Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anioIeczek

Najlepszą książkę pisze życie...

Polecane posty

Aniszcza --- 🌻 cieszę się że u Ciebie wszystko ok. a ja mam alergię i gigantyczny katar - koszmar i nie mogę nic wziąć buuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Weekend minal nam na dlugich spacerkach.No i mam zakwasy buuuuuuuuuu:( Blondi ciessze sie,ze nic Ci sie nie stalo zlego🌻 Aniszcza jak dobrze,ze juz po wszystkim😘 Majena🖐️ Alku ja jestem zielona ws roslin,wczoraj dopiero zobaczylam jak wygladaja przebisniegi :D hehe AnuLA w ciazy wszystko niedozwolone,ale moze chociaz sol fizjologiczna Ci pomoze? Maly spi,wiec korzystam-trzeba zrobic pranko 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wczoraj bylam na zakupach i kupilam oczywiscie roslinki ale i tak nie wszystkie ktore chcialam bo kaski niestety brak :-( ale powoli. Jeszcze w tym tygodniu mam zamiar kypic taka kratke po ktorej bedzie srósł powojnik i moze jescze jedna wierzbe bo wczotaj kupilam tylko jedna krotej zakup planowalam juz od jesieni (nazywa sie Hakuro nishiki i ma bardzo ozdobne liscie) Aniszcza odezwij sie :-) No i inne mezatki tez niech sie odezwa i choziaz krotko opisza co u nich slychac. Blodni nie spij :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki więc coś naskrobię: Dziś z samego rana miałam gości (o 6.00) , mój tata ze swoją siostrą i siostrzenicą jechał do Gdańska do Konsulatu i zajechali po drodze. Maciek siedział na kolanach u Marka i lampił się na dziadka, ale nie chciał iść do niego-natomiast jak już wychodzili to dał mu buzi i wołał za nim \"dziadzia\" nawet papa mu zrobił. Ale dziadek był szczęśliwy, chyba się napalił żeby do nas przyjechać na swięta, bo my zostajemy w domku-nie chce mi się nigdzie jeździć, już wolę gości w domu-szczególnie takich. Alku u mnie też rusza robota w ogródku od jutra tylko nie moimi rękami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć 🖐️ Byłam wczoraj na badaniu kardiologicznym w Inviccie wyszło super-serduszko zdrowe, widziałam jak maluszek ssał kciuk i kopał niemiłośernie przez całe badanie, pan doktor powiedział, ze ma temperamencik ciężko się go oglądało bo cały czas się wiercił, ale cieszę się , że zdrowy jak rybka ;D Z Maćkiem byłam na szczepieniu-HORROR- prawie pobił panią doktor za to, że chciała go osłuchać, nie dał się posadzić na wadze, trzymał się mojej szyji tak kurczowo, że myślałam, ze mnie udusi. Szczepili go w udo-mówię wam cyrk, zaczął kopać, drapać, trzymałam go ja i pani doktor. Biedactwo, ale jest pocieszenie, że teraz dopiero na bilans pójdziemy, a szczepienia będą w zerówce uffff :classic_cool: A ja muszę zmienić nicka bo od dziś ta cyfra nie pasuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Alku Widzę, że ostatnio tylko my dwie zasiłamy nasz topic, a szkoda fajnie byłoby wiedzieć co tam u dziewczyn słychać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja dziewczyny ;-) ja krociotko ale o wielu rzeczach : w pracy - uirwanei glowy , ale idzie dobrze dzis jade do Polski - po czesci na swieta , ale bardziej w \"interesach\" tzn ja tez musze wyrobc wize - bo na pocztaku maja bede miala male interview .... ale szczegoly jak wszystko sie powiedzie - powiem wam po swietach... czyli nie bedzie mnei chyba do 20 czy jakos tak ... poza tym po 40 dniach .... dzis zapowiada mi sie miesiaczka ...a niech to ...;-( .... cvzlwiek ma nadzieje ze to dzidzia , takei opoznienia z miesiaczko, robie test , negatywny , piersi napierniczaja .... i na koniec spada temperatura na miesiaczke .... mozna sie ugrysc .. i to akurat miesiaczka jak bede siedziala w autobusie i teleportala sie do poslski przez 24 godziny.... rewelacja ... w POlesce wyjde z busy jak swierzynka ;-) poza tym weekend byl swietny .. tzn males potkanai z przyjaciolmi - ale takie relaksyjace i pelne wielkopostnych przemyslen ;-) dyskusje na temat zmartwychwstania ;-) fajnych mam przyjaciol ;-) poza tym zaplanowalam moim italiancom wycieczke po POlski - wsztystko z hoelami, pociagmi itp . a tu sie okazzuje ze szef nie chec im dac wolnego na sierpein ... hm..... Aniszcza - pamietam ze Ty bylas na splywie po Dunajcu .. pamirtasz ceny i gdzie to zalatwialas , pamierasz cos o polaczeniach / typu samochod , czy moze sa polzcani a busowe z zakopanego ? iel sie jedzie itp. bede wdzieczna za infrmacje ... pozdrwaim mocno wszystkie i kazda z osobna ;-) i wasze Maluchy tez ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Blondi wszystkiego najlepszego!Spoznione ale szczere zyczenia! Nie mam ostatnio na nic czasu,bo swieta ida a trzeba troche posprzatac. W pon.ruszam z malym na szczepienie,troche sie tego boje. No Przemek nie bedzie pewnie tak zachowywal sie jak Macius,bo jest za maly.Ale pewnie bedzie darl sie wnieboglosy :( Omka odezwij sie co z Wiktorem. Dodotka,Leni,AnuLa,Aniszcza gdzie jestescie?Nie zostawiajcie nas! 🌻 Lece🖐️Narazka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wykombinowałam jak wam pokazać usg 3D/4D takie widoki właśnie miałam http://createhealth.org/images/11weeks.swf http://createhealth.org/images/25weeks.swf http://createhealth.org/images/27weeks.swf http://createhealth.org/images/33weeks.swf dzięki Veronisiu, pocieszę cię, że Maciek na pierwszym szczepieniu nie płakał wogóle, nawet nie zauważył kiedy mu dali zastrzyk :) Natomiast obserwuj małego, bo mój Maciek dziś wstał spuchnięty tak że oczu nie mógł otworzyć, na szczęście już schodzi, normalne jest też jeśli będzie miał podwyższoną temperaturę jak osiągnie 38\' to mozesz mu dać coś przeciwgorączkowego, ale mam na dzieję, że obędzie się bez takich rewelacji 🌻 Majenko miłego pobytu w Polsce ci życzę 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi ale super, nawet sobie nie wyobrazalam ze to moze tak rewelacyjnie wygladac. Szok. Dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi --- ale świetnie aż mi łezki napłynęły do oczu :) wracam po przerwie, siedzę w domu na zwolnieniu bo się przeziębiłam :( ale jest dobrze na szczęście i nie przerodziło się to w nic poważnego pomogły wapno i wit. C i kropelki homeopatyczne do nosa :) No a do tego dopiero wczoraj podłączyli nam neta :) pozdrawiam Was papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rewelacyjen jest to Dzieciatko !!! swietny film !!!! cudo !!! i jak dobrze ze zdrowe ;-0 Alku - widze ze odliczanie sie rozpoczelo ;-) pozdrwaiam wszystkie mazatki i za 4 gdzinki jade do Poslski ;-) poniewaz napisze dopero po 20 - dzwiewczyniki zycze wam RODZINNYCH SWIAT , PELNYCH MILOSCI ORZA ZDROWIA NA KAZDY DZIEN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, ja dopiero napisze cos wiecej jak wroce do pracy to jest w maju. No niestey nie mam neta w domeczku, a maz sie wscieka jak siedze na kompiel Tym czasem zycze wam wszystkiego co najlepsze na te święta i jeszcze zycze wam by byly radosne, pelne milosci i wypoczynku dla was i waszych najblizszych i dla tych, ktorzy sa w brzuszkach i w planach i w ogole dla wszystkich. Buziaki dozucam dla was wszystkich i uciekam bo maz wraca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc jak wam minal weekend???? Domyslam sie ze podobnie jak mi czyli na swiatecznych porządkach. A u mnie na dodatek dzisiaj zaczyna sie remont wiec mam posprzatane ale nie tak do konca a przez remont jeszcze mi sie pobrudzi. Umylam tylko 6 okien bo te sa zdala od miejsca remontu i jest szansa ze mi sie bardzo nie poprudza, 2 nie umylam bo sa w pokoju do ktorego zadko wchodze i mi sie nie chcialo (umyje po swietach) no a pozostale 4 jak sie skonczy remont czyli niewiadomo kiedy. W piatek sadzilam roslinki w ogrodku i dzisiaj chyba skocze do ogrodu a od jutra znowu prace w domciu. Milej pracy u mnie male zamieszanie od rana ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
posłałam wam fotki mojej nowo obciętej i rozjaśnionej fryzurki, ostatnio taką długość włosków miałam w liceum :) przez pzypadk poszły też fotki Maćka ale to chyba nie zmartwienie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaraz potem ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć alku --- ja też bym chciała sadzić :( roślinki ale na razie muszę czekać aż ogrodzą siadtką działkę no i gdy będę się dobrze czuła to może mi się uda posadzić ten żywopłot z buka. Ale za to już zaszczepiłam pelargonie na balkon i pięknie rosną niedługo będę wsadzać je do skrzynek tylko czekam aż się zrobi cieplej bo w nocy są jeszcze u nas przymrozki, ale może już po świętach sie uda. Poza tym czuję sie dobrze od wczorja już jestem w pracy. W sobotę byłam trochę płaczliwa :p ale mi przeszło juz na szczęście ale tak w ogóle to szybko się wzruszam :). Jutro idę na wyniki bleeeee a za tydzień na kolejną wizytę do ginekologa. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi od 2 dni nie zaglądałam do poczty - zdjecia obejrze dzisiaj - juz sie nie moge doczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anula a ten zywoplot nie mial byc z graba? No ale fakt jesli jeszcze nie ma plotu to lepiej poczekac bo moga potem zniszczyc to co posadziliscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz mam wszystkie roslinki ktore kupilam posadzone ale jeszcze kilka musze dokupic, tylko ze z kasa krucho bo jak juz pisalam w poniedzialek zaczal sie remont u nas. W koncu robimy jadalnie. Na scianach bedzie tynk strukturalny - mam nadzieje ze fajnie wyjdzie. I jak wyrobimy z kasa to kupimy stół na 24 osoby (6 metrowy) narazie bez krzesel, bo mamy jakis stare a w nastepnych miesiacach dokupimy ladne do kompletu. a potem powoli bedziemy urzadzac ten pokoj ale i tak niewiele sie tam w miesci, max 1 szafka. Mam w planie wstwic tam komode z pokoju dziennego, ale to sie wiaze z zakumem nowych mebli to tego pokoju i tak kolko sie zamyka, ale najwazniejsze ze bedzie stol i bede mogla gosci spokojnie przyjmowac a nie laczyc razem 3 stoly zeby wszystcy sie pomiescili. Dobra nie zanudzam moim remontem. Zycze mielgo dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musiałam wysylac w czesciach bo w calosci nie chcialo sie wyslac ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×