Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zochaaaaa

swędzi mnie macica...POMOCY!!!

Polecane posty

Gość brat zochy
ej zośka zośka narobiłaś mi obciachu we wśi... teraz wszyscy mówią że o to ten od tej zochy co kradnie ryby. Nie wiem jak się mam z tym czuć ? Poradzicie coś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO niestety kochany, ja nie mam braszki. Widocznie cie z kims pomylili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosiu zosiu ma droga
twoj temat dzisiaj obchodzi 3 lata!!!! STOOOODAL STOOOODAL niech zyje zyje naaaam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nozesz ku rwa
jak mozna odpopać tak stary topic? za to powinno się publicznie drągalem po jajach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on nie odkopany
lecz ciagle aktualny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja umieram ze smiechu jestem
na 2 stronie dopiero a mam juz dosc macica mnie boli, swedzi i wogule jak ja ogladlam to mam dosc , poprostu ZOCHA I JEJ MACICA TO HIT SEZONU:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sie smije ze mnie brzuch
boli jestem dopiero na na 2 stronie a mam juz dosc macica mnie boli, swedzi i wogule jak ja ogladlam to mam dosc , poprostu ZOCHA I JEJ MACICA TO HIT SEZONU:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyrównaj mi
zochaaa przestań w końcu swędzieć macicę!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zochaa jesteś tam jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem tam jeszcze
kto ma chcicę na macicę? ja już zakładam szlafmycę i kwicę.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnoszęęęęęę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sikawka123
Podnosisz macice? Zademonstruj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kurna no dalej mnie swędzi ale powiem wam ze da sie z tym życ. Wiem że powinnam sie udac do ginekologi ale ja nie pozwole żeby obcy facet mi wstyd oglądał! Pewnie się podnieci i potem będzie myślał o mojej macicy i dotykał sie po swoim wstydzie aż do wytrysku :-o Wiem że to żałosne ale czytałam że niektórzy tak robią. To się nazywa walenie gruchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNO rozsmieszasz mnie. Od 3 lat Cię swędzi macica??!! Ktora wydaje mi się łechatczką, bo sama piszesz ze bardzo Ci przyjemnie jak Cię tam chłopak liże... Już dawno na Twoim miejscu poszłabym do ginekologa. I nie sądzę żęby ginekolog się podniecił Twoja bo Ty masz chyba jak każda laska!! Chyba że masz w druga stronę a ja o tym nie wiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNO, rozmieszasz mnie tym co piszesz bo: 1. To napewno nie jest macica, tylko łechtaczka(sama piszesz że Ci przyjemnie jak Cię tam chłopak liże) ale mniejsza. a 2.ja bym już dawno poszła do ginekologa na Twoim miejscu. A on napewno się nie podnieci, bo napewno nie ejdną już widział a Ty zapewne nie masz nic w druga stronę:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zochaaa where are you

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mocher
zocha gdzie jestes, nie mow ze cie cos innego swedzi i ze nawet do kompa podejsc nie mozesz! ale powioem wam ze poplakalam sie jak przeczytalam pierwsze trony:) ubaw totalny nie moglam same lzy lecialy ze smiechu:) a zocha teraz olewa topic:( jest nie dobra!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnoszeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no cześ
jak wyobrażasz sobie życie bez wizyt u ginekologa? a jak zajdziesz w ciążę to też będziesz czekać z wizytą az dziecko ci samo wylezie w nocy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga dla Łukiego
Powinnaś ja podrapać, jak Cię swędzi.... Po co od razu jakiś nowy wątek na forum z tego robić i zamieszanie tylko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drapie sie drapie, non toper...Nawet używam w tym celu takiej drewnianej drapaczki Tatusia, on tego używa na hemoroidy hihi. Mam nadzieje ze sie nie skapnie ze mu podkradam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dohtorek
to wyslij fotke ocenie ten problem;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ginekolog amator
Zocha na tą twoją macicę to musisz sobie pokrzyw załatwić .Zalać to wszystko ukropem w jakieś dużej misce, ściągnąć majtki przykucnąć okrakiem a potem w niej usiąść. Powinno pomóc . Z poważaniem twój lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ginekolog amator
Jeżeli po trzech dniach nie pomoże to powiedz swojemu chłopakowi żeby ci strzelił z dzyndzla tylko nie za mocno żeby ci dzyndzel do macicy nie wpadł.Jeżeli te ,,mięśniaki,, się słabo trzymają to może poodpadają. Z poważaniem twój lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku,już przez trzy lata wszyscy Ci tłumaczą ,że to nie jest macica,bo nikt nie jest w stanie Zobaczyć swojej macicy ot tak po prostu,a Ty tego nie rozumiesz i jeszcze się dziwisz,że wszyscy się z Ciebie śmieją. Nie rozumiem jak można być,aż tak pustym,bo inaczej nie da się tego określić. Mnie też od dwóch dni zaczeło swędzieć,ale nie macica:D tylko pochwa... Nie wiem czy podrażniłam sobie ją wodą z płynem,gdy się kąpałam, czy może to przez solarium,bo opalałam się pierwszy raz bez majtek i od tego czasu tak mnie dziwnie swędzi...gdybym zaraziła się grzybicą przez to opalanie to czy objawy tak nagle się ukażą,czy dopiero po jakimś czasie. Prosze Pomóżcie!!!!!!!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×