Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zochaaaaa

swędzi mnie macica...POMOCY!!!

Polecane posty

Podnoszę,i życzę zdrówka.Zochaaaaa jaksię dzisiaj czujesz???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej wiece co???? tak se dzisiaj myślałam o tej macicy i myślałam i wymyśliłam!!!! znalazłam prawdopodobna przyczyne tego syfa!!! wiecie...bo ja się wam przyznam...ale się nie śmiejcie...bo ja nie golę pipenów!!!! mój misiek lubi kobiety tak jak je stworzyła natura i zabrania mi sie golić...i czasem na tych pipenach (mam dosyc długie) jak się zapominałam podmyć zbierały się takie paprochy!!! no i tak se wczoraj pomyślałam ze na tych paprochach były zarazki, które poprez pipeny zaraziły macice!!! jak myślicie, możliwe to???????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaahaha
pipeny---fajne określenie :D:D:D zochaaaa jesteś w porzo kaniła!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz coZosiu
PODRAP SIĘ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
phi!!! a myslisz ze sie nie drapie???? przeczytaj pierw uważnie cały topik i dopiero wtedy komentuj!!!! KORAS!!! :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gajowy Konarek
Tam Koleżanko po odpowiednio długim czasie mogło już powstać ZYCIE INTELIGENTNE, a w sprzyjających warunkach CYWILIZACJA. Ale nie martw się ;dobry reżyser i można nakręcić dobry film np; MIKROCZOCHRADŁO ZAGINIONY CZOPEK-CZELUŚĆ KRWAWY ZAUŁEK-PODPASKA DUSICIEL Może ktoś ma jeszcze inne pomysły !?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnosze0000
podnosze up up up up up up up upu pu pu jp he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZOsiEŃko
Zocha wygol sobie włoski i odrazy twoje pipeny odzyją !! a tak na marginesie jakiej długosci masz te włosy?? Bo jakby były wystarczającej długosci to zamiast zgolic warkoczyk zrób i nie bedą sie tam gnieździc paprochy! Byłas w końcu u lekarza?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teee ale
co to są te pipeny?? bo jakoś nie zajarzyłam :P a w ogóle temat jak i blog na 100% są podpuchą, NIE MA takich głupich ludzi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gajowy Konarek
SĄ : MY !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Albumik
dobrze ,ze macica :) gorzej jakby mózg - kto by ci uwierzyl ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pipeny sa to włosy łonowe!!!!! a ten topik i blog nie są podpucha jak ktoś to stwierdził...i nie wiem dlaczego uważacie mnie za głupią!!! pewnie to jakiś miastowy napisał :-O fakt, życie na wsi wygląda troszke inaczej, ale to nie powód zeby wyzywać kogoś od głupków!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupupuppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nooo nieeeeeeee
po co podnosic ten temat, Zocha nie zyje, macica odpadla, pipeny polecialy do rio na karnawal, ino dzyndzle w samotnosci poszukuja paluszkow do podrapania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam sie ciesze ze ten temat odswiezają:) bo zocha fajna jest:):) lepszy taki temat niz: kocham księdza,jaka sukienka na studniowke czy to juz ciąza?? zawsze smieszniej jest::):) :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jak tam Zosiu ? : ))) ok? : ))) mnie ostatnio swędziała wątroba i musielimi ją wyrżnąć na żywca bo jak mi narkozę wpierdalają to mnie swędzą jajowody : )))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zauwazylam zadnej poprawy, ale dzieki za zainteresowanie :) jeszcze nie bylam u lekarza, czekam az mrozy troche zelzeja. Dzisiaj to nam nawet szkole zamkneli!! Myslicie ze powinnam ogolic pipeny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z golonkiem poczekaj zosiu do wiosny bo Ci cipka zmarznie na amen:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miecia tralalala
hmmmmmmm z tego co wiem to mam pochwe a potem macice. jak moj chlopak wchodzi mi w cipke to wchodzi do pochwy a nie do macicy. buahahahahaha. fajna dziewczynka :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasti dzieki masz racje! Przy takich temperaturach chyba rzeczywiscie lepiej poczekam bo nawet jak nosze 2 pary rajtuz to mi zimno! ale jesli one szkodza mojej macicy to moze powinnam?:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do wiosny niedaleko wiec krzywdy jej nie zrobią:D spoko zosienko:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonsai_mz
NIe wiem czy golenie jest potrzebne-ja to swoje wokół pasa okręcam-może też ci pomoże. przynajmniej nie będą łaskotały dzyndzlów i bedzie cie mniej swędzieć:) zawsze jest też plan B: wyciąć Macicę i wszczepić Męskie Narządy Rozrodcze (może na nich krosty nie wyskoczą tak prędko).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zieloneszkielko
Zochaaa jesteś tam jeszcze? Wiem, że może się powtarzam, ale jutro mam kolokwium z żeńskich narządów rozrodczych, więc proszę napisz mi gdzie są dzyndzle, pipeny i macica? I gdzi w tym wszystkim jest pochwa? Cieszę się, że istnieją tacy ludzie jak Ty, Zochaaaa, inaczej nasza wiedza zaginęłaby wśród tych kłamst, jakimi karmią nas poręczniki anatomii... Heh... dzieki Zochaaaa. Do dzisiaj myślalam, że jako specjalizację zawodową wybiorę ginekologie.... dziękuję Ci że otworzyłaś mi oczy na wiedzę. Nie wiem jak Ci dziękować. A Wy, okropni ludzie nie śmiejcie się z Zochyyy, bo mądra jest. Boga w sercu nie macie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lallka
Zochooo juz wiem wczym tkwi twoj wielki problem .Otoz masz wysuszona macicę :D dlatego tez radze codziennie na wieczor smarowac ja kremem typu Vichy czy blasmame z avonu:P Zobaczysz od razu przejdzie;P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huh
zocha - zgol sobie te wlosy. Mroz zamrozi te grzybice [czy co tam masz] i problem zniknie! Tylko musisz sie wytarzac w sniegu, przemywac sniegiem. Musisz sie troche poswiecic... bedzie zimno, ale jak juz pisalem - problem zniknie! Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotkaaa
Na początku rzeczywiście myślałam że zochaaa jest prawdziwa, ale jak przeczytałam od deski do deski top sądzę że na 100% ktoś sobie jaja robi, ale przynajmniej można sie pośmiać. Pozdrowienia kimkolwiek jesteś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×