Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anioIeczek

Najlepszą książkę pisze życie...

Polecane posty

A my siedzimy w domu.Nie jedziemy na groby,bo Przemek zdrowy calkiem nie jest,ja zreszta tez :-0 Co prawda juz goraczki nie ma,ale taka pogoda,ze lepiej niej nie mowic. A Wy dziewczynki wyruszylyscie gdzies? 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety wolnego nie mam i siedze w pracy. Na dodatek glowa mi od rana peka i nie wiem czy nie przypadkiem jakies przeziebienie mnie nie chwyta :( Moja mam tez siez Oliwia nie wybiera poniewaz pogoda jest marna (podobno leje i jest zimno i nie przyjemnie - gdzie ta polska jesien)a O nie czuje sie najlepiej - zawsze to mozna wyjscie na groby przesunac na inny dzien - a noz w weekend bedzie slonecznie! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) co do polskiej jesieni i tej na dodatek złotej to była i owszem ale w październiki. Niestety listopad do takich miesięcy ciepłych nie należy. Z reguly jest deszczowy i zimny :) ale i tak go lubie bo to miesiac moich urodzin :P Na dodatek zlota jesien nie wroci raczej bo oto dzis rano przetarlam oczeta i co zobaczylam ?????? SNIEG!!!!!!!!! tak moje kochane, pierwszy snieg w 2006 roku :) Nie zebym sie martwila, bo oczywiscie czekam z utesknieniem na jazdy na nartach, o ile wczesniej nie zajde w ciaze :D oczywiscie :) Takze im szybciej ten snieg spadnie tym lepiej - przynajmniej dla mnie. Co do 1 listopada to lepiej nie mowic, bylo zimno, wietrznie i na przemian z deszczem. Troche zmarzlam :( ale na grobach z mezem bylismy :) A dzis w pracy i czuje sie cudownie, a to za sprawa tego, ze szef na urlopie do konca tygodnia i wobec tego 2 dni lekkiego luzu przede mna :) Kasiulena - dzieki za adresik do bloga :) Wy na serio macie juz w centrach handlowych przystrojenia swiateczne??? No bo u nas to zaczna chyba dopiero od tej soboty, bo w koncu 1 listopad juz minal :P A CH musza nadrobic z kasa i maja na to tylko 2 miesiace :D Weronika duzo zdrowia dla ciebie i malucha :) jeszcze tylko 3 miesiace i bedzie mial 1 roczek. Matko jak ten czas leci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc u mnie tez snieg a jeszcze tydzien temu byla piekna, ciepla zlota jesien, trzeba pomyslec o zmianie opon bo ja poki co letnich smigam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez na \"letniakach\" a tu tyle stłuczek po drodze. 12 -ka Beauforta nad morzem. Po prostu tragedia :( Ale od soboty znowu po 10 stopni :P więc się Alku aż tak nie martwię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Aniszcza dzieki🌻 dzis odbieramy wyniki moczu.Mam nadzieje,ze bedzie dobrze.Na szczescie goraczki nie ma i dzieciak wrocil do siebie.Byl taki smutny,oslabiony ...no jakby go nie bylo. Wez mnie nie mow,to juz niedlugo rok.Jak zatrzymac czas?Dlaczego on tak szybko leci? Wczoraj byl u nas kuzyn miska i dotarlo do mnie,ze nie widzielismy sie az 2 lata,a wydawalo sie,ze nie tak dawno.To ten,ktory wrocil z Anglii po roku i nie ma zamiaru juz tam wracac:)Zarobil troche,ale strasznie tesknil za rodzina.No gdyby mial zone tam,to moze byloby mu lzej.Ale jest jeszcze kawalerem;) Pije sobie kawke i czekam az mlody sie obudzi.Bo do lekarza pedzimy:( Co z Majena? I co z reszta dziewczyn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez jeszcze nie zmienilam opon,ale mysle,ze zdazymy :) U nas pada snieg,ale od razu sie roztapia.A juz mialam nadzieje kupic sanki:) Cholercia jak ubrac malucha w taki ziab?Kombinezon zimowy wyjme chyba.A sobie kozuch:-0 Aniszcza ja tez mam urodziny w listopadzie,ale nie cierpie tego miesiaca-taki smutny i szary.No chyba,ze prezenty urodzinowe skutecznie nam oslodza miesiac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no Wera kozuch to chyba lekka przesada :P ale malucha ubierz cieplo :) bo on w końcu biedny w wozku bedzie lezal :( to i malo ruchu i zimno jest :( Ty tez sie ubiez ale bez przesady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie pogoda dzisiaj pieknie- bezchmurne niebo i slonecznie :D jakies 18 C chcoaiz momentami jak tylko wietrzyk zawieje to ma sie wrazenie ze jest ich tylko 3C. Wygralyscie cos kiedys w konursie? Ja nigdy! A tak wlasciwie do dzisiaj. Kilka tyg temu wyslalam odpowiedz na zagadke matematyczna do pewnego aktuarialnego czasopisma - no i dziaiaj zazdwonila do mnie pani mowiac ze wygralam. Ja do niej : Ale czu napewno? bo wie Pani ja nigdy nic w zyciu ne wygralam :) W kazdym badz razie okazalao sie ze to na pewno jestem ja i ze moge sobie wybrac nagrode. Albo czekoladki albo alkohol. a ze jestem slkoholowym smakoszem ;) :D wybralam to drugie :) Poprosilam o wegierskie czerwone wino i pani powiedziala ze zobaczy co sie da z tym fantem zrobic. Ale fajnie Od razu mam lepszy dzien! Pozdrawiam ps. A ty Aniu tez sobie zalozylas konto na hyves?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulena WIELKIE GRATKI!! :) jA RAZ wygralam kosmetyki w jakiejs gazecie,co prawda nie taki to duzy i drogi prezent ale ucieszylam sie na maxa!!! Aniszcza a wlasnie,ze zalozylam kozuszek!Sztuczny i lekki,i wcale mi za goraco nie bylo😠:P :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Oczywiscie Kasiulenko, ze sobie zalozylam, co z tego, jezeli wiekszosc moich znajomych nie ma wystarczajacej znajomosci jezyka obcego, zeby sie hayvsem poslugiwac :) No ale przynajmniej wiem co u ciebie na biezaco sie dzieje i ze wygralas :) A swoja droga jaki uzyskalas wynik?? Bo ja zrobilam ta zagadke i mam 401 W sumie to mi zabraklo mozliwosci powtornego wykorzystania 3 i 7 :P bo by sie udalo A co do Werusi :) heheheh :P:P:P:P droczycielka :D nie mowilas ze to futerko do cienszych nalezalo :P:P:P:P A jak bobas zdrowy HALOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO a gdzie jest reszta narodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uzyskalam dokladnie ten wynik o ktory chodzilo :) czyli 828 :D jak chcesz podac ci kombinacje jak go uzyskac -a z drugiej strony jest to dobry sposob na pocwiczenie zakurzonej mozgownicy, wiec cwicz moja droga, cwicz ;) A jesli chodzi o bloga to przeceiz mozesz go pisac po polsku a do obsugi wystarczy umiec wpisac swoj nick i haslo - i zabawa gotowa :D Pogoda u mnie piekna, slonko swieci (znowu), troszke chlodniej (widzialam szron na polach)- jest jakies 8-9C - ale mi wystarczy kilka cieplych promykow zagladajacych przez okno i ogrzewajacych moja buzie. ZApowiada sie mily dzien. POzdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu ale tu nie chodzi o pisa;nie samego bloga, tylko o dokładne rozszyfrowanie wszystkich opcji strony :) bo to że po polsku mozna skrobac to ja wiem. Zatem wracam do odkurzania mózgownicy i licze od nowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie licz :D A ja jedynie dodam ze w takim razie mozesz zapoznac sie z nowymi ludzmi (polakami i nie tylko z mojego konta i nie tylko). Takze pisz bloga kochana- bo jestem ciekawa jak Ci zycie plynie w Naszej polskiej krainie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Widzę że pogaduchy rozkrecaja się:) brawo, U nas pomału leci, więcej czasu spędzam odpoczywając, bo tak muszę, czuję się juz duzo lepiej, ale no własnie jest to ale bo czasami bywa różnie:( Jednak najwazniejsze że tygodnie lecą, właśnie zaczął mi sie 11 tydzień:) tak bardzo sie cieszę. tylko szkoda że już muszę zaczac uzupełniac garderobę bo w pasie czuję przybywające centymetry:(. Kuleczka rosnie, to juz nie jest fasolka tylko kartofelek:) Blondi co u Ciebie?? jak dzieci, Twój układ z Markiem. Majena a co z Tobą?? Aniszcza jak Twoje staranie o fasolke? Pozdrawiam wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POzdrawiam zza biurka. U mnie pogoda piekna- jest cieplo i slonecznie i zapowiada sie mile popoludnie. No i bylam w przerwie na lunch u Fryzjera takze jestem zadowolona, bardzo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aszli
Jak piszecie blogi, możecie je zgłosić do konkursu femiblog (http://femiblog.educafe.org) - można wygrać odtwarzacz mp3, ale fajnie jest też zaprezentować się i dołączyć swój blog do budowanego katalogu. pozdrawiam:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owszem pisze blog ale po angielsku, wiec chyba konkurs odpada -haha:D Juz siebie wyobrazam w czolowce!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmmm nikt za mną nie tęskni ??? :( własnie wróciłam po drugim pobycie w szpitalu z Kubą-miał nawrót zakazenia-oby ostatni raz zajrzę do was za jakiś czas bo musze zmykać do mojego wrzeszczacego malucha a Maciuś wyjechał do babci-tesknie za nim :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu witam z rana i zycze zdrowka dla calej Twojej rodzinki -trzymajcie sie cieplutko i wracaj do nas jak najczesciej. :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Blondi ja czytam o problemach zdrowotnych jakie masz z maleństwem zastanawiam się ja Ty dajesz sobie z tym wszystkim radę, życzę wam zdrówka i wytrwałości:) A wam wszystkim pozostałym życzę takiego słonka jak u mnie, ja mam słońce za oknem-aż chce się żyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troszku sie na weekend rozchorowalam - wiec zadnych nowosci ode mnie nie bedzie :( Pozdrawiam cieplutko K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! A my chorzy-przeziebieni:( Kasiulena witaj w grupie Co za pogoda😠😡💤 Blondi a co to za chorobsko meczy Kubusia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!! Ja tylko na chwilę. Anula rozdwoiłaś się już???? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Alku na pewno AnuLa juz tuli swoja coreczke.:) AnuLA jak bedziesz miala chwile,pochwal sie nam swoja ksiezniczka:) A ja nadal chora,katar i bolace gardziolko,buuuuuuuu:(😭Humor nijaki,pogoda tez:( Zaqraz sprobuje cos wyslac,bo dawno nie wysylalam zdjec Przemka.Co do jego postepow,bo zapomnialam go pochwalic;):P od 3 tygodni i siada i i raczkuje.(nie siada nigdy z pozycji lezacej ale lezac na brzuszku) Ale teraz daje czadu,po calym mieszkaniu lata i zwiedza.Raz mi wylaczyl komputer:-0 :D A wlozeczku podciaga sie do wstawania.Na razie umie kleczec,na stopach jeszcze nie staje. To ide na skrzynke,ciao🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, no wpadam od razu bo wlasnie dostalam na skrzyneczke przepiekne zdjecia bardzo przystojnego kawalera :) ollllllllll jeeeeeeeeeeeeeee Mamie Weronice z serca gratuluje. Nie omieszkalam odwieedzic tez stronki synka Blondi :) co prawda komentarza nie wstawilam, ale zdjecia tez sa super. W ogole ogladanie malych dzieci sprawia mi niesamowita przyjemnosc. Takze jakiekolwiek zdjecia mile widziane, czy to noworodkow czy tez starszych dzieci :D co do mnie to jestem po czwartkowym spotkaniu i stwierdzam, no ze te prawie 9 godzin, mogloby sie skrocic do max 5. Te pozostale 4 byly po prostu b.b.nudne. Poza tym dostalam nowe wytyczne na 2007 i w zwiazku z nimi czekam na akceptacje skorygowanych prognoz przez szefa. 1 spotkanie i 2 dni dodatkowej roboty :( szalu mozna dostac :( Dopoki nie skonczy sie to prognozowanie roku 2007, co ma nastapic pod koniec listopada, to normalnie trudno mi wyczuc czy bede miec wolna chwile i czas na czytanie lub robienie czegokolwiek innego poza liczeniem, liczeniem i liczeniem no i sporzadzaniem tysiecy dodatkowych sprawozdan i analiz. No coz sama chcialam sie cyferkami bawic :P zatem uciekam do cyferkowania. :P:P:P:P Swoja droga ciekawe co tam u Anulki :) a ona miala termin na listopad???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tak tak Aniszcza komplementy mile widziane:D:P :) Milo nam:) Fakt super miec malucha w domu,zwlaszcza demolujacego wszystko:-0 Z Porzadkiem w domu juz pozegnalam sie.O wlasnie wstal.2 godziny mialam dla siebie a teraz trza podac obiadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniszcza kobieto pracujaca nie narzekaj.Ja Cie podziwiam,bo uwielbiasz cyferki.Na pewno masz satysfakcje,a to sie dzis bardzo liczy/ Wspolczuje tym,ktorzy pracuja ale tylko po to zeby zarabiac i tym ktorzy musza wyjezdzac poza nasza granice. Czekam na mikser i bede gotowac zupki z miesem,musze podtuczyc mlodego,bo cos na wadze zbytnio nie rosnie:-0 Misiek od jutra na urlopie,uff odpoczne sobie troche,bo tatus zajmie sie synkiem.Musze wyruszyc do fryzjera,bo normalnie masakra na glowie.A za miesiac mam byc chrzestna,wiec musze jakos wygladac:P O masz demoluje mi pokoj,lece,ciao🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×