Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zochaaaaa

swędzi mnie macica...POMOCY!!!

Polecane posty

zochaaaa - współczuję matury. :( Następnym razem zdasz! Będzie dobrze! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puszna
do zocha: nie wydaje mi sie zeby to byla macica bo bys musiala byc niezle wygimnastykowana zeby ja sobie dokladnie poogladac podejrzewam ze jest to wejscie do pochwy lub wargi ale problem jakiejs wysypki jest bardz ale to bardzo powazny kto wie jaki to syf? co to za syf? kto cie tym zarazil? i skad to sie wzielo? mature poprawisz za rok a teraz pakuj sie i zapierdzielaj do gin bo to sie moze skonczyc bardzo zle!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jestem cłkiem wygimnastykowanaale nie podejrzewam ze do obejżenia macicy potrzeba jakichs specjalnych zdolnosci.w koncu panie na filmach tez se moga bez problemu zapuścic zurawia na swoją macice, a wątpie zeby wszystkie bylo takie rozciongnięte jak ja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zocha ale powiedz
nam . Bylas u tego ginekologa czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety nie byłam:( nie mam odwagi. tmybardziej ze moja znajoma byla niedawno i zdarzyl jej sie glupi incydent-podczas badania puscila bąka lekarce w twarz :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _ŻYCZLIWA_
ZOCHA IDŹ TY W KOŃCU PO ROZUM DO GŁOWY I WYBIERZ SIE WKOŃCU DO TEGO GINEKOLOGA! BADANIE NAPRAWDE NIE BOLI A LEKARZ TEŻ NIE GRYZIE. JESLI MASZ NADAL TAKIE POBLEMY Z TĄ SWOJĄ "MACICA" A NIE BEDZIESZ TEGO FACHOWO LECZYC TO MOŻLIWE ŻE W PRZYSZŁOŚCI NIE BEDZIESZ MOGŁA MIEĆ DZIECI!!! CHCESZ TEGO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie chce ale ja sie boje i wstydze!!! lekarz w najblizszej miejscowosci to plotkaż i na pewno powie to calej wsi!!!😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihihihi
A może ona ma wypadajaca macicę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikisailor
Ludzie ! Ona ma ten problem od 28.12 ub.r czy wam nie wydaje sie to dziwne? i caly czas upiera sie ze jednak swedzi ja macica! przez ten czas musiala sprawdzic ze to pochwa a nie macica.Nie dajcie sie robic w bambuko! Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jazda, nie usmialam sie tak od...... nigdy sie tak nie usmialam!!!!!!!!!!!!!!1 matury wspolczuje, (ja zdalam 2 lata temu z bio na 86%). mcica nadal swedzi?? mnie co innego, hmmm... wargi sromowe sie nazywa, a tak na serio ginek mi clotrimasol przepisal. nie wiem czy to na recepte czy nie. narkaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zochaaa penerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zocha kocham cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalibabka
Zocha, kimkolwiek jestes, facetem czy kobietą, masz zajebiste poczucie humoru, łzy leciały mi ciurkiem kiedy to czytałam, świetna prowokacja, musisz tylko troche zmienic scenariusz bo macica cie swedzi juz pól roku i nic z tym nie robisz, w realu bys nie wytrzymała tyle, wiec wymysl cos zeby było bardziej prawdziwe, ale zabawa była super, pozdrawiam ciebie i twojego chłopaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w d... byłaś i g.... widziałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co czynić 😭 odwarzyłam sie i powiedziałam matronie o moim problemie, a ona powiedziała zem głupia, ze macica nie może swędzieć i uznała to za wymówke...niedługo jedziemy na wakacje a ja nie chcem bo mój tatus robi przypał i np. jak wchodzi do zimnej wody to krzyczy \"ooł maj gad jajcory mi sie kurczą!\" i cała plaża sie z niego chichra i wytyka palcami! a w każdej knajpie to musi se pokrzyczec, a jak!i do tego nie umie sie zachowac przy stole!ostatnio jak bylismy nad morzem to najpierw strzelał w ludzi ościami od ryby i zwalał na kelnera, a potem taki \"szkielet ryby\" wrzucił do cukierniczki...CZAICIE?!potem wysmarował sie keczapem i udawał rannego, poszedł do pani za lada żeby zadzwoniła po karetke!aaaa i jeszcze podchodził do ludzi na molo, i namawiał ich aby pociągnęli go za palca od reki, a gdy oni to zrobili on puszczał salwy z dupy i zaśmiewał sie przy tym do płaczu. Ale do rzeczy. Powiedziałam mamusi o tym oona mi ze sciemniam,ze macica nie swędzi...ja ja...chyba lepiej wiem! teraz sie do mnie nie odzywa, nawet popłakała sie ze ja okłamuję!za kare musiałam przez 2 godziny klęczec na grochu i śpiewać \"ranne zorze\".teraz tak mnie kolana bola że ja wale!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteś zryta zochaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahhhahahahahahaa
:D:D :D:D:D :D:D fajnego masz ojca :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba twoją pałę
stary przegina zochaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To juz przegiecie
Na poczatku to bylo smieszne, ale przy 22 stronie to juz naprawde jest nudne. I widac, ze to jakich chlopak glupi wymysla, bo zadna dziewczyna, by na cos rakiego nie wpadla. Wymysl teraz cos innego chlopie, ale moze teraz na meski temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zochaaa
tępa idiotko,ale dzięki poprawiłaś mi odrazu humor :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przez to pieprzenie
głupot matury gówniarstwo nie zdało:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iksinski
nie dziwie sie zocha ze ty matury nie zdałas bos głupia jak but

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przezywajcie sie!!! nikt wam nie karze wchodzic na moj temet!!!! gnoje!! acha i jestem dziewczyną!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×