Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

iwosia

Tabu

Polecane posty

Krwawa - ale żeś pojechala z tą inteligencją :D Papierowe - czy naprawde przejmujesz sie tym, co ktos zlośliwy napisze, by ci dowalić? Przeciez mozesz szanowac i czytac tylko te wypowiedzi, ktore uznasz za stosowne, czyli te jasne i rzeczowe. A reszta gównażerii nich robi co chce. Dla mnie wazniejsza jest w tym przypadku autentycznosc i bycie w zgodzie z samym sobą, niż przejmowanie się tym, jak moje slowa mogą być wykorzystane przez ludzi, ktorych w zyciu nie zobaczę na oczy. Ale to moje tylko zdanie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwsia---> TY sie z Papierowa porownujesz...? Zadna z nas nie ma takie zaprawy na kafe... ;) To chyba z czasem sie twardnieje... na poczatku chyba kazdy sie chociaz troszke przejmuje ;) Jak pojechalam...? Ze co...? Dzien bez wazelinki to dzien stracony, a co! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papierowe---> A z tym dostosowywaniem tlumaczenia... Znaczy, ze tutaj na kafe jaki poziom stosujesz...? Bo jesli o mnie chodzi to lapie Cie ;) Jestes jedna z niewielu osob, ktorej przydlugie posty potrafie przeczytac w calosci i sie nie znudzic i powiazac poczatek z koncem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejejeeje
Nie ma tematu, na ktory nie rozmwialam, Dla mnie to, czy temat jest tabu czy nie zalezy od sytuacji i od ludzi z ktorymi rozmawiam. Staram sie nie mowic rzeczach, ktore moglyby sprawiec komus bol, urazic , byc niestosowne w danym momencie, trafic do niewlasciwego odbiorcy. Chyba wiekszosc zdrowo myslacych ludzi robi to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papierowe---> Czasem proste zdanie brzmi bardzo madrze i rozsadnie... np to o jeansach :P i zbytnie upiekszanie byloby nawet niewskazane ;) Ja tego typu topiki traktuje jak rubryke w Popcornie \"Kasiu pomoz\" (czy jakos tak). Czytam, zeby sie posmiac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papierowe---> Dobre :D \"tryb wzmozonej elokwencji\" :D A czy przypadkiem siedzac przed komputerem, emocjonujac sie walisz paluchami w klawiature, wiercisz sie na krzesle i komentujesz glosno...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papierowe---> Tez sie chichram (ale mialam dylemat przed napisaniem tego slowa...) do kompa... czasem na glos, czasem tylko zeby susze ;) Tak sie zapytalam... Ja sie np bardzoo emocjonuje jak gram... Ile myszek juz zepsulam podczas Diablo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papierowe---> Ja przez net to nigdy w Diablo nie gralam... ALe nawet tak zwyczajnie w domu... to wkrecic sie potrafie na maksa i 24h bez przerwy :P Wiec rozumiem... Napsulam myszek (klawiature mama jakas solidna nawet... wytrzymuje :P ), gardlo czasem bolalo od wrzaskow, na szczescie krzesla mam solinde i dywan, bo pewnie by sie rozpadlo, a przy okazji parkiet bym porysowala :P Heh... malo brakowalo pare razy o malo kompa nie strącilam :P Na kafe az tak sie nie emocjonuje ;) Udaje sie w objecia Morfeusza. Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×