Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia.

KLUB MAMUŚ Z POZNANIA

Polecane posty

Witam nową koleżankę :) Napisz cos więcej o sobie, jak masz na imię, gdzie mieszkasz itp :)Gratuluję kopniaczków - super uczucie :) ech jak ja miło to wspominam :) Mój synek - Patryk urodził się 1 czerwca 2006 więc ty bedziesz miała podobną date porodu :) Pozdrawiam i zapraszam do pisania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość newada80
Niestety plci nie poznalismy jeszcze poniewaz ostaynio jak bylam u ginekologa to dzidzia nie chciala pokazac co ma miedzy nozkami:) Nie wiem co mam napisac o sobie mieszkam w Poznaniu mam prawie 28 lat,1,5roku po slubie.Obecnie jestesmy na etapie kredytu i szukania mieszkania zeby zdazyc przed porodem,poniewaz mam wredna tesciowa od ktorej musimy uciekac bo nie da sie z nia zyc:( Ogolnie jestem szczesliwa i z utesknieniem czekam na bobasa.Poczatek ciazy znosilam strasznie codzienne mdlosci ale zero wymiotow ale mialam je przez caly dzien to bylo straszne,nic mi sie nie chcialo i bylam senna.Teraz czuje sie dobrze chociaz jestem na L-4 poniewaz mam obnizona macice i musze lezec duzo odpoczywac.Ale mam nadzieje ze bedzie dobrze-musi!! Coraz czesciej mysle o porodzie i coraz bardziej sie boje ale mam nadzieje ze w tych chwilach bedzie ze mna moj maz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość newada80
Mam naimie Sylwia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w jakiej części Poznania mieszkasz bo może jesteśmy sąsiadkami :D Moniś ty też proszę się pochwalić Ja mieszkam na Winogradach Masz już wybrany szpital, w którym chcesz rodzić ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia widze że jestesmy na tym samym etapie - my tez szukamy mieszkanka i kredytu i tez mam wredną teściową :P:P:P mieszkałam z nia 2 tygodnie - cały czas na persenie - po czym spakowałam siebie i synka i przeprowadzialm się spowrotem do mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość newada80
niestety nie jestesmy sasiadkammi:( chcialabym rodzic w szpitalu Sw Rodziny na Engla chociazlekarza mam ktory jest z Polnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość newada80
Ja mieszkam z mija juz 1,5 roku i sama nie wiem jak to wtrzymalamm a najgorzej zaczelosie dziac od kad jestem w ciazy nie wiem czy to moje hormony spowodowaly z\e sie odwazylam i powiedzialam pare slow ale juz nie wytrzymalam bo i tak dlugo milczalam.Teraz nie rozmawiamy ze soba i jest fatalna atmosfera najgorzej ze odbija sie to na dziecku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Newada tak to już jest z teściowymi moja jest ok bo mieszka 600 km od nas :D więc się nie wtrąca ale wiem, że ciężko żyć w takiej atmosferze i szybciutko znikajcie na swoje mieszkanko a teściowa niech spada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia - no to niezazdroszczę ci - wiem co przezywasz. Ja wytrzymałam tylko 2 tygodnie. No ale cóż zycie różnie nam sie uklada. Życzę wam szybkiego kredytu i ładnego mieszkanka. A tak z ciekawości w jakich rejonach szukacie mieszkanka i ile pokoi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam moje kochane!!! 🌼 🌼 🌼 ja jestem z okolic Poznania :D :D :D witaj newada 🌼 , kochana ja też jestem cały czas na etapie kredytu :( mam nadzieję, że do końca tygodnia uda mnie się już na 100% skompletować wszystkie dokumenty :) :) byłam dzisiaj na badaniu na Polnej, jak zwkle panie niezbyt miłe :( no ale.... widziałam soje maleństwo!!!! jestem taka szczęśliwa :D moje drogie a gdzie będziecie rodziły? ja swoje pierwsze dziecko rodziłam właśnie na Polnej, ale teraz mam wątpliwości.... paula kochana przykro mi, że tak się skończył pobyt u teściowej jednak na darmo była ta przeprowadzka? :( 🌼 dla ciebie :) :) :) minimisia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość newada80
mieszkanka szukamy gdziekolwiek byle bylo nasze moga to tez byc okolice Poznania bralismy tez pod uwage Rataje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rodziłam w św. Rodzinie i bardzo sobie chwalę. Moniś - bardzo sie cieszę że wszystko oki :) kciukasy się przydały :) No widzisz - z teściowymi tak czasami wychodzi - ja ją w tej chwili znienawidziałm i nie potrafię tego zmienić - sraciłam serce do tej kobiety po tym co mi zrobiła!!!!!!!! Przykre ale prawdziwe. Sylwia - jak już zdążyłam się zorientować to na Ratajach są najtańsze mieszkanie tylko od stycznia bardzo poszły wszystkie ceny w góre :( co mnie dołuje. Tyle fajnych mieszkanek nam przepadło - niestety. Ale nas blokują jeszcze nasze umowy (byle do lutego) Aguś - szybciutko mi zdrowiej bo musimy się znowu na kawce spotkać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula taaaaak zdrowieje zaraz wysmarkam płuca :D Moniś ja rodziłam pierwsze dziecko też na Polnej a teraz będę rodzić na Lutyckiej mam uraz do Polnej i nigdy wiecej. Dobrze, że z maluszkiem wszystko ok Newada80 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia newada80
Czesc dziewczyny jak sie dzisiaj czujemy? Jakie samopoczucie? Ja jestem przerazona jak patrze w lustro i widze co sie dzieje z moja twarza wyszly mi jakiws czerwone plamy ktore utrzymuja sie juz ktorys dzien wygladam okropnie.Ciaza potrafi zmienic nas cala co dziewczyny ale mozna to naturze wybaczyc bo wiemy ze to przez ten cud ktory niosimy pod sercem:) a pozniej bedziemy wracac do formy.Kobitki jak z Waszym tyciem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia spokojnie - po ciąży wrócisz do swojej figury. a ile juz przytyłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia a dużo przytyłaś?? ja póki co tak ok 10 kg w poniedziałek ide do gina to się dowiem dokładnie a wagą się nie przejmuj ja w poprzedniej ciąży to 3 tyg po porodzie nosiłam ciuchy sprzed ciąży a waga leciała w dół jak zwariowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwianewada80
jestem koniec 5 m-ca i przytylam 8 kg a boje sie co bedzie pozniej:) Minimisia a w ktorym Ty jestes tygodniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia no to dużo nie przytyłaś ja jestem w 26 tc termin mam na 20.04 czyli jakiś miesiąc przed tobą najwiecej przybiera się ok 6m ( ja tak mam) a potem to już tyle się nie tyje tylko dziecko rośnie jakbyś przytyła teraz z 14 kg to mogłabyś się martwić a tak to głowa do góry szybciutko wszystko zgubisz zobaczysz !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia newada80
dzieki pocieszylas mnie troche a termin rozni nas rowny miesiac bo ja mam na 20 maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny:) Dawno mnie nie było, ale ciągle jestem w biegu... Wczoraj to już w ogóle miałam z Wojtusiem przeboje, jak zaczął wymiotować o 21 to skończył o 8 więc całą noc nie spaliśmy, biedny strasznie się męczył, bo już nie miał co wypluwać z siebie :( potem doszła biegunka, dzisiaj już nie ma wymiotów ale nadal jest biegunka i stan podgorączkowy. Byłam u lekarki mówi że taki wirus panuje, coś w stylu grypy żołądkowej. Ale mimo wszystko jest dzielny prawie nie płacze dużo się tuli :) Witaj newada :) widzę że jesteś rekordzistką mieszkania z teściową :) ja wytrzymałam tylko 10 m-cy :) Paula współczuję, niestety było to do przewidzenia :( obyście jak najszybciej mieli swoje mieszkanko, ważne że tak szybko miałaś odwagę wynieść się od teściowej, bo skończyłoby się tragicznie... Dziewczynki w ciąży które martwią się wagą, napiszę Wam coś na pocieszenie :) ja przytyłam w ciąży 20kg zawsze miałam skłonności do tycia, ale teraz 1,5 roku po porodzie ważę mniej niż kiedykolwiek w życiu :P straciłam 24kg :) więc się aż tak nie martwcie :) Ok ja uciekam wszystkich gorąco pozdrawiam w tym Nowym Roczku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia no to równiótko miesiąc będzimey mieć małe Byczki :):) Magda co z Wojtusiem ??? już lepiej ?? tak mi go szkoda dzieciaczki musza tak starsznei cierpieć dla dorosłego to jest masakra a cóż dopiero dla dziecka ale pociesze cię u nas też w domu szpital tzn Krzysiowi ida trójki u góry dwie już wyszły w dwa dni a teraz idą na dole już mocno napuchnięte i lada dzień się przebiją dobrze że to już ostatnie zęby ( zostały mu tylko piątki) to będzie chwilę luzu ale jemu jak idą zęby to na raz wszystkei 4 tzn. w ciagu np.2 tyg i dostał od tego kataru i lekkiego kaszlu z nim już teraz dobrze ale za to ja sie pochorowałam a ze mna to juz gorzej bo katar mam stale i nic nie chce mi zejść leków też jakichś specjalnych nie biorę tylko herbatka z cytrynką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czeąśćź dziewczynki1 Bardzo sie ciesze że nasze forum w końcu ruszyło spowrotem :) Rzeczko - razem podjelismy decyzje o wyprowadzce. Od tamtej chwili nie widziałam teściowej i tak prędko jej nie mam ochoty oglądać... nie wiem czy kiedyś ale narazie na pewno nie!! Aguś - kurowac mi się tu szybciutko prosze - bo kawka nas czeka ;) Sylwia - napisz gdzie teraz mieszkasz i czy juz macie upatrzone jakies mieszkanko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia newada80
Czesc dziewczeta najpierw musimy zalatwic kredyt jak to juz bedzie w drodze to bedziemy bardziej sie rozgladac z amieszkankiem narazie tylko orientacyjnie.Wiecie jak to jest z kredytami... Jak narazie mieszkam jeszcze u tesciowej w Komornikach kolo Tulec ale jestem z Poznania i tam chcemy mieszkac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia - ja u teściowej wytrzymałam tylko 2 tygodnie i spowrotem wróciłam do mamy. Myszukamy mieszkanka albo na Ratajach (choć ja niekoniecznie) albo Winogrady, Piatkowo. Zobaczymy co uda nam sie znaleźć. Ceny teraz tez bardzo poszły do góry niestety :( ale mam nadzieję ze jednak trochę spadną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia newada80
dziewczyny mozecie poradzic gdzie zrobic USG trojwymiarowe w Poznaniu oczywiscie bylabym wdzieczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia chyba na Polnej robią ja ci nie poradze bo nie robiłam w żadnej ciąży najlepeij zadzwoń tam i spytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia newada z tego co ja się orientuje to napewno robią na polnej, koszt to nawet powyżej 200zł najlepiej robić ok 20tyg ciąży, natomiast terminy są nawet z miesięcznym wyprzedzeniem, ale radze ci zadzwonić i się upewnić :D pozdrawiam was wszystkie moje drogie :D :D :D 🌼 🌼 piękna pogoda dzisiaj, spacerowa :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×