Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gingingin

RZESZÓW- ginekolodzy!!!!

Polecane posty

Gość gość
Potwierdzam znany lekarz. pl musi być sponsorowany przez samych lekarzy. Uwaga na niego sami po stracie dziecka do której na pewno pośrednio jak nie bezpośrednio przyczynił się lekarz nie mogliśmy dodać opinii bo moderatorzy blokowali komentarz straciliśmy wtedy nasze nienarodzone maleństwo. Niestety taka sytuacja to prawdziwy ból dla rodziców, moja żona pracowała w sklepie mięsnym, gdzie ciągle była narażona na dźwiganie bardzo ciężkich skrzynek mięsem czy wędlinami i naciskaniem na płód przez wychlanie sie do kilentow przez ladę sklepową - kto kupuje na stoisku mięsnnym wie jak to wygląda. Kiedy poprosiła jej lekarza prowadzącego pana Mariusza Koguta z przychodni Medyk w Rzeszowie o zwolnienie lekarskie on powiedział, że nie widzi podstaw, aby dawać zwolnienie. Sam ten fakt wywołał potężny stres u żony - przyszła zapłakana z wizyty. Niestety dziecko zmarło co ciekawe lekarz jeszcze na parę dni przez zgonem maleństwa stwierdził ze wszystko jest w porządku. Kiedy zona dostała krwotoku i czym prędzej prywatnie udała się do tego samego lekarza okazało się ze dziecko jest martwe. Lekarze ze szpitala pro familia gdzie miało się odbyć łyżeczkowanie potwierdzili zgon i powiedzieli ze dziecko w trakcie tamtego badania już musiało być martwe. Lekarz ma na portalu ma pozytywne opinie co samo w sobie jest już nieco podejrzane. Widać ze portalu znany lekarz musza być manipulowane. www.znany lekarz.pl / mariusz-kogut/ginekolog/ rzeszow Wg mnie lekarz może i jest dobry, ale jeśli dochodzi do powikłań to sobie nie radzi jeszcze sprzęt na którym bada nie należy do tych najbaczniej precyzyjnych bo już swoje przeszedł. Niestety prawdziwego lekarza poznaje się własnie w sytuacjach krytycznych, a tu jeśli ktoś w trakcie usg twierdzi ze martwy płód jest żywy to nie ma o czym mówić. Ostrzegam wiec podwójnie przed witryną www. znany lekarz.pl choć pewnie nazwa znany oszust .pl była by trafniejsza i lekarzem Mark Kogut z przychodni Medyk Rzeszów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość animka1
Chciałam zapytać inne pacjentki czy również miały problem z otrzymaniem l4 od dr Mariusza Koguta? Czy pracuje on obecnie w szpitalu miejskim lub innym szpitalu? Wiem, że pracował w miejskim ale od nowego roku nie jest wymieniony na liście lekarzy tam pracujących. Czy doktor ma specjalizację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiscie polecam Dr Tomasza Łozińskiego, przyjmuje w Pro Famili. Wizyty nie sa tanie ale warto, bo to fachowiec. Prowadzil mi ciaze, ktora byla bez komplikacji wlasnie dlatego, ze bylam pod dobrym nadzorem. Gdyby nie Dr byloby zle. Bardzo dobrze tez wspominam porod (cc) w Pro Famili, wszystko pewny wypas. Jesli ktos potrzebuje wiecej szczegolow to priv szkola.k@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
proszę o opinie pacjentki dr Mariusza Koguta, czy warto wybrać tego lekarza jako prowadzącego ciąże? priv moon.iq@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja obecnie chodzę do tego lekarza, prowadzi on moją ciążę. Na chwilę obecną jestem bardzo zadowolona, jest bardzo delikatny, miły, zleca dodatkowe badania i dużo tłumaczy, gdy występują jakieś komplikacje sam zaproponował wizytę w szpitalu, ze zwolnieniem też nie miałam problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×