Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość malinka czerwona

Duphaston- za czy przeciw!

Polecane posty

Gość gość
Hej :) Dziewczyny postanowiłam założyć taki wątek, bo sama będąc w szpitalu i wiedząc że będę musiała stosować duphaston przez kilka najbliższych tygodni w ilości 7-8 opakowań, szukam apteki z najniższą ceną. I niestety w internecie nic nie znalazłam... Ale mama poleciła mi aptekę rodzinną w Rzeszowie na ul. Dąbrowskiego, sprawdziłam i cena u nich waha się pomiędzy 20-23zl /op a nie tj w innych aptekach około 35zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eviii
Duphaston dla mnie masakra jak tylko zaczęłam brać o razu dostałam takich bóli żołądka nadkwasoty i nadprodukcji żółci ze do tej pory nie mogę tego uspokoić . Po odstawieniu przeszedł ból ale nadkwasota została i tak mecze się już drugi tydzień , jeżeli ktoś ma wrażliwy żołądek nie polecam może wykończyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedam Duphaston, nienaruszony data ważności do 2018 r. (już nie muszę brać a została jedna paczka) wiadomości na e-mail proszę :) hakate66@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Dziś mam zacząć brać duphaston 2 tab. dziennie. Mam nieregularne cykle i powiedziałam lekarzowi że chciałabym już zajść w ciąże. Zalecił mi brać od 15dc do 24dc i przerwa na miesiączkę. Moje pytanie ile właśnie ma trwać ta przerwa żeby zacząć kolejne opakowanie? Czekać aż przyjdzie okres, skończy sie i kiedy nowe opakowanie?. Z góry dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misska
Czesc :) Tez dostalam zalecenie by brac ten lek. Od roku staramy sie z mezem o dziecko i nic. Trudno u mnie ustalic dni plodne, bo cykle mam od 35 do 50 dni (przewaznie ok 45 ale zdarza sie dluzej i krocej). Mialam wizyte u gin akurat dzien przed jajeczkowanie, bo akurat zrobil mi usg i powiedzial ze juz od nastepnego dnia mam wspolzyc i brac codziennie przez 10 dni po 1 tabl Duphaston. Dzisiaj ostatnia tabletka. Modle sie, zeby okres nie przyszedl ale od 3 dni bola mnie moje nabrzmiale piersi...hmm. Jakie i kiedy juz mialyscie objawy po odstawieniu tego leku i zajciu w ciaze podczas jego brania???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pytanie do tych co braly z innej beczki, bo ja dostalam nie na staranie ale na b. dlugie i obfite miesiaczki-ok. tydzien leci jak z kranu, az trzeba w nocy wstawac, zadnych miesniakow ani innych tego typu nie ma, prawdopodobnie mam nadprodukcje estrogenow i w zwiazku z tym niedobor progesteronu.czytajac ulotke troche mam opory czy to jeszcze nie pogorszy sprawy.sorry staraczki ze z czyms takim wyjezdzam, ale powiedzcie jak to wyplywa na miesiaczke?wydluza, skraca, zmniejsza/zwieksza intensywnosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś stosował duphaston dłużej niż 10 dni. Staram się o ciąże i zaczęłam ten lęk 25 lipca i stosuję do nadal. Ostatnią miesiaczke miałam 12 lipca. Cykle miałem 25/28 dniowe a teraz nie mam okresu są tylko plemienia i to nie ciągłe. Robiłam test bhcg wynik 0,1 więc ciąży brak. Martwi min brak okresu bo nie oblicze owulacji. Dz ktoś brał ten lek tak długo tzn w jednym ciągu 3 opakowania.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nareszcie po 43 dniach dostałam miesiaczke. Cieszę się bo jest wreszcie nowy cykl i nowa szansa na ciąże. Pozdrawiam forumowiczów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprzedam duphaston. już nie muszę go brać i zostało mi 1 opakowanie. hakate66@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa Róża
Witam, Lekarz przepisał mi Duphaston ponieważ od kilkunastu miesięcy staram się o dziecko. Lekarz zalecił mi stosować go dwa razy po jednej tabletce od 15 dnia cyklu przez kolejne 10 dni. Po paru dniach pojawi się miesiączka albo nie ?! i tu mam problem. Czy ktoś może mi pomóc i powiedzieć jak stosować ten lek dalej? Jeśli będzie miesiączka to czekam znów do 15 dnia cyklu? a jeśłi nie, to po 3 dniach robię test i po pozytywnym wyniku odstawiam lek czy brać dalej? Z góry dziękuję za odpowiedź. Jak lekarz mi tłumaczył, miałam natłok myśłi i nie mogłam się skupić ponieważ na tej wizycie mówiliśy o moim poronieniu sprzed dwóch miesięcy. Dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bralam w ciazy, maly ma autyzm, kolezanka brala, maly ma aspergera ale czy to mialo wplyw nikt tego nie wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć, Mam do odsprzedania luteinę oraz duphaston- brałam je na okres ciąży i już nie potrzebuję. Mam 51 tabletek Luteiny 50: 1) Luteina 50 opakowanie 30 szt tabletek podjęzykowych data ważności 09.2019- nienapoczęte (14zł) 2) Luteina 50 opakowanie 21 szt tabletek podjęzykowych data ważności 09.2019 – napoczęte (9,8zł) 60 tabletek luteiny dopochwowej: 3) Luteina 100 mg tabletki dopochwowe 60 tabletek, data ważności 12.2018 –nienapoczęte (20zł) Duphaston 10mg – łącznie 44 tabletki: 4) Duphaston 10 mg, 16 tabletek, data ważności 01.2021 – napoczęte (24 zł) 5) Duphaston 10 mg, 5 tabletek, data ważności 01.2021 – napoczęte (7,5zł) 6) Duphaston 10 mg, 14 tabletek, data ważności 11.2020 – napoczęte (21zł) 7) Duphaston 10 mg, 19 tabletek, data ważności 01.2021- napoczęte (28,5zł) Szkoda mi tego wyrzucić, ponieważ wiem jak luteina jest ważna dla kobiet zarówno w okresie ciąży, jak i na wywoływanie okresu przy PCO. Zdaję sobie sprawę także z tego, że dla wielu kobiet wizyta u lekarza po samą receptę jest kosztowna. Jeśli ktoś jest zainteresowany bardzo proszę o informację na maila: mamamonikalodz@wp.pl Wysyłam pocztą polską, dlatego w zależności od wielkości przesyłki doliczony będzie koszt wysyłki. Mogę zrobić foto paragonu po wysyłce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2016.08.19 ten sam problem, nie jestem staraczka, dostalam dupka na ciezka@, ale chyba to jeszcze pogorszylo sprawe.mam ewidentny niedobor progesteronu, jednak tylko pigulki pomagaja a nie moge ich juz brac. potrafi ktos powiedziec dlaczego progesteron jeszcze poglebia efekty niedoboru progesteronu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Missiunia
Ja bralam. Staralismy sie o dziecko 13mcy. Wkoncu poszlam do gina. Ten zrobil mi monitoring owulacji przez usg. Akurat zaraz mialo zostac uwolnione gotowe do zaplodnienia jajeczko, wiec dostalam zalecenia na 10dni duphaston i sex jak najczesciej :) u gina bylam 27.04 a 10.05 test juz byl pozytywny i nast dnia beta hcg wyszla 126mlU :) Moje szczescie ma teraz 3.5mca ;) takze ja jestem zaaa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina1980aaa
Witam. Byłam pierwszy raz w ciąży i poronilam w 4 tygodniu . Razem z mezem bedziemy sie znowu starac o dziecko. Lekarz mi przepisał duphaston od 16 do 25 dnia cyklu, poniewaz we wczesniejszej ciązy miałam problem z hormonami. Z mezem staramy sie znowu o dziecko. Prosze napiszcie czy te tabletki mam brac jeszcze w czasie starania o dziecko czy jak juz dowiem sie ze bede w ciąży? Z gory dziekuje za odpowiedź. Pozdrawiam wszystkie mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam mam do sprzedania 2 opakowania Dophaston, jedno całe 20 tabletek, w 2 opakowaniu 13 szt. Cena do uzgodnienia. kate-85@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, zostało mi prawie całe opakowanie ( 18 tabletek ) Duphaston 10 mg z długą data ważności jeśli ktoś potrzebuje proszę pisać na maila: kasai6977@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hejka, Odstąpię ten lek Primolut-Nor 5 mg ..dwa opakowania po 30 szt..w tym tylko z jednego zażyłam 1 tabletkę..drugie nienaruszone. Data ważności 03/2024 r. Odstąpię za darmo ( jedynie tylko prosiłabym o pokrycie kosztów listu poleconego, którym bym przesyłke wysłała).. Tabletki mają  jak widać długi termin ważności i szkoda mi ich wyrzucić ...bo niestety ale nie mogę ich zażywać, gdyż okazało się ,że zupełnie mi one nie "podeszły" .. dlatego lekarka musiała mi jezamienić..i zamiast tego zażywam Duphaston co m-c. Wiem ,że koszty tych leków zażywanych co m-c są niemałe..więc jeżeli któraś z was chce zaoszczędzić to proszę pisać na maila : ekopo500@wp.pl ..chętnie  te leki odstąpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny z mężem od 2 lat staramy się o dzidziusia, raz się udało ale niestety nie utrzymało się 😞 Po tym fakcie byłam u ginekologa i po badaniach wyszedł mi progesteron poniżej minimum. Przepisała mi Duphaston od 14 dc, cykle moje są bardzo regularne. Zastanawia mnie jedna rzecz bo na każdym forum dziewczyny piszą że biorą ten lek od 16 dc. Czy ja nie mam go przepisanego za wcześnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×