Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anioIeczek

Najlepszą książkę pisze życie...

Polecane posty

🌻W BOZEGO NARODZENIA CZAS, 🌻NIECH MILOSC BEDZIE W NAS, 🌻NIECH POKOJ WOKOL PANUJE, 🌻A DOBRO NAD ZLEM KROLUJE ! ! ! WESOLYCH , POGODNYCH I ZDROWYCH SWIAT !!! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zycie zycie jest nowelą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki :) Pozdrawiam serdecznie ze Szpitala Wojewódzkiego w Elblągu. Kubus ma zapalenie oskrzeli-leczylismy w domu od poniedziałku, ale nie uniknelismy i we czwartek wrócilismy na \"stare smieci\". Maciuś nie wiele lepiej się czuje-gorączkuje od środy, ma katar i kaszel, ale w płucach i oskrzelach na szczęście czysto. Dziadek wczoraj po niego przyjechał-strasznie płakał jak go wsadzałam do fotelika, ale cóż z Markiem go nie zostawię i to jeszcze chorego. Plus tego taki, że Marek przejął się wreszcie dziećmi-nawet dziś stwierdził, że może pojedzie trochę do Maćka. Codziennie natomiast przywozi mi obiad-troszkę go szkolę przy okazji. Nadal karmię piersią choć odkąd Kubuś jest chory to muszę odciągać, bo cycusia przyjmie tylko w nocy. W dzień tylko butlę, a i tak są cyrki z karmieniem-niestety ma trudności z oddychaniem. Dostał jakiś steryd wziewny więc widać poprawę, po za tym 4 razy dziennie inhalacje z Aproventu i Salamolu. Kubuś właśnie śpi więc mogłam sobie pozwolić na napisanie do was, choś ostatnio nawet spać nie chciał. Jednego wieczoru musieli mu podać coś na uspokojenie bo w kółko płakał, a ja już nie miałam siły go nosić. Marek przywiózł mi dziś do szpitala laptopa z bezprzewodowym internetem, więc będę do was zaglądać. Ja siedzę i się lenię, a wy pewnie krzątacie się jak w ukropie. Pozdrawiam was więc serdecznie i życzę spokoju-bez rewelacji jak u mnie ;) Narka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi 🌻kochana trzymaj sie twardo!!! Ja wytrzymalam z Przemkiem kilka dni w szpitalu,to i Wy dacie rade!!!😘 Tylko,ze nie za fajnie spedzac swieta w szpitalu :( Ale bedzie to juz ostatni raz :),wiec glowka do gory i szybciutko wracajcie do domu!🌻 A ja zmeczona po swietach :-/ Wigilie mielismy dwie-u tesciow i rodzicow.Przedwczoraj zostalam chrzestna,a wczoraj jeszcze pojechalismy do rodziny meza. Swiata swieta i po swietach :-( Ale juz za kilka dni Nowy Rok:) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi trzymajcie się, przesyłam moc całusów i zycze duzo zdrowka!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Alku chociaz Ty pojawilas sie. Reszte gdzies wcielo,albo \\gdzies wyjechaly ?? My po obiadku idziemy spac.Ja troche skacowana po swietach ;)I niewyspana 💤 Hej!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) witam po swietach :) No jak powiedziala Weronika. Swieta swieta i po swietach :D Anulko trzymaj się cieplo z dzieciaczkiem w tym szpitalu :) i nic sie nie martw. Ja wiem ze to prosto tak powiedziec, ale nie pozostaje nic innego jak optymizm, o ktory tak ciezko w trudnych sytuacjach. A ja moje drogie siedze sobie w domeczku i jest mi dobrze, ale tak troche jest mi nie za ciekawie, bo wlasnie siedze w domu ogladam TV Style i ogladam program o matkach, ktore stracily swoje dzieci i lezki mi sie kreca w oczach :( bardzo wzruszajace opowiesci. Ale po takim programie czlowiek ma wieksza obawe co do posiadania dzieci. Bardzo fajny program choc bardzo smutny. Ale ja sie lenie dzis dziewczyny, jest godz. 12.51 a ja siedze w pizamach :P:P:P:P:P aż mi wstyd :P:P:P:P:P no dobra nie jest mi wstyd. Dobra kończe :D i ide sie choc przebrac bo jak maz wroci to bedzie w szoku :P hehehe a tak to choc pozory zachowam ze niby cos robie. A po co mam wysluchiwac jaki to len ze mnie :D (ale ja podstepna zmija jestem) No ale to ostatnie chwile odpoczynku bo jutro do pracy ide. I pomimo ze po jutrze juz sobota to jednak trzeba w pt wczas wstac bo o 5.45

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego lenistwa to nawet nieskladnie pisze :D jak przeczytalam teraz to co napisalam to mnie smiech ogarnal :D ta stylisytka jest powalajaca i porazajaca :D hahahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co zrobic by okienko republk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro wyjezdzamy do rodziców,bo stamtad mamy najblizej na impreze sylwestrowa. Nie bedzie czasu,wiec juz teraz życzę 🌻SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU ! ! !😘 Z ostatnią kartką kalendarza zerwijcie wszystkie złe nastroje, zapomnijcie o wszystkich nieudanych dniach, przekreślcie niewarte w pamięci chwile i wejdźcie w Nowy Rok jak w nowej sukni wchodzi się na najwspanialszy bal świata.❤️ Do zobaczenia za rok!😘❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Nowym Roku życzę Wam 12 miesięcy zdrowia, 53 tygodni szczęścia, 8760 godzin wytrwałości, 525600 minut pogody ducha i 31536000 sekund miłości!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęścia, co radość daje, miłość, co niesie pokój, zdrowia, co rodzi wytrwałość, wiary, co nadzieje prowadzi, dni wypełnionych do końca, nowych wschodów słońca i niech więcej takich rzeczy Nowy Rok Wam użyczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszytskiego naj w nadchodzacym nowym roku 2007 :) niech bedzie jeszcze lepszy niz ten ktory odchodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka my już zdrowsi wyszłam z Kubusiem ze szpitala w piątek na weekend przyjechaliśmy do dziadków, Maciuś był przeszczęśliwy jak nas zobaczył i cały czas nie odstępuje nas na krok :) szczęśliwego Nowego Roku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi :-) dobrze ze juz jestescie w domku oby nowy rok byl dla s szczesliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w Nowym Roku!🌻 Blondi to odetchniesz sobie , nie ma jak w domu! My wczoraj wieczorem wrocilismy od rodzicow.Na sylwka poszlismy na \"domowke\",troszke szmapana wypilam, puszczalismy sztuczne ognie i troche czulam sie jak na wojnie-taaaaki huk,ze dziecie me obudzilo sie . Ale fajnie bylo! A jak Wy spedzilyscie sylwestra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My poszlismy do Covent Garden na wielka dyskoteke- potanczylismy pare godzin, kilka drinkow wypilismy a potem tuz przed polnoca niczym kopciuszek ucieklismy by zobaczyc pokaz sztucznych ogni na Tamizie. Niestety za pozno sie pojawilismy w centrum bowiem byly juz tam tlumy ludzi (ok 1 miliona) i kordony policji blokowaly dojscie do brzegu rzeki (- chyba po to by nie stratowac ludzi tam juz przebywajacych ). Poszlismy wiec w okolice Strandu, gdzie spomiedzy budynkow widac bylo fragment London big Eye. No i udalo nam sie uszczknac troszke ze spektaklu. Po pokazie ktory trwal jakies 15minut udalismy sie w droge powrotna do domu zahaczajac jeszcze o pobliski pub, w ktorym zostalismy do 3 rano. Zabawa byla udana i jeszcze po powrocie napilismy sie juz w domku po lampce a moze dwie szampana. I to bylo na tyle. W poniedzialek obudzilam sie o 2.30 po poludniu- przespana. Wieczorem nie moglam zasnac co zaowocowalo tym ze dzisiejszego d nia w pracy bylam nieprzytomna :D Aha - mam tez kilka noworocznych postanowien: 1)trzymac linie - a przynajmniej sprobowac ;) 2) solidnie przygotowac sie do moich egzaminow 3)byc mila dla ludzi 4) nauczyc sie czegos nowego A wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my sylwestra spędzilismy w domu, przyszli do nas znajomi, przed polnoca poszlismy do innych znajomych ktorym urodzilo sie niedawno dziecko i nie mogli do nas przyjsc, tuz po polnocy wrocilismy do nas na dalszy ciag zabawy a raczej obzarstwa i kulturalnie o 2 zakonczylismy swietowanie. Tak wiec sylwester bez rewelacji ale calkiem milo ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no ,Kasiulena dobrze zaczelas rok :) Alku u Ciebie tez sylwek sie udal :) Moje postanowienia, to 1. schudnac 8 kg(buuuuuuuuuuu...... :-0 ) 2.Byc milusia dla meza,a dla Przemka miec duzo cierpliwosci ;) 3.Pielegnowac przyjaznie 4.mniej czasu poswiecac kompowi ;) 5.byc bardziej zorganizowana Chyba da sie to zrobic,przynajmniej ja w to mocno wierze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i co Weroniko- chyba nie wzielas sobie swojego postanowienia noworocznego do serca? Wracaj do nas- i siedz weicej przed kompem. pozdrawiam kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny jak miło ze dzisiaj piatek :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tak PIATEK A ja zostalam dzisiaj w domu poniewaz moja firma wspiera pracownikow dajac im pakiety studenckie (czyli 8 dni wolnych od pracy na kazdy przedmiot zdawany w danym okresie egzaminacyjnym). A ja w kwietniu zdecydowalam sie zdawac 2 egzaminy (czyli mam 16 dni do wykorzystania). Moj M siedzi w pracy a ja zabawiam sie w Pania Domu. Na obiadek ugotowalam wegierskie danie - kurczaka w paprykowym sosie zwanego Paprikas csirke- a poniewaz danie jest rewelacyjne podaje Wam przepis (robi sie go dosc szybko- z przygotowaniem zajmuje to ok 1h): Skladniki: 1 kurczak (ja zrobilam 6 piersi z kurczaka ), 100 g cebuli, 2 sparzone i obrane pomidory, 2 strąki czerwonej papryki, szklanka śmietany, 70 g tłuszczu (najlepiej smalcu), łyżeczka słodkiej papryki w proszku, sól Sprawionego i umytego kurczaka kroimy na 8 części (odcinamy udka i skrzydełka, piersi przekrawamy wzdłuż i nacinamy w poprzek), solimy i odstawiamy na godzinę. Posiekaną cebulę rumienimy na tłuszczu, wkładamy kurczaka, obsmażamy, podlewamy 2 łyżkami wody, wsypujemy paprykę i dusimy 25 minut pod przykryciem na małym ogniu. Następnie dodajemy oczyszczoną z nasion, pokrojoną w paski paprykę oraz pomidory i dusimy do miękkości, ewentualnie dolewając odrobinę wody. Pod koniec duszenia wlewamy osoloną śmietanę. Potrawę trzymamy jeszcze chwilkę na małym ogniu. Podajemy z kluseczkami galuska (przepis znajdziecie na stronie ). Zycze smacznego Jesli przygotujecie- dajcie mi znac jak smakowalo Udanego weekndu pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Kasiulena 🌻ja mam sie odchudzac a tu przepis na kurczaczka :classic_cool:no ladnie.Moze sprobuje ale po niedzieli ;) No tak z tym kompem to ja tam mam,ze jak usiade to oderwac sie nie moge i czas leci jak szalony.Zostalo mi prasowanie jeszcze , a potem kapiel Przemka.A jutro siedzimy w domciu w trojke. Kasiulena jaka u Ciebie pogoda? Wyczytalam teraz,ze zimy w styczniu nie bedzie,w ogole jej chyba nie bedzie.Anomalia!!!!`na drzewach zauwazylam pąki!!! :-0 A ja czuje sie cos kiepsko.W nocy mialam goraczke,a wdzien tylko spalam.Przemek nie rozrabial na szczescie.Wsadzilam go do lozeczka i w kime :classic_cool: Teraz jest lepiej.Moze to jakies przesilenie??? Milego weekendu🌻 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Weroniko trzymaj sie dzielnie i nie daj sie - podobno teraz w Polszcze panuje dosc ciezki przypadek przeziebienia- cos w rodzaju grypy tylko ze zamista typowych objawow jest jedynie oslabienie oraz obrzek gardla z suchym kaszlem :( Trzeba to wyleczyc i nie pozowlic by z tego przeziebienia nie zrobilo sie nic powazniejszego. A co do pogody... to marna, od kilku dni pochmurno z przelotnymi opadami. I chyba cisnienei jest tez niskie bo caly czas czuje sie jak w letargu i spalabym godzinami. A dzisiaj moj M wybral sie ze mna na zakupki i kupil mi ladniusia kurteczke takze bardzo sie ciesze :D CZas sie przygotowac do roboty- zycze Wam udabego tygodnia i do napisania. Ahas ktoras z Was wczesniej pytala sie jak zmniejszac zdjecia- Wystarczy zaladowac(upload) je na stronie: http://imageshack.us/ kliknac na RESIZE PICT wybierajac sobie rozmiar na jaki chcecie zmienic. I nastepnie kliknac na HOST IT. PO paru minutach, na stronie, pokaze sie zminiaturyzowane zdjecie ze znajdujacymi sie linkami. Jesli go (jeden z linkow) skopiujecie do paska z adresem strony na nowej stronie pojawi sie pomniejszone wasze zdjecie. Mam nadzieje ze wyrazilam sie w miare jasno- jak nie to pytajcie smielo. POzdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kasiulenia przepis makowity - wyprobuje. ALe masz fajni z tym wolnym - to sie nazywa wsparcie firmy :-D Weronika trzymaj sie i nie choruj ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) Witam po dluzszej nieobecnosci na forum, choc przyznam ze podczytywalam was w ostatnim tygodniu. Ciesze sie ze nasza Ania i synek w koncu wrocili do domku i ze wszystko sie dobrze skonczylo :D co do noworocznych postanowien, to ja tez mam :) i w zwiazku z tym zeby go dotrzymac tzn to postanowienie, wykupilam sobie karnecik w babskim Gimnasionie :D zeby mi przypadkiem nie przyszlo do glowy zrezygnowac i nie wypelnic postanowienia :D Tak wiec lista postanowien na 2007 brzmi nastepujaco: 1. Zrzucic kilka kg lub przytyc........ wyjasnienie przytycia ponizej :P 2. Jak sie uda urodzic bobasa - patrz wyzej - przytyc kilka kg 3. Kontynuowac samoksztalcenie 4. Byc bardziej wyrozumiala :) 5. I lepsza :D Pkt 1 na razie zaczynam realizowac w 1 jego czesci tzn zrzucanie kg - dzis ide na cwiczenia :D Pozdrawiam i nie rozklejajcie sie z tymi chorobami (czyt.Weronika). To wszystko przez ta pogode :( niby zima a tu wiosna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniszcza No to mnie babeczko zmobilizowalas ;) - wieczorem ide na silownie- hmm przynajmniej mam taki plan. Najgorsze jest to ze po 1.5 jazdy do domu - jak tylko wchodze do odmku to zatapiam sie w miekka kanape i jedyne do czego jestem zdolna to przerzucanie kanalow w TV :) Mowilam wam ze moj M wrocil i teraz soebie pomieszkamy razem- hmm moja radosc nie trwala zbyt dlugo bo znow zostal wyslany na projekt do HAgi (na szczescie bedzie tam tylko od wt rano do czw wieczor)- eh a myslalam ze sobie pomieszkamy wreszcie razem. Teraz siedze w pracy- za oknem pogoda marna- deszcz zacina i na pewno jest zimnica straszliwa. MAm przewrwe na lunch wiec sobie do Was pisze. Troszke mi sie nudzi chociaz pracy mam od groma i ciut ciut :) No nic nie jecze juz- podzrawiam serdecznie i milego poniedzialku zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×