Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zochaaaaa

swędzi mnie macica...POMOCY!!!

Polecane posty

Gość zochaaaaa
ufff juz jestem ale niestety kwiat lipy nie pomogl :( a moze powinnam dluzej poczekac na efekty? myslicie ze powinnam powiedziec o swedzacej macicy mojemy chlopakowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zochaaaaa
Moze wyprobuje stary domowy sposob babci. Po prostu sie umyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zochaaaa
prosze sie pode mnie nie podszywać!! z moja macica jest coraz gorzej!! po zastosowaniu lipy zaczął z niej wypływać jakis bialy płyn!!!! :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zochaaaa
oczywiscie ze sie myje a macice to zawsze szoruje gąbka z mydłem lub plynem do hignieny intymnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zochaaaa
a co to za biały płyn????? jak ja sie martwie :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie jesteś w ciąży i Twoje dziecko jest silnie owłosione. To futerko potomstwa tak Cię łaskocze. Zażyj domacicznie odżywkę do włosów. Wtedy futerko potomka stanie się miększe i przestanie drażnić. A na przyszłość staranniej wybieraj partnerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zochaaaa
o Boze a jeśli naprawde jestem w ciąży??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zochaaaaa
W sumie to nie mam sie czym martwic. Zapomnialam ze uprawiam tylko sex analny z wieloma facetami. Czy to moze byc syfilis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo anastazja wszystkich lubi
i to z malpa wlochata na dodatek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zochaaaa
k**** !!!! powiedziałam zeby sie nie podszywać!! jestescie okrutni!! ja tu siedze przed kompem i zamartwiam sie ze moze mam grzybice macicy a wy cos takiego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woooolna
Grzybica Ci nie grozi raczej syfilis. Zapytaj sie Twojego chlopaka czy sie myje. To pewnie jego wina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zochaaaa
nie zwracajcie uwagi na podszywaczy!! czy naprawde na tym forum nie ma zyczliwych ludzi dla ktorych ich problem bylby moim problemem???? powiedzcie mi co to za plyn wyplywajacy z macicy!! to jest takie gęste, klejace :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zochaaaa
powinno być mój problem byłby ich problemem.sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zochaaaa
tak mój chłopak sie kąpie co drugi dzien, tak wiec jest zadbany.to na pewno nie jego wina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zochaaaa
fioletowo liliowa---> dziekuje za obrazek.teraz juz wiem, ze prawdopodobnie mam mieśniaki.te moje krsoty wyglądaja wlasnie jak mieśniaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O. Rydzyk
Odmow 4 razy "Ojcze nasz", 3 razy "Zdrowas Mario" i przemyj sie woda swiecona, a twoj pochwowy demon powinien zostac wygnany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zochaaaa
prosze sie nie nabijać z ojca dyrektora!!! szanuje go, wiele on dla nas zrobił!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zochaaaa
dzięki :) ale to nie zmienia faktu ze swiąd jest coraz bardziej uporczywy, a ja nadal nie wiem co z tym fantem zrobić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idź do.. ginekologa :D albo na serio się podrap, może te krostki zdrapiesz i będzie po krzku, co? ;) tylko się potem pobalsamuj, żeby nie było za suche :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zochaaaaa
To ojciec dyrektor podraznil mi macice. A ja jestem zakonnica w przebraniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zochaaaa
poweidziałam juz ze do ginekologa nie pójde bo sie boje...chociaz z drugiej strony pani doktor na pewno spotkala sie nie raz z przypadkiem swędzącej macicy, więc dla niej nie bedzie to nic nadzwyczajnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woooolna
Ja bym nie poszla. Wiesz jaki bedziesz miala wstyd w aptece jezeli poprosisz o lek "Syfilis precz". Ja bym sie chyba zapadla pod ziemie ze wstydu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pernicze ze tez na swiecie
sa tacy ludzie. przypomiało mi sie jak W "chłopach" reymonta, jedna kobiet, bodajze matka Jagusi, postawiła diagnoze Borynie, ze mu macica odpadła , czy jakos tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mnie wczoraj omineło :) Uśmiałam się jak głupia. ale co zta macicą?Bo obawiam się,że przez noc wystapiły kolejne objawy,na które nawet napar z lipy nie pomoże. Świąd macicy...matko jedyna :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś tu dzisiaj pusto jak na stypie po wyleczonej macicy.Zochaaaaa jak się dzisiaj czujesz?? Nie trzeba podrapać??? Ja mam szczotkę drucianą w stumilowym lesie mogę ci pożyczyć:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×