Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anioIeczek

Najlepszą książkę pisze życie...

Polecane posty

Omka- probowalam wejsc na ta strone ale nie otwiera sie, jest nie aktywna. Mam nadzieje ze to tylko chwilowe komplikacje i bede mogla w koncu popodziwiac twojego synka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, dziewczyny nawet nie wiecie jak ja wam zazdroszcze. Wlasnie czytam jak to znow ypie w Polsce snieg... A ja tak dawno sniegu nie widzilam. A w tym roku taka sliczna ta polska zima. Tak bym chciala na narty... Uwielbiam jezdzic na nartach. Coz moze w przyszlym roku sie wybierzemy ... Narty, gory, grzane winko w chacie przy kominku- rozmarzylam sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co za pogoda do pracy doslownie sie doslizgalam, nie bylo to mile. Temperatura na plusie a na drodze lod przykryty warstwa wody bo pada deszcz, jechalam 5 na godzine chyba bo nie wiem bo wskaznik mam od 20 w porywach uzywalam 2 biegu a dupa mi zarzucalo. Masakra a jeszcze musze jakos wrococ do domu a nie sadze zeby sytuacja sie bardzo poprawila. Jak wiechalam na bardziej uczeszczana droge to bylo lepiej ale jak wjechalam na parking w pracy to znowu lod, niby druga co do wielkosci firma w polsce a nieodsniezone, no coz chyba wielkosc nie ma nic do tego. A dzisiaj jade jeszcze do Legnicy na testy akceptacyjne, mam nadzieje ze jakos dojedziemy. Milego dnia zycze Omka mi tez sie link nie otwiera :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny!! pamietacie mnie jeszcze?:) ja stale Was czytam tylko z tym pisaniem czasem kiepsko ja jestem teraz w trakcie sesji,ucze sie na higiene miesa;mam w piatek poza tym nic nowego sie u mnie nie dzieje;ciagle tkwimy w akademiku i jest okropnie!!troche myslelismy o kupnie dzialki tam gdzie sie bedzie Anu-la budowac,ale mamy tyle opcji na wszytsko,ze nie wiemy co robic wiec narazie poczekamy..i tak dopoki ja nie zaczne zarabiac kredytu nie wezmimy przesylam Wam mnostwo👄 i ❤️ dla Aniszczy podwojna ilosc!!-mam nadzieje,ze moze jednak da sie jeszcze zrobic,ze nie usuna Ci tego jajnika.. Omka-dzieciaczek fantastyczny!!!az sama bym juz chciala jak tak patrze:) leni-my sie nie znamy jeszcze wiec🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w ogole to czesc dziewczyny :) no i bylam u 2 gina dowiedzialam sie tego samego :( niestety ide pod noz w marcu, na razie musze sie jeszcze zaszczepic na zoltaczke i zrobic wszystkie badania krwi i moczu. Jak to powiedziala moja gin. Jajnik mam \"rozsadzony\" i na pewno nie da sie go juz uratowac. Mowila, ze moze i ciaza bylaby rozwiazaniem, ale miala przypadek, kiedy torbiel wyprzedzila ciaze i wtedy jest duze ryzyko poronienia. A ja nie chce sie skazywac i mojej rodziny na ta \"watpliwa przyjemnosc\" :( To wszystko :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omka -dzidzia rosnie w oczach :)Jest slodki! Iriss 🖐️ Aniszcza przykro mi :( Widze,ze Leni zna sie bardziej,ja jestem zielona ale jestem z Toba myslami🌻😘 Alku miejmy nadzieje,ze plusowa temp. poprawi stan drog(zeby chociaz szklanki nie bylo),choc chyba gorzej byc nie moze :-0 Leni Ty nam zazdroscisz,a my Tobie:) Takie sa kobiety-ciezko im dogodzic :P Ja juz mam dosyc tej zimy i marze o cieplutkiej wiosnie. Ostatnio prad mi wylaczaja i nie mam lacznosci ze swiatem.Jakie to wkurzajace😡😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniszcza dopiero teraz przeczytalam. Napisze ci co nie co wieczorem bo teraz musze pedzic. Nie martw sie wszystko bedzie dobrze :) Trzeba byc dobrej mysli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam !!!! Aniszcza --- przykro mi że jednak dojdzie do tej operacji ❤️ Weronika --- trzymaj się trzymam kciuki za Ciebie 👄 Leni --- 🌻 śniegu nie zazdrość nam :) jeśli czcesz to mogę Ci podesłać kilka śnieżno-mroźnych fotek :) Omka --- maluch naprawdę słodki ale napisz jak ty się czujesz czy już doszłaś do siebie po porodzie :) ciekawa jestem bo też będzie mnie to czekało bo ma nadzieję że niedlugo też będę w ciąży:) pozdrawiam i uciekam do pracy papa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Aniszcza :-( i 😘 bedzie dobrze :-) Iriss witaj po przerwie 🖐️ Veronica 😘 🌼 jużniedługo przytulisz synka Omka sliczny jest Wiktorek :-D Anula 🌼 eh budowa wlasnego domku to jest to Blondi :-) pamietaj zeby dbac o siebie, napisz jak sie czujesz Kasiulenia 🌼 aby tesknota za mezem byla jak najmniej dokuczliwa Dodotka 🖐️ co slychac u ciebie wpadaj czesciej le oczywiscie nie kosztem rodziny :-P Leni 😘 czekam na zdjecia Majena wracaj do nas ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wyspana,najedzona a teraz musze jechac pozalatwiac pare spraw.Juz coraz ciezej mi sie prowadzi samochod,ale musze. Jutro juz nie wsiadam za kierownice,dzis ostatni raz :) Mezulek zdal mi juz relacje jakie sa dzis drogi(czyli dziura na dziurze,slisko,mokro a na chodnikach ludzie robia fikolki),kazal mi jechac ostroznie i w ogole.Strasznie troskliwy sie zrobil,nie poznaje go:P Jeju boje sie pomyslec jak zmieni sie nasze zycie po porodzie.Pewnie zglupieje,a ja bede go przywolywac do porzadku:P hehe Milego dnia🌻🌻😘🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! widze,ze dzis zapracowane bardzo bylyscie:) ja w sumie tez;mam jutro egzamin z miesa i jeszcze \"szlifowalam\"wiedze:) a teraz spac nie moge i sie wnerwiam! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadlam, poczytalam, teraz pedze sie uczyc a wieczorem przysiegam cos napisac bo moj M idzie na jakies idiotyczne spotkanie wiec bede miala samotny piatkowy wieczor :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć!!! pusto tu ostatnio :( u mnie nic nowego, dziś miałam trochę pracy więc dzień mi leci szybko w pracy no i niedługo zacznie się weekend, cieszę się że poleniuchuję sobie. A z powodu okresu to jestem nie do życia w ogóle, wczoraj też całe popołudnie przeleżałam zupewnie bez jakiejkolwiek energii. Tak długo brałam hormony że zapomniałam co to normalny okres i zmiany humorów to okropne i strasznie mnie to męczy ... życzę miłego weekendu 🖐️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze obiecalam ze cos napisze ale wlasnie skonczylam chyba 3 stronicowego jajnikowego maila do Aniszczy i cala energia wyparowala. Musicie mi dzis wybaczyc. Poza tym caly czas sie zloszcze na mjego M. Ciekawe czy wroci o polnocy tak jak obiecal. To wlasciwie jedno z jego pierwszych wyjsc samego odkad jestesmy razem a ja sie cala gotuje chyba z zazdrosi aby jakies panny w tym pubie go nie zaczepialy. Glupia jestem. Ale zawsze wychodzimy razem a dzis nie :( ANISZCZA - przeczytaj maila!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leni to normalne :) Ja tez nie raz wsciekalam sie,gdy wychodzil z kolegami na piwsko;) Teraz nie wychodzi,bo nie chce mu sie:D Poza tym boi sie zostawic mnie sama. A tak w ogole trzese sie teraz bo za godzine jedziemy do szpitala na badanie.Jak ja nie cierpie takich miejsc😠Moze przezyje. Blondi dzieki za zdjecia:) I milego wypoczynku w weekend zycze!🌻 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!ja jeszcz leze w lozku:)ale fajnie troche sie wczoraj posprzeczalismy i poryczalam sie okropnie i teraz mnie boli glowa i mam strasznie spuchniete oczy,ale juz jest ok:) wieczorkiem idziemy na imprezke do Damiana kumpla,moze bedzie fanie.. poza tym wczoraj bylismy na \"ja wam pokaze\"i troche sie zawiodlam.Ogolnie film nienajgorszy,ale chyba moglby byc lepszy leni-aja tam sie nie zloscze jak moj kochany czasem gdzies wychodzi i piwkuje;zadko mu sie zdarza bo praca,ale jak juz idzie to czemu mam sie zloscic?niech ma tez cos od zycia:)ja np ostatnio(2 tyg temu)bylam sama w wawie u kumpeli i tez balowalysmy.A jak nawet jakas laska zawiesi na moim oko to dobrze,to znak,ze moj mezczyzna jest atrakcyjny:) milego weekndu Wam zycze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Po badaniu okazalo sie,ze szybko sie nie rozdwoje.Malemu sie nie spieszy.No w sumie ma racje,bo mroz niezle trzyma:P Juz zakupilismy wszysciutko,wiec moge spac spokojnie.Niestety za dobrze sie nie czuje(opuchniecia,nerwobol w biodrze) i juz chyba nie przeraza mnie bol porodowy.Marze,by znowu hasac sobie beztrosko,czuc sie lekko,isc na dlugi spacer-marzenia hehe . O imprezach juz moge zapomniec,wiec szalejcie dziewczyny teraz na maxa!:P Do poniedzialku🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Veronica ciesze sie ze wszystko w porzadku a maly niech sobie siedzi w brzyszku jak najdluzej a jak tylko bedzie cieplej to wezmiesz go i pojdziecie na dlugiiiii spacer. Trzymajcie sie cieplo i milej koncowki weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak znów poniedziałek:( jest mi smutno i źle bo: 1) mój mąż wyjechał do Warszawy na szkolenie, wróci w środę w nocy. To nasze trzecie rozstanie w ciągu 4 lat na tak długo:( jutrzejsze walentynki spędze w samotności:( 2) znowu mam anginę 4 w ciągu 2 miesięcy ratunku, pomocy 3) mój syn ma zapalenie ucha :( 4) Juz nie mogę iść na zwolnienie bo ilez można:( To Tyle o mnie. Nic ciekawego. Aniszcza bardzo mi przykto, wierzę że wszystko będzie dobrze. To musi skończyć się dobrze.🌻 dla Ciebie Veronika trzymaj się i bądź dzielna. to już za chwile spotka Cię to szczęście a nie tak dawno pisałaś że jesteś w ciąży a tu już końcówka:) Budujące lub planujące budować domy wznoście je i cieszczie się swoimi nowymi gniazdkami bo to takie ważne:) Dla wszystkich całusy i pozdrowienia. a co się dzieje z Majeną ?? Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodotka trzymaj sie, nie daj sie chorobie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Buziaczki ci gorace przesylam zebys wyzdrowiala i twoj synek tez i zeby mezus szybko wracal. Mnie juz dzisiaj raczej nie bedzie chyba ze wieczorkiem, jade w teren, w tym tygodniu bedzie tak codziennie, ale napiszcie duzo zebym miala co czytac 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Mam dzis strasznie wielki apetyt,ciekawe dlaczego? A brzuch mi zaraz peknie :P Dodotka to nie za dobrze :( A wiesz wyczytalam,ze jak ma sie angine,to trzeba bardzo malo mowic,nawt nie szeptac.Gardelko musi odpoczac. Ja walentynkami w ogole nie przezywam,za stara jestem na to :D Wole dac maly upominek ot tak sobie niz dawac w sposob wymuszony przez swieto.I otrzymac prezencik tez wole bez okazji. :classic_cool: Ale dzis zimno!Brama mi przymarzla do ziemi.Eh uroki zimy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tu tak pusto??????????????????????????????????? :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepsze❤️ życzenia ❤️ Walentynowe❤️ i ❤️ duuużo ❤️ miłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️❤️❤️❤️ Zycze DUZO MILOSCI PRZEZ CALY ROK, NIE TYLKO DZIS❤️ ❤️❤️❤️ Moj dziobek obudzil mnie romantycznym SMS-em ,az lzy zakrecily sie w oku :) To mile,ze pamietal o swojej starej i grubej zonce hehe :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×