Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zochaaaaa

swędzi mnie macica...POMOCY!!!

Polecane posty

Gość kwiatuszek 20
zocha...nie jet możliwe zobaczyc macice ona jest za głęboko...może swędzi Cię pochwa... a najlepiej udaj się z tym problemem do lekarza...i znajdź w internecie żeński układ płciowy i zobacz dokładnie gdzie jest macica.ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosiaaaaaaaaa
Idotka z wiochy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przetsancie!!!!pzestańcie!!!!! przestańcie!!!!! nie jestem idiotkom!!!nie macie prawa tak o mnie mowic!!dlaczego??dlaczego tyle podłości i nie nawiści jest na tym świecie?! Zwróciłam sie do was o pomoc, bo sama nie umiem sobie poradzić a wy przezywacie mnie! wezcie moze zastanówcie sie troche nad wlasnym zyciem, postępowaniem. Troche wiecej pokory i milosci do bliźniego, moi drodzy parafianie!!! 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosiuu kochana! nikt się z Ciebie nienaśmiewa. są coprawda takie osoby, które uważąją ze nie masz racji. ALe Ty oczywiście masz racje wcale nie jestes idiotką, swedzi Cie macina, powierzyłaś nam swój problem. własnie zastanawiam sie jak CI pomóc:D 06.06.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barani łbie
ależ pieeeerdollleeeetyyy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcę ci pomóc
Zosiu od samego początku wszyscy próbują Ci wytłumaczyć że macicy nie można zobaczyc bo jest za głęboko. Wymyślasz jakieś nie stworzone rzeczy...jeżeli masz zamiar zdawać maturę z biologii to lepiej daruj sobie dziewczyno albo zacznij się w końcu uczyć...ZACZNIJ OD PODSTAW OśLE. HA HA HA HA HA HA HA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POWODZENIA NA MATURZE DZYNDZLU
OD MACICY HA HA HA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz jestem po maturze..niestety jej nie zdałam :(:(:( no ale cóż, może kiedyś zdam:) przeicez niekazdy musi miec mature no nie?? powiem wam w tajemnicy ze pani Maryśka sie zastanawia czy nie zatrudnić jej w swoim ważywniaku jako ekspedientki hihihihi:) jak widać bez matury tez sie można nieźle w życiu ustawić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosiu a może szukasz chłopaka, co? choć do wujka Denim Demona coś ci pokaże, coś dużego, czym będziesz się mogła bawić do woli no co tam słonko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylaaa
to jest ściema...ale i tak mozna sie niezle posmiac....macica...buheheh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylaaa
ktoś czytal bloa tej zochy...niezle popierdolona razem z ta swoja przyjaciolka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zocha Nudziara
Weź się zośka puknij w ten psuty łeb. Ciebie chyba żalaskiem za młodu bili bo jakaś taka głupia jeteś!! Wymyślasz sobie historyjki i myślisz że ktoś Ci uwierzy! To już jest nudne,robisz z siebie pusta laskę z zabitej dechami wsi,Ty chyba masz jakąś depresje,lubisz jak się z Ciebie nabijają? weź sobie kup wibratora wsadz sobie w pizde i Ci ulży!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
złego słowa na zocheeee o mojej przyszłej żonie prosze nie wyrażać w taki sposób bo w łeb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zosiu, ja stawiam na konkrety, ślub i to prędko, żeby proboszcz nie krzyczał i powiedz mi tu dziecinko czy będziesz dzielnie swojego męża zadowalać i czy wiesz co to w ogóle znaczy? :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zocha Nudziara
Oho zocha widzę przez macice do serca :D Już sobie chłopa pustaku skołowałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosiu powodzenia :D Idz nareście do lekarza! Mam nadzieje że narobisz sobie z Nas jaj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niikt
ta macica przez ten czas zgniłaby i pewnie byś ja urodziła- chyba że to jakaś mutacja grzybiczna- sprawdz czy nie rośnie ci trzecia pierś ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ha ha ha ha ha ha
ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gawroooooon
OMG ! Witajcie moje frendze pindzle i dziwni tatusiowie co mówia " Ol maj gad kuraca mi sie jajca" Tak jezli przeczytacie cale 27 stron ( ha ja to zrobilem jest najlepszy jawiekszy i najdziwniejszy) to zobaczycie ze ona nei rozumie co mowi jej ojciecd itp.. A teraz do Ciebie Zochuuuuuuuu Twoj byly chlopak robil ci placowe brudną ręką jakieś zakażenie było, no nie zakażenie ale baktersie się wdarły i zaczął sie rzowijać ( rosnąć ) grzyb. To co ci ciekło to byłą zapewne ropa. To zielone, ten ser co mowisz to tez zapewne ropa tylko ze juz twarda albo po prostu - brudy. I teraz zaskoczenie miesiaca uwaga....chodze do 6 klasy podstawowki i wiem ze cie "swedzi" pochwa nie macica OMG ! 19 lat i nie wiedziec....gdzie jest ta wieś? Na krańcu syberii? Czy może w atlantydzie? Bo chyba żadne wiadomości od roku hm...1500 nie dotarły do was...a internet to wam pewnie ruscy monotwali :! Hah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Denim Demon-oczywiscie że będę zadowalać męż ajak tylko sie da, bede my spząrtała, gotowała, skarpety zaceruje, nawet gacie wypiere :) mój malrzonek bedzie miał ze mna jak u pana boga za piecem;) a teraz dowcip, który mi opowiedział tatuś: powiesił facet oczy na drzewie i powiedział OCZYWIŚCIE!!!!! :D:D:D buahahahahahahahahahahahahahaha rozumiecie???? ja troszke miałam z tym problem ale tatuś mi wytłumaczył i teraz wszystkim opowaiadam ten kawał i wysyłam sms-em:) jak nie bedziecie wiedzieli o co chodzi to wam wytłumacze. : pozdrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusiak_wlatcy_much
tee, zochaa!!! a moze też widziałaś swoje jelita??????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szelwi
Zooooooocha wpizdowkręcie !!! Co ty odpierduchlasz po tym necie ;o Weź wepchaj sobie w pizde piłe i jazdaa ! Powinno ulżyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj przestańcie sobie stroic ze mnie rzarty! jelit nie można zobaczyc bo są w brzuchu hihi. Mozna je zobaczyc tylko u lekarza, wtrakcie USG. I co, jak wam sie podoba kawał o oczywiscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakkolwiek zosiu jestes dziewicza, zwłaszcza na polu myślenia pragnę cie z dnia na dzień coraz bardziej! pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wies
Podobno mieszaksz na wsi....ja bardzo lubie wsie !! A twoja wieś jest przepikena ! Powiesz jak sie nazywa ta miejscowość w którje mieszkasz? Ja bardzo lbuięwsi i świeże powitrze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i o
Zocha dawaj nową note na blog czy juz Ci sie bajki skonczyły i nie wiesz co napisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×