Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zochaaaaa

swędzi mnie macica...POMOCY!!!

Polecane posty

jejku,już przez trzy lata wszyscy Ci tłumaczą ,że to nie jest macica,bo nikt nie jest w stanie Zobaczyć swojej macicy ot tak po prostu,a Ty tego nie rozumiesz i jeszcze się dziwisz,że wszyscy się z Ciebie śmieją. Nie rozumiem jak można być,aż tak pustym,bo inaczej nie da się tego określić. Mnie też od dwóch dni zaczeło swędzieć,ale nie macica:D tylko pochwa... Nie wiem czy podrażniłam sobie ją wodą z płynem,gdy się kąpałam, czy może to przez solarium,bo opalałam się pierwszy raz bez majtek i od tego czasu tak mnie dziwnie swędzi...gdybym zaraziła się grzybicą przez to opalanie to czy objawy tak nagle się ukażą,czy dopiero po jakimś czasie. Prosze Pomóżcie!!!!!!!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku,już przez trzy lata wszyscy Ci tłumaczą ,że to nie jest macica,bo nikt nie jest w stanie Zobaczyć swojej macicy ot tak po prostu,a Ty tego nie rozumiesz i jeszcze się dziwisz,że wszyscy się z Ciebie śmieją. Nie rozumiem jak można być,aż tak pustym,bo inaczej nie da się tego określić. Mnie też od dwóch dni zaczeło swędzieć,ale nie macica:D tylko pochwa... Nie wiem czy podrażniłam sobie ją wodą z płynem,gdy się kąpałam, czy może to przez solarium,bo opalałam się pierwszy raz bez majtek i od tego czasu tak mnie dziwnie swędzi...gdybym zaraziła się grzybicą przez to opalanie to czy objawy tak nagle się ukażą,czy dopiero po jakimś czasie. Prosze Pomóżcie!!!!!!!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>bo opalałam się pierwszy raz bez majtek Na pewno Cię ze wstydu swędzi. A skąd wiesz, że to pochwa, a nie macica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dochtorek
ej kotekogolono to malo mialas/toczerwona bendzie nnie powinna swendzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doktor ZłO
drogie czytelniczki.od poczatku sledze ten temat i jestem pewien ze zoocha pisze bzdury dla smiechu i pewnie robi to gdy sie spotka z jakas kolezanka... wy sie z niej smiejecie i czytacie te bzdury a takze odpisujecie i probujecie jej pomoc.w swojej lekarskiej praktyce spotkalem sie juz z wieloma takimi przypadkami i jestem przekonany iz zoocha ma wiekszy ubaw z was niz wy z niej.gdybym napisal ze swedzi mnie watroba i ze widze na niej "pryszcza" to zaden normalny czlowiek by na to nie odpisal....przemyslcie to....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doktor ZłO
kotek445 powinnas zasiegnac porady u lekarza ale nie przez forum mail czy sms... tutaj niejedna osoba napisze ci porady ale mozesz tylko to pogorszyc.pracuje na oddziale ginekologicznym od 12 lat i mialem przypadki dziewczat ktore srodkami na grzybice dopiero ja wywolaly.jesli chcesz to podam moj mail i gdybys chciala to moge ci sprobowac pomoc ale to co napisze przez mail to i tak nie bedzie ostateczna diagnoza pozdrawiam...... mail : darek.ttt@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zochaaaaa
heeyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doktor ZłO
moj mail to darek.ttt@interia.pl a nie tak jak w poprzednim jakies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnoszenie to też swędzenie
j.w.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnoszenie to też swędzenie
j.w.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnoszenie to też swędzenie
j.w.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxpablox
jak swedzi cie macica na wieczor to znaczy ze nadchodzi chcica i trzeba sie zaspokoic i tyle lub isc do ginekologa zeby on cie wziernikiem z pulchnił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MANSON
jak cie swędzi macica to najlepiej kolezanko idz do lekarza i tyle, ale wątpie żeby dało sie zobaczyc macice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macic
ahaahah nie no masakra, macica mnie swedzi kur.. no trzymajcie mnie hahah, i jeszcze ze mialam to na biologii YOU WIN BraVVo!!! hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bubu z pclab.pl
głupia prowokacja.... niektóre komentarze świetne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulisia89
a mi sie zdaje ze dziewczyna probuje zwrocic na siebie uwage;)i dlatego udaje taka pierdolnieta za przeproszeniem...jak ona widiz swoja macice to ja moge dupą urodzic;)wkoncu wszystko mozliwe ide"""zobaczyc"" swoja macice moze i ja tam cos zlukam jak nasza autorka hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość clubber84
Normalnie porażka z tym topikiem! Jeśli przez około 3 lata ją tzw. "macica" swędzi, i od tamtej pory nie poszła jeszcze do ginekologa, to jej tzw. "macica" powinna już być nie do odratowania. To jest absolutna prowokacja! Ale podnoszę... up up up :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znoczusiek
Podrap się nożem.Słyszałem że to pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TGO
''a mi sie zdaje ze dziewczyna probuje zwrocic na siebie uwage'' Spostrzegawcza jesteś, nie ma co. W ogóle, wy ludzie macie jakieś dziwne poczucie humoru. Śmieszą was trolle udające dziewczynki ze swądem macicy, którą to widzą. Co parę stron ktoś napisze posta w stylu 'to chyba prowokacja', wykazując tym samym, że jest zajebistym detektywem, bo to przecież nic dziwnego, że topic ma już 3 lata, nie? I do tego co chwilę ktoś odkopuje ten temat, za co na normalnym forum dostałby warna/ baniaka. Ludzie, opanujcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artek aab pupu z pleszowa
Jak chcesz to ci umyje i niebedzie sfedziec xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tidzio
MOŻE MA CHCICE NA MACICE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stary Zboczek
HEJ Zosiu podupczymy się?Jak ci włoże fiuta do macicy to od razu przestanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlaBla Bla
Zosiu Samosiu Masiu juz wiem co Ci dolega masz Hiva i umrzez niedługo mysle ze jeszcze z miesiac zycia Ci zostało .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anatomicum
hehehe zenon może mieć cień racji z macicą bo istnieje taka jednostka chorobowa w klasyfikacji icd10 jak wypadnięcie macicy ale obawiam się że nie pisałby o tym a leżałby na mikrochirurgii ginekologicznej albo na ginekologii w pcimiu dolnym, gdyby był kobietą. Wątek o tyleż zabawny co i żałosny. Z wiedzy latami zdobywanej na studiach wiem że macica nie dynda między nogali i takie tam bzdety a posiada aparat wieszadłowy macicy który stanowią więzadła... I można tak dalej tłumaczyć "dziewczynce", ale moja rada jest następująca zenonie - idź do lekarza specjalisty psychiatry albo przestań korzystać z neostrady bo na psychikę źle to wpływa u takich małych chłopców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhgfdhjku8i
ruchnij sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drhouse
Zapraszam wszystkich na www.endoendo.pl - Świetny portal o tematyce związanej z bezpłodnością oraz endometriozą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZOCHAAAAA
jak ktos chce podrapac mnie po cipie... niech pisze 888-756-563

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazjenka
Początkowo zdawało mi się, że to głupota, ale teraz że prowokacja (cały topik przeczytałam). Ale co tam! Bawmy się dalej:) Zochaaaa, poprawiłaś maturę? Jeśli jeszcze nie wybrałaś studiów, to medycynę polecam :] Polecam Ci też uważniej słuchać Ojca Tadeusza i nie praktykować bezbożności typu dotykanie macicy przez chłopaka przed ślubem! Swędząca macica to kara za grzechy! Odkupisz ją jedynie przelewem na konto Ojca Dyrektora o numerze 666. Pomoże Ci też podanie z prośbą o ekskomunikę wszystkich ginekologów na Ziemi, toż to tak bezbożna profesja, prowadząca do wyrafinowanej aborcji (tj. in vitro). Możesz też liczyć na mnie, jako ateista zaraz odmówię 666 zdrowasiek w intencji Twojej macicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghul
Ale jajca XD Ten topic to już chyba klasyka. Przez 4 lata się utrzymuje.. xDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×