Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zochaaaaa

swędzi mnie macica...POMOCY!!!

Polecane posty

Gość zochaaaa
witam...juz jestem..dziękuję ze podnosicie topik...a wiec cała nocke miałam zarwana gdyz wiercilam sie z powodu swedzacej macicy :( bialy plyn nadal wyplywa i jest jeszzce bardziej czerwona..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zochaaa jestes boska
powiedz jeszcze raz, jak mozna zobaczys swoja macice:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a zażyłaś
odżywkę do włosów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zochaaaa
o Boze ale wy jestescie ciemni...no trzeba rozchylic dzyndzle ktore znajduja sie pomiedzy waszymi nogami. nogami kobiet oczywiście..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A krosty jak? Tzn przepraszam,mięsniaki?Obecne? Zocha wrzuc fotki,bo moze ja tez mam.Człowiek uczy sie całe zycie,do tej pory własna macice tylko na USG ogladałam,a chciałabym tez tak z bliska po prostu.Pomóż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To prowokacja
jestem tego pewien moglaby to nie byc prowokacja ale ktos za czesto uzwa slowa "swedzaca macica" jakby chcial podkreslic absurdalnosc swoich wypowiedzi. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zochaaaa
no mam miesniaki chyba.tak podejrzewam poniewaz po rozchyleniu dzyndzli moim oczom ukazuje sie macica cala w czeronych krostach...aha i śmierdzi to niemiłosiernie :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zochaaaa
to nie jest prowokacja!!!! jak nie wiesz to sie nie odyzwaj!! dlaczego jak ktos tutaj ma problem i nie potraficie pomoc to musi byc od razu prowokacja.??!! i bede uzywala srwierdzenia "Swedzaca macica" tyle razy ile mi sie to podoba!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak wyglądają
jak Pudzianowski - to to są mięśniaki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest niemozliwe
czy jest na tym forum jakis ginekolog ktory uswiadomi nasz kochana zocheeeee :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zochaaaa
zdecydowałam ze dzisiaj powiem o moim problemie mojemu robaczkowi...wiem ze sie załamie bo bardzo lubi pieścic moje narządy...:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaryst
Zocha, spokojna makówka, to tylko wciórności na matni. pij arcydzięgielówkę i smaruj matnię naftą. Ja mam gorzej - taki niby guziołek mam na lewem jaju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zochaaaa
ale śmiesnze...moj misiu dotyka i liże moje dzyndzle, lechataczke i macice...tak sie dziwicie jakbyscie nigdy z chłopem nie mialy do czynienia :-O cnotki jedne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zochaaaa
to go poproś.to jest strasznie podniecajace...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest niemozliwe
zochaaa jak on piesci twoja macice, ja tez tak chce:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zochaaaaaaaaaa
Ty jestes taka glupia czy taka udajesz?? Juz niektorzy wklejali obrazki gdzie jest macica a ty dalej uwazasz ze to macica a nie pochwa! Robisz to specjalnie dla prowokacji albo jestes bez mozgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zochaaaa
wiem gdzie jest macica i te obrazki tylko to potwiardzaja!! przeciez na drugim obrazku dostakonale widac ze macica ejst pomiedzy dzyndzlami!!! 😡 i nie rób ze mnie idiotki tak?? a moj chlopak piesci mi macice normalnie...lize ssie, smyra palcem i cała dłonią!! to takie przyjemne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popłakałam sie ze śmiechu ,poprostu łzy mi ciurkiem leca:) zochaaa napisz cos jeszcze o swojej macicy bo mi moja po skomplikowanym porodzie niestety wycieli i nigdy juz jej nie zobacze... a może tobie macica z pochwą sie pomyliła? a jezeli to prowokacja jak ktos wcześniej wspomniał to świetna poprawiła mi humor :) więcej takich z samego rana:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zochaaaa
ehhh widze ze zadnych konkretnych rad nie otzrymam...tylko śmichy chichy...myslałam ze na tym forze sa powazni ludzie ale widze ze sie myliłam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zochaaaa
ale ja nie jestem pewna czy smarowanie nafta do dobry pomysł...i skąd ja wezme nafte??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zochaaaaaaaaaa
KOBIETA NA TYM DRUGIM OBRAZKU TE DZYNDZLE DLA CIEBIE TO JAJNIKI!!!!!!!Spójrz na dół obrazka a zobaczysz wylot czyli pochwę!!! Ale głupia dziewczyna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×