Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zochaaaaa

swędzi mnie macica...POMOCY!!!

Polecane posty

Gość nie zamykać
tego tematu proszę, pamiętam jego początki dawne , heheh , była jazda, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za jaja
jak wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stop uwolnic ikone
stop!! nie mozna zlikwidowac zochy,ZOCHA to ikona kafeterii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DŁUGI JĘZYK
SIEMANO LUDZISKA !! po pierwsze uważam że jeśli to jest żart lub nawet nie to zochaaaa sie lansuje na kafeterii i jest popularna a to sie teraz liczy :) a odnosnie " macicy" to zgłoś sie do mnie bo mam długi język a kręcą mnie ryby i dziwne choróbki ;) wyliże i przynajmniej połączymy przyjemne z pożytecznym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he heh
zochaaa daj jakąś fotke to ci poradze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz, zaraz!!!jestem!!!! i bende :) nie zniknełam tylko zgubiłam ten temat i nie mogłam znaleźć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he heh
zochaaa daj jakąs fotke macicy to może ci poradze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnannnanana na
Zocha i jak tam twoja macica?? Wyleczyłaś się??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość assssssssssssssss
odezwij się Zocha!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niech macicia bedzie z wami
Zosiu kochana Nikt mi tak humoru nie potrafi poprawic jak ty:P A wlasnie czy twoj problem minal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heh Dobre D D
Zosiu wytłumacz mi jedno... np. wychodzi na to ze jak robisz sobie palcówe to wtykasz paluchy po macicy?? hyhY nie no chyba ze robisz sobie od tyły hahaha .. nie no luzz... moze jesteś jakaś zniekształcona i masz macice am gdzie zazwyczaj każdy normalny człwoek (w sumie to kobieta) ma pochwe no to _ hmm.. może tam gdzie powinaś mieć macice masz pochwe a lejesz macicą .. to wychodzi z tego co ty mówisz... po za tym nieźle jesteś wygimnastykowaana jak widzisz swoją pochwe... yy.. znaczy sie MACICE hahaha!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŚmieChowo
eh jej już tu dawno nie ma zobaczcie sobie ludzie kiedy ona to napisała pierwszy raz... w 2oo5 roku!!!! mam nadzieje ze juz jest normalniejsza i ze zdała tą mature chociaż na 2 hahahaha!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xdsds
to se podrap 0_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neji
Zochaa gdzie jesteś Daj znak że żyjesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PersoniczQa
Ja pierdole bez komentarza .. no loljak coe coś swędzi miedzy nogami tomasz Syfilizm >>i tu mówie serio moaj siostra miałą>> a ty :Mistrz swedzoncej macicy " ku rwa..dobry jesteś pozdro 4U :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaamm
Cipka mnie od jakiegoś czasu swedzi a przy tym mam cała podrazniona oraz czaerwona ;((((((((((((( co robi ć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miazgaaaa
o w pytolca.... ludzie trzymajcie mnie!!! skad sie tacy ludzie biora? macica ją swedzi... przeciez prawie sie poryczałam ze smiechu jak czytam te teksty. Zocha... miazga:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosiuuuuu
Jak tam macica? Wyzdrowiała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psipsia
Oj, chyba nie..... A co z dzyndzlami? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zochaa2
Siemka ziomki, na pewno nie uwierzycie. Znowu zapomniałam hasła, więc będę teraz stawiać pytania i odpowiedzi dla zainteresowanych pod tym nickiem. Wracając do tematu. Moja macica ciągle mnie swędzi i jak ide do kibelka i robie np. kupke to ten biały płyn leci ze mnie litrami. Pokazałam moje dzyndze koleżance a ona ryknęła smiechem. Mówi że ten płyn to takie 100% mleko i że moge je sprzedawać. Czy to rzeczywiście jest mleko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niegazowana ze smakiem
zochaaa wróciła :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-ona
idz do apteki i kup sobie kalie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania 23
Tak poważnie- to jest przerażające jak słabo wyedukowana jest polska młodzież. Macica a pochwa? Faktycznie żadnej różnicy! Dziewczyno jeżeli ich nie odróżniasz to nie powinnaś uprawiać seksu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania 23
jeszcze jedno głupa idiotko-idź do ginekologa: wyleczy Cię i wytłumaczy, gdzie jest macica a gdzie pochwa. A następnie szybko do szkoły i do książek- czeka Cię wiele godzin nadrabiania zaległości z wiedzy anatomicznej!TO było do ZOCHY- jakby się nie zorientowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megan22
BO TO ZŁA MACICA BYŁA hhihi na poczatku temat nawet był śmieszny ale teraz nudny w pizdu;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocza
Wyrazy uznania dla ANIA 23 a to jest moje zdanie - gówniaro UTRZYMUJ HIGIENĘ !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos....
Zocha jak Twoje objawy macicy?? Nie to zebym sie śmiała ale Ty naprawde albo zatrzymałas sie w rozwoju albo nie wiem.... Wszyscy mają niezły ubaw z tej Twojej macicy... Jak Ty z taką wiedzą poszłas na mature z biologii???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do fanów mojego bloga-JUZ W TYM TYODNIU NASTAPI JEGO REKULTYWACJA!!!!!!!!!!!W KOŃCU MAM INTERNET, A CZEMUSZ NIE MIAŁAM-TEGO SIE DOWIECIE W NASTĘPNEJ NOTCE!!!JUZ WKRÓTCE!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HuronM
problem macicy tra juz 3 rok:P gratulacje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×