Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zochaaaaa

swędzi mnie macica...POMOCY!!!

Polecane posty

Gość zochaaaa
dziękuję!!! 🌼 musze tylko poczekaj az mi mleko skiśnie i wtedy sie wezme za oklady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zochaaaa
ozesz fak hahaha gdzie sie podziewasz???pislaas ze tez Cie czasem swędzi maciczka, dlatego naprawde byłabym wdzieczna gadybys mi udzieliła kilku rad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TOTALNA PROWOKACJA
TACY GŁUPI LUDZIE CHYBA NIE ISTNIEJĄ CHYBA ZE SA UPOSLEDZENI!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zochaaaa
ile razy mam powtarzac ze to nie prowokacja?? kurcze, powiem wam w sekrecie te ten nieprzyjemny zapach staje sie coraz bedziej intensywny :( przed chwila siostra weszla do domu i sie spytala czy sa ryby na obiad bo w całym domu smierdzi rybami :-O a ja nie moge sie umyś bo to wszystko za bardzo swędzii piecze :(:( a moze rumianek pomoze ??co Wy na to??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zochaaaa
a tak abstrakcjując od tematu to chciałabym was zaprosic do lektury bloga (mojego i mojej przyjaciółki) opisujemy w nim swoje codzienne przygody te wesole , jak świeta ozego narodzneia, jak i smutne--->np przyłapanie taty na biciu konia.miłej lektury!!! www.totalny-odlot.blog.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rumianek - dobra myśl :D Zooocha.. głowa do góry :D Do miseczki sobie nalej gorącej wody, potem z trzy torebki rumianku, poczekaj aż trochę przestygnie ( tak, by nie parzyło ) i usiądź na tym.. i posiedź tak z 15 minut.. Serio mówię :) Buźka, Słonko :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zochaaaa
JakośćPierwsza czy to zart?? Przeciez jak wyleje wrzatek to sie poparze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zochaaaa
chyba jednak wole zastosowac sie do rady Fioletowej... a te przyprawy to kiepski dowcip! nie myslcie sobie ze ja taka glupia jestem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja to ja aż tu cię przywiało?Ale mądra z ciebie dziewczynka ja nie wiedziałem jak pomóc biednej zosiiiii :P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zochaaaa
wrecz przeciwnie ja bardzo chce sluchac ale RAD a nie kpin :( przeciez po to zalozylam to forum..... ale tu ludzie sa albo niemili albo nie znaja sie na rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ozesz fak
ja sobie radze z tym swedzeniem macicy tak ze biore pol kilo soli rozpuszczam w litrze wody dodaje czosnku ale musi byc roztarty bardzo pozniej dolewam terpentyny i denaturatu i smaruje . LOL hahahahahahahahahahaha joke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zochaaaa
o zesz fak co to jest terpentyna i gdzie ja dostane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczupak
ihihihihihihihihihi....szał macicy na ulicy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja to ja moja połóweczko sama mądrość przez ciebie przemawia ale po co zaraz lekarz jak mieszka dziewczę na wsi to może przy okazji wizyty weterynarza zaliczy poradę lekarską:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnosz bo coś ucichło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×