Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anioIeczek

Najlepszą książkę pisze życie...

Polecane posty

🖐️ Ja tylko na chwile wpadlam i zaraz musze leciec-obowiazki... AnuLa GRATULACJE WIELKIE!😘Dbaj o siebie,przed Tobą tzn.Wami najpiekniejszy okres :)Okres wyczekiwania dzidzi :):) 🌻 Milego i spokojnego weekendu zycze🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weronika dziękuję bardzo :) a jak Ty się czujesz i Twoje maleństwo???? A mąż nie boi się brać małego na ręce??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was w niedzielny niestety jeszcze zimowy dzionek, nie wiem jak was ale mnie ta zima wykonczy w tym roku, chce juz sloneczka i ciepelka. Zycze milej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Alku ja juz mam serdecznie dosyc tego widoku za oknem,do tego chlapa,bloto,brud,bleeeeeeeeeeee😠😡 AnuLa ja nigdy nie trzymalam niemowlaka,moj maz tez i o dziwo nie balismy sie niczego.To nasze dzieciatko daje pewnosci siebie,energii,ja nie wiem jak moglismy bez niego zyc do tej pory.Jest taki kochany,zdany tylko na nas.Musimy czuc sie pewnie,ze poradzimy sobie i bedzie ok. Dzis wreszcie sie wyspalam,bo wczesnie poszlismy spac. Wlasnie wlaczylam muzyczke dla niemowlaka(i spac mi sie chce przez to;) ) i ide cos ugotowac. Niedziela brzydka,smutna ale mamy peerspektywe nadejscia wreszcie wiosny-pieknej i cieplej.Wiara czyni cuda,cierpliwie czekajmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny w piatek byłam na USG 4D no i się pokazał: będzie chłop-znowu ale tata się cieszy braciszek chyba też, bo jak pokazałam mu zdjęcie z usg i filmik to cały czas wołał \"dzidzi\". o właśnie mam filmik z usg jak któraś chce to krzyczeć-chociaż ma jakieś pół godziny i nie wiem jak się go da ściagnąć na pocztę, a akcja jest średnio dynamiczna :D W ten weekend zamiast jechać do szkoły siedziałam w domu i kurowałąm się. W sobotę dostałam takiego bólu korzonków, ze przez 3 godziny nie mogłam się ruszyć z kanapy. Na szczęście dziś juz lepiej. Narka spadam popracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziś idę do gina ciekawe co powie :) trochę się niecierpliwię pozdrowienia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anula koniecznie napisz co ci gin powiedzial. Trzymam kciuki. blondi widze ze to forum samych chlopcow \"produkuje\" ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulacje dla naszej nowej ciężarnej ja do wczoraj jeszcze myślałam że też nią jestem bo okres mi się spóźniał strasznie długo ale dziś rano dostałam i bardzo dobrze, ja jeszcze mam czas. A co do tych chłopców to prawda nasze forum to same chłopy:) Pozdrawiam i łaczę się z wami w wyczekiwaniu wiosny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wpadam,zeby oznajmic,ze jeszcze zyje,ale bardzo zajeta :) Jedziemy zaraz do pediatry po skierowanie do chirurga na paznokcie. Pozdrowka🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w pierwszy dzień wiosny ha ha ha dobry żart u mnie znów napadało śniegu i to dużo ale pewnie do południa stopnieje i będzie mokro. Wczoraj byłam u ginekologa, no i jestem w ciązy bardzo wczesnej bo to dopiero 5-6 tydzień - tak, a termin porodu mi określi przy następnej wizycie i badaniu usg. Wczoraj też miałam usg dopochwowe robione no i widziałam pęcherzyk zarodkowy i pęcherzyk żółtkowy ale jeszcze ciężko było określić co jest co bo wszystko jest maleńkie mam założoną kartę ciąży i skierowania na badania. Następną wizytę mam po Świętach Wielkanocnych. No to tyle, acha maleństwo ma 5 mm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super!!! Jeszcze raz gratuluje i z nisierpliwością czekam na relacje z przebiegu ciązy. Oj mezus pewnie wnibowziety :-) Poinformowaliscie juz rodzinke?? jak zareagowali ??? Buziaczki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alku --- rodzice już wiedzą i są szczęśliwi że będą mili kolejnego wnuka lub wnuczkę :) teście też chyba się cieszyli ale nie wiem bo Misiek sam im powiedział jak był i nich w weekend. Szef też się ucieszył i mi pogratulował w pracy wszyscy też. Dyrektor powiedział że mam się nie martwieć o pracę i się oszczędzać :) ale mam fajnego szefa !!!!!! pozdrawiam Was wszystkie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) widzę że nasze forum umiera:( śmiercią naturalną:( szkoda że życie tak nas gna że nie mamy na nic czasu:( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy to wina wiosny ze na forum tak pusto??? U mnie juz zaczyna sie wiosna swieci slonko jeszcze nie jest super cieplo ale nadzieje juz jest. jak znajdziecie chwile to sie odezwijcie napiszcie co u was slychac buziaki i milego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też wiosna ale zimno, ale na biurku mam prymulkę w żółtej doniczce:) taki mały akcent wiosenny:) Dziękuję Wam wszystkim za gratulacje, jak będzie się coś działo to dam znać na razie czuję się dobrze mdłości brak z czego się cieszę brzuch też przestał mnie już boleć :) a za 3 tyg. mam kolejną wizytę i napewno zdam z niej szczegółową relację :) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć włąśnie dlatego, że tak tu pusto to mi się nie chce pisać :( Ja mam problem z korzonkami i nerkami-więc badania, badania dość mam tego. Dziś zrobiłam wypad do lumpeksu i za 94 zł kupiłam wiosenną kurteczke, jensową kurteczkę, adidaski, 3 szt ogrodniczek jeans, bluzę sportową i jako bonus dostałam bluzę i spodenki dresowe :D to wszystko dla Maćka. Zakupiłam też kapciuszki ortopedyczne, droga inwestycja ale wolę zapobiegać niż leczyć. Dla siebie wypatrzyłam wiosenny płaszczyk w Leclercu za 39,99 wziełam o rozmiar większy, żeby brzuszek się zmieścił ;) no właśnie ten brzuszek to chyba będzie Michaś chociaż z Markiem jeszcze trwają pertraktacje-zobaczymy, do sierpnia jeszcze kawałek czasu. Kurczę nie pamiętam, czy wam mówiłam, ze znowu chłop mi się kroi, no to ostatecznie będę jedyna baba w tej rodzinie ;) Maciek obudził się dziś o czwartej nad ranem i przyszedł do nas do łóżka, wypchnął mnie z mojej poduszki - łobuz. 💤 A od jutra już zaczynają mi się kolokwia -1 z informy, 2 z rachunkowości, a w nast. tygodniu z mikroekonomii i :( matmy Eh ledwie jedne się skończyły a już następne się zaczynają. Miłego weekendu dziewczynki, ja jadę do szkoły, ale mi się chce 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc!!! Pezrd chwila wrocilam z ogrodu, poprzycinalam troche drzewek ale niestety zaczelo padac, pogoda nie jest rewelacyjana ale przynajmniej jest cieplo. Aniszcza mam nadzieje ze juz po wszystkim znaczy po operacji i ze wszystko dobrze. Przesylam buciaczki i czekam na wiadomosci. Anula dbaj o siebie zeby sie nie przeziebic bo takie pierwsze ciepelko najczesciej jest bardzo zdradliwe, zreszta wszystkie o siebie dbajcie no i Blondi szczgolnie tez. Blondi to super zakupki zrobilas, ja jeszcze nie mam kurtki ani plaszczyka na wiosne zyje nadzieja ze szybko bedzie lato i nie bedzie mi cos takiego potrzebne ;-p Zycze miego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki Blondi -- zdrowiej szybko 🌻 Alku -- staram się dbać o siebie Misiek oczywiście mi w tym pomaga :) w weekend się narobiłam bo przeprowadzaliśmy się i jeszcze czuję zmęczenie ale poza tym wszystko dobrze tylko wczoraj w dole rzucha czułam ucisk ale przeszło bo potem poleżałam sobie :) pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Hejka! Nie bylo mnie,bo misiek zachorowal i musielismy z malym ewakuowac sie z domu.Bylismy kilka dni u rodzicow,maly poznal blizej swoich dziadkow :) Szkoda,ze nie wzielismy wozka wiec nie pospacerowalismy,choc pogoda o dziwo dopisywala. Nastepnym razem bez wozka nigdzie sie nie ruszam. Kurcze malemu jakies krostki na twarzy powyskakiwaly.W aptece poradzila,zeby przemywac rumiankiem ale to wg mnie tylko pogorszylo😭 Niczym nie bede smarowac mu twarzy i nie dotkne nabialu,to moze przejdzie,oby!!! Dzis pogoda paskudna,rano nic nie bylo widac-taka mgla.Ale przynajmniej snieg zanika,bo juz nie moge na niego patrzec😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć ja po weekendzie w szkole zaraz zasnę na klawiaturze. Miałam dwa koła w nast. tygodniu też miały być dwa, ale troszkę się postarałam i przełorzyłam sobie na po świętach z matmy. Fajnie, że widoczna ciąża tak działą na wykładowców ;) Pozdrawiam nie mam siły więcej pisać, może później się obudzę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widze ze frekwencja sie poprawia to mi sie podoba oby tak dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu ma problemy z pisaniem i wysylaniem :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko mnie boli- wczoraj bylam na kreglach :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anula przeprowadzasz sie do rodzicow czy do tesciow ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alku przeprowadzilismy sie do mojej cioci, ona nie ma dzieci i jest naprawdę super już mieszkałam u niej przez kilka lat w liceum i na studiach no i do niej wróciliśmy :) na razie muszę się przestawić ze spaniem na nowe miejsce i wersalkę ktora jest nowa i twarda :) wczoraj musiałam sobie kupić stanik o rozmiar większy ale nie taki ajk dla kobiet w ciąży bo gdy taki złożyłam to poczułam się jak stara i nieatrakcyjan baba :p więc kupiłam sobie piękny bialutki staniczek z bladoróżowym haftem i do tego stringi :) a stanik jest bardzo wygodny bo większy. Dziś chce mi się spać chyba po południu się położe na godzinkę :) pozdrawiam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×