszce z Nuk\'a mam 8 (!) a gdzie te informacje wypłynęły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania_Viktoria
narazie ide na konsultacje do lekarzaa on mi powie na czym stoje i kiedy wogule mozna bedzie wogule zaczac myslec zeby to zrobic bo ja czytałam mase artykułów ze po takim zabieegu bo to ponoc nie operacja dziecko wychodzi tego samego dnia i nie które dzieci nwet nie odczuwaja ze maja zabieg lekarz powie mi dokładnie co to za naczyniak i kiedy mozna myslec o usunieciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej czy to weekendowa cisza? u nas wielki dzień: Oli dostał dzisiaj pełen zestaw, tzn.: soczek, obiadek i deser! iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii...... CISZA!!!!!!! czyżby zla passa jelitowa minęła? no i poza tym pogoda, pogoda, pogoda.... pięknie aż żal w domu siedzieć! Aniu ja ostatni raz i już nie zrzędzę, bo mnie znienawidzisz: usunięcie przepukliny też jest traktowane jako bezpieczny zabieg i wieczorem lub na drugi dzień pacjent wychodzi do domu; Oli utknął na ponad tydzień i cudem się "wywinął"; teraz ma mieć w listopadzie bronchoskopię i uwież mi, że byłam już u wielu lekarzy, żeby tylko usłyszeć, ze mamy to odpuścić; chociaż to nawet nie zabieg a badanie (ale niestety w znieczuleniu); ciach! koniec! nie bądź zła; ja tylko taka przewrażliwiona jestem 👄 goba już powoli będzie strach cokolwiek chwytać; MamaNiny jak Ci idzie matkowanie? i jak Ninon? minimiasia 👄 👄 papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania_Viktoria
Lida ja na razie ide na konsultacje zobcze co doktor powie moze nie bedzie trzeba tego usówac ale po prostu dla swietego spokoju musze jechac w internecie tyle sie rzezcy naczytałam ze az strach myslec dzieci które miały naczyniaka płaskiego tak jak moja melnka na czole rozrosły sie na pół twarzy i pozniej juz nwet laser nie pomógł a ciac córeczki nie dam:(dlatego musze isc na konsultacje zeby nie pozwolic zeby sie to az tak rozrosło:(nie mam ci za złe ja sama mam mase watpliwosci ale do zabiegu jesli on wogule dojdzie to jeszzce daleka droga... Goba napisz mi dokładnie jak mam wysłac te fotki bo ja jestem zwykła baba ze wsi i na prawde nic mi nie mówi to co napisałas czy mam wejsc na czat czy co i tam wyslac na wp?nie wiem?prosze o podpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania_Viktoria
nie było mnie juz niestety lida winternecie teraz jestem ale niestey ciebie nie ma:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie było Aniu, bo wybyliśmy witać teściów co z wojaży wrócili :-) wreszcie, bo wnuki się stęskniły; no a u nas wiaaaaaaaaaaaaaaaałooooooo, że nawet odpuściłam spacer, bo tak było jakbysmy po nadbałtyckiej plaży w czasie sztormu spacerowali ;-) no i z osiągnęć to Oli prawie się wywindował do pozycji siedzącej (chociaż wiadomo, ze \"prawie\" robi wielką różnicę :-D ) co tam babeczki u Was i dzidziuchów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×