Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myslaca

becikowe- totalna kleska

Polecane posty

Gość do przykro czytać
i jeszcze jedno, nauczcie sie wreszcie czytać, ile razy można pisać ale powtórze kolejny raz, ilośc dzieci to PRYWATNA sprawa rodziców, i niech maja tyle dzieci ile chcą, byleby byli w stanie je wychowac i wykształcić. Decydowanie sie na kolejne dziecko w momencie kiedy juz sie jest na garnuszku Opieki Społecznej, kiedy już brakuje pieniędzy na podstawowe potrzeby rodziny, kiedy warunki mieszkaniowe są fatalne, jest skrajnym przejawem egoizmu i kompletną głupotą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psychoza
Jak zobaczyłam w telewizji,że zamierzają zamknąć jeden z oddziałów w Centrum Zdrowia Dziecka, ponieważ nie mają funduszy, to aż chciało mi się płakać...bo sama w sumie wychowałam się na tym szpitalu...:(( Zamiast pomagać chorym, to doprowadzają do takiej sytuacji:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak 777
Tez tego słuchałam w wiadomościach i się wkurzyłam, u nas w Polsce to aby tylko urodzić, póżniej jak coś jest nie tak, rodzice zostająz problemem sami, do niektórych specjalistów czeka sie około roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psychoza
Właśnie:(( Jestem po operacji, zostałam bez lekarza... Teraz potrzebuję pomocy...a jak byłam w listopadzie w przychodni, to powiedzieli mi,że zapisy są w styczniu na kwiecień!;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i tak
wygląda bezpłatne leczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myki
twierdzenie, że szkolnictwo jest bezpłatne to dopiewro jest obłuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gold-misteria
jak za 100 mozna kupic dziecku na starcie wyprawke??? nie mam dzieci ale mnie to zasnanawia? w moim miescie wozek poniezj 800 stowek to tylko w jakims komisie a i to nie wiem czy takowy jest. same pampersy kosztuja 40 zl chyba a nie daj boze jak jak dziewczyna urodzi dziecko z jakas wada, nie ma na leczenie i panstwo i NFZ rozkladaj rece bo to juz twoje zmartwienie kobieto a nie nasze. albo te mamy co musze kupwac jakas modyfikowana zywnosc dla malenstw bo dzieci maja rozne alergii. wtedy co do fundacji TVN i polasat???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×