Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Edyta73

Boję się zrobić test bo może znowu się nie udało!

Polecane posty

Czesc dziewczyny, od maja 2005 śledzę Kafeterię. To mój 1-wszy konkretny wpis więc wybaczcie. Jestem w trakcie starań o dzidzię a mam stwierdzone PCO. W ostatnim miesiącu brałam po raz kolejny Luteinę i nie dostałam @. Dziwnie się czuję - cały czas pobolewa mnie brzuch.Muszę zrobić test ale się boję, że znowu nic z tego :-((. Czy po Luteinie można nie dostać miesiączki? POzdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anusia smutnaaa
My kobiety musimy strasznie cierpieć. głowa do gory wszystko bedzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edytka może się tak zdarzyć, że po Luteinie nie będzie miesiączki. Zapraszam Cię na topik: \"Mamusie z zespołem policystycznych jajników\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny. Chciałabym aby przyczyną tego że nie mam @ była ciąża. Może na dniach odzyskam odwagę i sprawdzę. Serdecznie pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! Ja i maż również staramy sie o dzidzię. Na poczatku października poroniłam. Teraz miesiączka zaczyna mi się spóźniać, wiec miałam nadzieję że to ciąża, ale zrobiłam dziś rano test ciążowy i nic z tego. Jest mi przykro, że nie jestem w ciąży, a tak bardzo bym chciała. życie jest jednak niesprawiedliwe. Te któe nie chcą być mamami zostają nimi i to bardzo szybko, a te kobitki które starają sie o dzidzie nie mogą zajść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bedzie dobrze
Dziewczyny nie łamcie sie, na pewno wam sie uda, w koncu jest jakas sprawiedliwosc, bedziecie miały dzidzie musiescie przestac tylko o tym myslec, a na pewno sie uda. Ja przez cztery miesiace tak bardzo chciałam byc w ciazy i nic, ale gdy przestało mi na tym zalezec, chciałam poczekac jeszcze z ciaza, to nie wiem kiedy zaszłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was. Już przed świetami miałam zabójczy apetyt i trochę dziwny: raz śledzik raz cukiereczek. Mam napęczniały brzuch i jakoś i nie wyraźnie. Muli mnie trochę i ten okropny ból głowy. Powinnam dostać @ ok. 26.12. po Luteinie ale do tej pory @ nie mam. Wczoraj czytałam na forum o wczesnych objawach ciąży i dzisiaj nie wytrzymałam. Skoczyłam do apteki. Jutro z rana robię test. Boję się że sobie wmawiam te moje objawy. Jak nie teraz to następnym razem.Pozdrawiam wszystkie, które czekają na 2 kreseczki - uda nam się :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta 73
Już się nie boję ................ bo nic z tego nie wyszło :-( :-( :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edytko daj znać
bo nie wiem czy ten ostatni pomaranczowy wpis jest twój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety to był mój wpis. Skoro nie jestem w ciąży to zaczynam się odchudzać !!! Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KITEK 5555
EDYTKO A JAKIE SĄ TE NAJWCZEŚNIEJSZE OBJAWY? OKRES SPÓŻNIA MI SIĘ JUŻ 10 DNI, ALE WCZORAJ ZACZĘŁY BOLEC MNIE PIERSI I TROCHĘ PRZEZ CAŁY CZAS POBOLEWAJA MNIE JAJNIKI I TROSZKĘ BRZUSZEK, TEŻ SIĘ BOJĘ ZROBIĆ TEST. A ZA CIEBIE TRZYMAM KCIUKI:))) ZA WSZYSTKIE DZIEWCZYNY:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki27
Witam, przeczytałam wasze wypowiedzi, szczególnie Edytki :) Witam w klubie ja również po nieudanych próbach postanowiłam się odchudzać!! bo nie wiem sama co mam robić i czym się zająć żeby nie mysłeć o upragnionym dzidziusiu!!! Pomóżcie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Kochane, nieczęsto tu zaglądam bo po pracy mam wizyty u bioenergoterapeuty. Dzisiaj rano dostałam @. Dobre i to bo nie być w ciąży i nie mieć @ to dopiero niewiadoma. Na innym topiku dziewczyny pisały SMS-y do wróżki - ja też nie omieszkałam wysłać ! I wiecie co ? Odpisała mi że będę miała dziecko ale pod koniec tego roku tylko nie wiem czy pod koniec roku się dowiem że je będę miała czy już się narodzi :-) Ale w moim przypadku to jedno i drugie wyjście brzmi wspaniale. Będę tu zaglądać - piszcie dziewczynki o sobie to się lepiej poznamy. Napiszcie też skąd jesteście. Ja reprezentuję Szczecin. Pozdrawiam wszystkie. Buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kitek jak widać moje objawy to jednak nie objawy były :-( Daj znać o wyniku testu. Z całego serca Ci życzę aby był pozytywny !!! Miki - odchudzać ja nawet się muszę bo otyłość to za wysoki testosteron, za wysoki testosteron to PCO, PCO to brak ciązy. Błędne koło !! A propo mam 164 cm i ważę 90 kilo !!!!!!! :-( :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki27
Edytko, na jaki nr wysyłałaś te SMSy - co to za wróżka?!! Jestem z Opoczna - to trochę daleko od Ciebie!! Nie martw się ja mam ten sam wzrost i tylko parę kilokgramów mniej :)) Brałam przez 3m-ce tabletki na owulację, była owulacja(miałam monitorowany cykl), i nic z tego... teraz mam 3 m-ce przerwy, ale we wtorek będę miała 14 dzień cyklu i mam wizytę u ginekologa - boję się bo ma sprawdzić czy bez tabletek będę miała owulację?! ;)) Pozdrawiam, Edytko napisz o tej wróżce!!:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wszystkie, dziewczyny podaję linka do wróżki. Ja wysłaam chyba 7 SMS-ów - fajny będzie rachunek!! Jeszcze mi napisała że 1 będzie chłopiec a w rok po nim dziewczynka. http://horoskop.wp.pl/kat,36636,wid,7260229,wiadomosc.html#1 Miki - ja też nie mam owulacji. Co Ci lekarz na to przepisał. Kiedy się robi inseminację? Kitek - zrobiłaś test? Daj znać ..... We wtorek w końcu są do odebrania moje wyniki ze szpitala a potem czeka mnie wizyta u doktórki. Ciekawe co mi powie........ Piszcie dziewczyny co u Was. Jak od przyszłego tygodnia obiecuję zaglądać tu częściej - wszystko przez bioenergoterapeutę. Pozdrawiam wszyastkie. Trzymajcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki27
Edytko- ja brałam Clositibergyt - (bierze się od 5-9 dnia cylku, ok. 14 dnia chodziłam do ginek. na USG, by sprawdzić czy jest pęcherzyk) Jest skuteczny po w każdym z 3 cyklów monitorowanych była owulacja, więc muszę czekać:) mam nadzieję, że w końcu się uda :) nie tylko nam ale i Wam wszystkim kobietkom czekającym na "małą fasolkę" :) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×