Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zochaaaaa

swędzi mnie macica...POMOCY!!!

Polecane posty

Gość SmoQQQ
Mam dobra rade.. Najlepszy sposob na problemy z macica to mrowki.. Trzeba udac sie do lasu i siasc na mrowisku.. Mrowki wszystko oczyszcza... Albo pozwolic by mucha zlozyla w twej macicy jaja.. Za pare dni pojawia sie na niej mala biale robaczki.. Ale nie ma sie czym przejmowac... Wszystko wygryza.. Poszczypie troche, ale juz cie cipenieczka i farfocle i dzyndzle nie beda swedziec.. To jest najlepsza metoda..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SmoQQQ
POLECAM POWAZNIE!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mrowki
ale jakie? czarne, czerwone? termity moga byc tez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SmoQQQ
Obojętnie, byle by MRÓWki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SmoQQQ
POCHWA, POCHWA, POCHWALONY!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelna
od kilku dnie swędzi mnie macica niewiem dlaczego a zazwyczaj jak z bliża sie wieczór co mam zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość try try try
ewelna - kup se gerdol i sie pierdol ... wogole laski pierdolcie sie !!! nie zwazajcie na grzyby i bakterie :-) dzyndzle na bok i wio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allel
zochaaaa ja ci cos powiem moze poprostu umyj sie w koncu a nie puszczasz sie na lewo i prawo, higiena osobista nr.1 hahaha swedzenie macicy hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunetka31
ale numer takiegu ubawu niemialam dawno ha ha ha ha kurcze ja tez chce zobaczyc swoja macice miedzy dzyndzlami blahahahaaaaa ale jazda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renacik
a juz sie bałam, że topik sie skończył....a tu proszę...jest metoda na nudę!!!Pozdro Zosiu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wikiiiiiiii
Macica no cóż.Ciekawy przypadek.Hej zocha to znaczy,że jak bedziesz w ciąży to dzidziusia tez zobaczysz?Ty to masz szczeście.Ja swojego widzisz nie moge ujzec bo za cholere jak rozchylam dzyndzle to mi macica nie chce sie ukazać-złośliwa.I musze isc na usg żeby zobaczyć mojego maluszka.Szkoda bo móje kochanie mogłoby pogłaskać swojego bobaska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ferdynant
A jak rozchylasz pośladki to Twym oczom ukazuje sie jelito grube i cienkie mam rozumieć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżambo dżetttt
Pomóżcie nie wiem co mam zrobic od kilku dni strasznie swędzi mnie woreczek żółciowy.Może to żółtaczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość y odświeżam
bo to był swego czasu odlot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehe hahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehe hahahha
hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gożdzikowazaleca i poleca
Jak Cię sedzi macica, to może to być alergia, jakieś uczulenie, albo grzybica macicy, a może coś tą macicę ugryzło, i stąd uczucie świądu. Goździkowa czyli ja zaraz na to zaradzi. Potrzebny jest chłop, z wielkimi jajami, ale to nie jest wazne, waniejsze jest to by chlopina miał hu....j..a jak dyszel od wozu, jak włoży, to od razu podrapie, a wytrysk zneutralizuje wszelkie tam procesy powodujące swedzenie, polecma goździkowego, mego meza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieznajoma26
Macica jest w srodku koichanie i nie mozesz jej zobaczyc moze ci chodzi o cipke? ze sie tak wyraze bo to mzoesz zobaczyc a macicy nie wiec prosze poucz sie wiecej biologii to najlepiej na tym wyjdziesz i nie zawracaj gitary tutaj ... a ile masz lat skoro sie boisz isc do lekarza zgwalci cie czy co? hehehe lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaada
ja wiem o coci chodzi!... ale zle mowisz!to nie macica!! i to na bank uczulenie na prezerwtywy....:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tinek
Macicę można zobaczyć przez USG, jak już kwiatuszku to możesz mieć problemy z pochwą...może mydło, czy żel nie odpowiada Twojej pochwie zmień środki czyszczące....:)) Tyle.....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, nie kłamcie dziewczynie, bo ona od prawie roku ma macicę między dzyndzkami. Zochaaa, idź do lakarza, rzadko, ale macica może wypaść i pewnie tak masz. Na bank. A chłopak niech ci spróbuje wepchnąć ją ponownie na miejsce. Ciekawe, jakie to wrażenia wkładać w macicę? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atik
he he moze sie umyj co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wisi mi oko
Prawie umarlam jak zaczelam to czytac!:D Mialam dola a tu nagle chumor jak po zie......u przyszedl;) Wprawdzie w polowie zrobilo sie nudno i dennie,ale nie moge sie powstrzymac od ciagu dalszego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenstwo777
Tez sie ubawilam, ale najbardziej bawia mnie powazne rady i uwagi o anatomii. Przeciez od ponad rokuj wszyscy juz wiedza, ze macica jest miedzy dzyndzlami, czy ktos ma jeszcze jakies watpliwosco??????? :) pozd I odezwij sie zosienka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneeeeek
luuudzie.. naprawdę nie macie już o czym pisać na tym necie tylko o macicy pomiędzy 'dzyndzlami zochy'.. nie wytrzymam !! zosiu dziecko moje kochane. macica jest wewnątrz kobiety a to co ty nazywasz ową macicą nie jest wcale macicą tylko POCHWĄ !! czy do ciebie nie dociera to że 100 osób ci pisze taka ty dalej swoje .?? no zachowanie co najmniej 12 letniej smarkuli a nie jak ty to twierdzisz zdającej maturę dziewczyny !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznajoma26
pewnie tak ale sadze ze uczulenie na mydlo ja tez tak mialam ale zmienilam i podmywam sie plynem do podmywania i przeszlo :) ale i tak sadze ze to pochwa a nie macica ............ LOL :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludek z macica w srodku
Ty lepiej idz do okulisty a potem do ginekologa bo to co piszesz jest nadzwyczaj smieszne, a z biologii to napewno tej matury nie zdasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×