Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anioIeczek

Najlepszą książkę pisze życie...

Polecane posty

padam.... caly tydzien pracowalam na wysokich obritach, meza nie ma wiec jezdze busami, trace wiecej czasu na te srodki okomocji, a lista spotkan taka sama... do tego pranie , sprzatanie i tak na okraglo;) ale juz Misiek dzis wieczirek wraca, wiec cay weeknd nasz ;-) trzymajcie sie dzwiewczyny cieplo ! buziaki dla Mam i ich POciech ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc niedawno wrocilam z Pozania prawie caly weekend minal nam pod haslem zakupy, kupilam sobie conieco na wyprzedazach ale nie jestem go konca zadwolona bo chcialam cos do chodzenia na teraz a z tym ciezko jak juz cos bylo fajnego to niestety nie w moim rozmiarze albo tradycyjnie spodnie za krotkie Milej koncowki weekendu papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Larkin
Books are a load of crap.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Jak minal weekend? U nas bylo spokojnie i jak zwykle szybko zlecialy mile chwile we trojke. W sobote odwiedzilam wreszcie fryzjera.Zostawilam chlopakow na 2 godziny,mialam swoje \"5 minut \" hehe :D A dzis od 4 nie spie,bo maly cos ciagle marudzil :(Teraz spi jak zabity a ja biore sie za robote.Ciagle jest cos do zrobienia w domu.No ale przynajmniej sie nie nudzi ;) Milego dnia🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was w ten niestety jeszcze zimowy dzien. Veronica widze ze maly daje ci niezly wycisk a jednoczesnie duzo radosci :-D Buziaczki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie weekend minal naukowo- ale za to spedzilam go z moim M (zamist w szkole :D). Dzisiejszy dzien tez byl udany- slonko pieknie swiecilo i od razu humor mi sie poprawil -oj chyba wiosna idzie :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziś jestem pierwszy dzień po urlopie w pracy, wciąż zinmo u nas i to okropnie :( chcę wiosny ... pozdrawiam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewuszki, ja podobnie jak Anulka po urlopie jednodniowym jestem :) ale nie spedzilam go przyjemnie wrecz przeciwnie :( Wczoraj przez 4 godziny walczyłam z Zus-em zeby mi wydali zaswiadczenie o niezaleganiu. A oni ciagle i w kolko ze mam bledy i w zwiazku z tym zaleglosci itd itp. Koniec koncow okazalo sie ze to ja mam racje i zadnych zaleglosci nie ma. Co za piiiiii.................... normalnie tragedia. Najlepiej by bylo gdybym ja je prosila i blagala o cos, co one do jasnej cholery powinny wystawic. Wiec kiedy w koncu po raz chyba 7 uslyszalam ze one nie wystawia tego swiadectwa, bo teraz to juz pozno jest i najprawdopodobniej trzeba bedzie kolejny wniosek o zaswiadczenie pisac to sie tak wkur........... (sory ) ze powiedzialam, ze jestem tu o 15 i zapytanie ma byc!!! Obrócilam sie na piecie i walnelam drzwiami. Siksa jedna (wiem bo sasiadka) bedzie mi tu podskakiwala. Nie dosc ze oni maja burdel w papierach (a dodam ze chodzilo o rok 1999!!!!) to jeszcze laske robia ze mi zasw.wydaja. A ja mam do dzis cala dokumentacje na przetarg zlozyc. Walcze z nimi praktycznie od piatku. Cala moja spowiedz wielkopostna i chec poprawy poszly w las. Jestem podwojnie wsciekla z tego powodu. To bylo juz 3 raz wyjasnianie tego nieszczesnego 1999 roku!!!! 3 raz mozecie to sobie wyobrazic?????? To sa po prostu szczyty!!!!!! W piatek cala sprawa oparla sie o naczelniczke ZUS-u bo pani kierownik jak z nia rozmawialam i powiedzialam jej ze to niewystawienie zasw.to jest nic innego jak niechec ZUS-u, to rzucila sluchawka. Tak mnie to wkurzylo (powiedziec powinnam to raczej bardziej dosadnie), ze zadzwonilam do naczelniczki, ale ona trzymala strone swoich pracownikow i jeszcze mi dodala, ze ZUS jest taki "pomocny".No normalnie mialam dosc. Ze zlosci lzy mi lecialy i jeszcze z tej "niemocy" zrobienia czegokolwiek. Dlatego w stosunku do pracownikow ZUS-u nigdy ale to nigdy nie znajde odrobiny wyrozumialosci.Poza tym do jednej deklaracji zadawaly po 50 pytan i dlaczego tak bylo, a dlaczego ten pan chorowal, a dlaczego nie, a dlaczego mial taki kod choroby a nie inny. Ja jej mowie ze nie wiem, a ona na to ze to ja mam to wiedziec a nie ona. No wiec jej odpowiadam, ze w 99 roku to ja sie uczylam w szkole. Nosz kur...... malo tego, nie mialy sie czego czepic to sie czepily przelewu, ze nie na oryginalnym przelewie zus-owskim jest i kazaly mi sie podpisac, ZE BIORE ODPOWIEDZIALNOSC, JAK BANK NIE PRZELEJE IM PIENIEDZY NA KONTO. Nosz kur......... no przeciez co to za roznica jest, zwykly przelew czy z nadrukiem. I tak to recznie wklepuje w banku i tak!!!!!!!!!!!!!!!!! Tacy urzednicy jaki kraj. Coraz bardziej do mnie dociera ze Polska jest chora (choc ja optymistycznie na to patrze), a wybrani przeze mnie politycy dalej nic z tym nie robia. Mam ochote wyjechac z Polski. Po prostu urzednikow panstwowych nie interesuje czy firma ma prace czy nie. Oni nawet nie wiedza jak sie firma kreci (no bo i skad, skoro pracuja tam osoby zaraz po szkole) i ze musi brac udzial w przetargach bo nie bedzie miala z czego sie utrzymac. Tylko dlaczego nie wiedza jak wiekszosc konczyla kierunki ekonomiczne??? To jakies tumany czy co??? Dosyc tego gadania, mam w sobie tyle nienawisci, ze od wczoraj zaczynam sie siebie bac!!!! Nie moge sie opanowac, z nerwow znowu zaczyna mi brakowac powietrza. Czuje sie jakbym sie dusila i trace ochote do wszystkiego. Siedze taka wkurzona z nienawiscia wypisana na twarzy. I jak ja mam byc katolikiem i to dobrym katolikiem? Ja nie potrafie, po prostu nie potrafie!!! I to mnie dobija podwojnie!!! Jedyny pozytyw to to, ze bylismy na nartach :) tym razem jezdzilismy z Pilska (to jest w Korbielowie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha zapomnialam dodac, jestem juz po 2 szczepionce i dzis ide do gina. A wiec dalej nieciekawie, cd walki z torbiela :( boje sie strasznie tego zabiegu i to dodakowo mnie dobija. Ciekawe kiedy bede miec ten zabieg :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymaj sie Aniszcza - jestesmy z Toba :D:D:D Mialam w weekend okazje obejrzec film \"Under the Tuskan sun\" - w kinach lecial w 2003r. Film zabawny i lekki- idealny na luzne wiczory kiedy nie ma sie ochoty ruszyc ani reka ani noga:) Musze przyznac, ze jest to najlepszy film obyczajowo- romantyczny jaki mialam okazje ostatnio obejrzec, luzna rozrywka przy ktorej mozna sie posmiac ,ale i rozmarzyc o pieknym zyciu wsrod przepieknych wloskich krajobrazow. Historia nie byla wcale jakas specjalnie nadzwyczajna , ale byl to film kiedy to podczas ogladania pomyslalam o tym by trwal dalej i sie nie konczyl po standardowych 2 godzinach (czy nawet mniej). Naprawde rewelacja, koniecznie trzeba zobaczyc, az dziw pomyslec ze tak niewiele po nim sie spodziewalam. Diane Lane zagrala swietnie i zreszta inni bohaterzy filmu bylo ronie sympatyczni jak jej bohaterka. A i jeszcze jedno ..... Marcello , czy kogoś ten Pan nie urzekł? Po obejrzeniu filmu pobieglam czym predzej do pobliskiej ksiegarni i kupilam ksiazke ktorej film jest adaptacja. Wiem ze to troche nie po kolei ale coz chyba lepiej pozno niz wcale A oto co znalazlam o ksiazce: Pod słońcem Toskanii to opowieść życia autorki, która po przykrych osobistych przejściach zaczyna wszystko od nowa: kupuje stary dom na toskańskiej wsi, z wielką miłością i pietyzmem go odnawia, rozkoszuje się leniwie płynącym życiem włoskiej prowincji, urodą zabytków, smakiem wymyślonych przez siebie potraw - bo jest ona wielkim smakoszem i doskonałą kucharką; dwa rozdziały książki to po prostu zestaw niezwykle oryginalnych przepisów kulinarnych. I tym optymistycznym akcentem koncze i wracam do szarych obowiazkow. Ps Mam nadzieje ze zachecilam kogokolwiek do przeczytania ksiazki lub obejrzenia filmu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj napisalam elaborat i wcielo mi😡Tak sie wscieklam,ze wylaczylam kompa i poszlam spac hehe. Aniszcza US i ZUS to najgorsze i zacofane instytucje (z mentalnoscia lat 80-tych) w tym kraju.Niestety szary obywatel musi miec stycznosc z nimi :( Trzymaj sie kochana,nie poddawaj sie!!!! Anula wypoczelas porzadnie? Alku🖐️ Kasiulena🖐️ Wczoraj bylismy z malym u lekarza i zalamalam sie,bo malemu u nog w duzych palcach wrastaja paznokcie.Robie mu oklady a potem zobaczymy co powie ortopeda.Czy chirurg bedzie potzrebny 😭 Jak mam isc do lekarza z malym to spac nie moge,strasznie tym przezywam,bo ciagle boje sie czy jest wszystko ok. Maly tylko na cycu i przytyl w ciagu 2 tygodni 900g,czyli z pokarmem wszystko ok. Zrobilam sobie balejaz :)Ot taka mala nagroda za wstrzemiezliwosc w farbowaniu przez pol roku:).Moja fryzjerka tez nie farbowala wlosow w czasie ciazy choc mowia,ze to nie szkodzi dziecku.I fakt,wizyta u fryza skutecznie poprawia nastroj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniszcza instytucje panstwowe sa koszmarne. Veronica mi od tygodnia wcina posty grrrr wczoraj tez dlugiego napisalam. Dobrze ze z malym ok. Buziaki, nie pisze wiecej bo nie wiem czy mi sie wysle 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny Wiem juz jaki mam termin walki z jajnikowym potworem: 20 lub 21 marca. a ja mam rozwiazanie na dlugie posty i ich wcinanie przez siec. Mianowicie pisze wszystko w notatniku lub word-zie i potem wklejam i nie mam z tym nigdy problemu. Zaczelam tak robic od momentu, kiedy wypociny ok 5 minut zostaly zezarte w sieci :( i nie umieszczone na forum wrrrrr 😡 a to sie zdarza czesto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny A ja dziś wstałam chora, katar straszliwie mnie męczy i synuś miał niezłą zabawę jak się ze mnie wyśmiewał rano. Dostałam ataku kichania-dosłownie przestać nie mogłam, ale mam takie kropelki do inhalacji OIL OLBAS , pokropiłam sobie na golf i przynajmniej mogę swobodnie oddychac. Ostatnim razem dzięki tym kropelkom przeszło mi w ciągu 2 dni. Oby i tym razem się udało. Mój Maciuś też dobrze na nie reaguje, jak widzę że mu leci z noska to pokropię na sweterek i na poduszkę w łóżeczku i najdalej po 2 dniach przechodzi :) Ja muszę się wyleczyć bo mam teraz 3 zjazdy pod rząd i dopiero 8-9 kwietnia wolne-jak ja to wytrzymam :O Aniszcza trzymam kciuki :) i niestety łączę się w bólu - mnie ZUS (szczególnie) też wykańcza, ludzie którzy tam pracują są co najmniej nienormalni. Veronisiu nie zamartwiaj sie, a dziecko przez pierwszy rok swojego życia częściej odwiedzi lekarzy wszystkich specjalizacji niż kiedykolwiek później w życiu-ale to dobrze bo w tym czasie można jeszcze wielu rzeczom zaradzić, mój Maciek dzięki temu na pół roku trafił na rehabilitację i dziś nie ma problemów z chodzeniem. A teraz coś obrzydliwego: :D Maciek wczoraj krzyczał zeby zdjąć mu pieluchę, myślałąm że chce na nocnik (w końcu) a on poszedł sobie biegać z gołym tyłkiem. Po chwili przychodzi do mnie i wręcza mi coś w rączce. Fujjjj a to była kupa, mój Marek mało nie zwymoitował na srodku kuchni. Eh ale ci faceci są wrażliwi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grrrr nie udalo się wysłac dlugiego posta chociaz napisalam go w notatniku 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alku to zawsze mozesz zapisac i wkleic potem :) ja robie tak: najpierw nick potem haslo a na koncu wklejam i enter i wychodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uporałam się na dobre z przeniesieniem, dostałam swoje własne biuro, gdzie siedzę sama, nie mam nikogo na głowie, tak więc jest super, ale trochę czasu musiało upłynąc żeby to wyszystko przenieść i poukładać a jeszcze na bieżąco muisłam pracować. Aniszcza łącze się w bólach jeśli chodzi o Twoje kobiexce sprawy i Zus-y oraz Urzędy:( Blondi trzymaj się zdrowo, nie możesz przecież chorować:) Veronika wierzę, jestem pewna że wszystko będzie dobrze z Przemka paluszkami:) Omka jak Twój Wiktorek?? Pozdrawiam wszystkie bardzo gorąco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chce mi sie znowu dlugi post wyslac choc korzystam z rady Aniszczy 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki, rety ale się dzisiaj fatalnie czuje, mam wrazenie jakby mój przewod myslowy zostal w domu i smacznie sobie spal. Siedze przy buirku pelnym papierow nie wiem za co mam się zabrac a każdy papier oglądam 10 razy i się zastanawiam co ja mam z nim właściwie zrobic. Rety niech ten dzien się skonczy, bo jeszcze jakis bledy dzisiaj porobie. Jestem nieprzytomna, chociaż się wyspalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka a ja dziś zdycham, jeszcze gorzej niż wczoraj, do tego brzuch mnie boli i mam wrażenie jakbym wogóle nie spała. Z tego wszystkiego zapomniałam wczoraj zrobić ZUSy i dziś muszę się nad tym pomęczyć, ale głowy do tego nie mam Dla chorowitków Papka moze zajrzę później jak skończę te nieszczęsne ZUSy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczynki !!!!! Musze Wam się pochwalić, już od tygodnia spóźnia mi się okres no i wczoraj zrobiłam test i wyszedł pozytywnie więc jestem w ciązy:) matko jeszcze nie wieżę no ale jak zacznie mi rosnąć brzuch o pewnie uwierzę:p Misio szczęśliwy i tak na mnie patrzy tymi swoimi rozkochanymi oczami:) to takie piękne. W poniedziałek idę do lekarza i mam nadzieję że potwierdzi:) pozdrawiam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×