Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gingingin

RZESZÓW- ginekolodzy!!!!

Polecane posty

Gość mimi000
Do dziewczyn z problemami grzybicznymi i problemami przewlekłych zapaleń pochwy. Też chodziłam do rożnych lekarzy w Rzeszowie i dostawałam przeróżne globulki, tabletki i w sumie toczyło się to aż 3 lata. Po czym zawsze problem wracał a ja znowu dostawałam globulki. Aż trafiłam do Batora, który jak się okazało jest specjalistą od chorób wenerycznych. Nie serwował mi leczenia doraźnego lecz wziął się za ustalenie przyczyny mojego stanu. No i wreszcie mnie wyleczył. Stanów zapalnych nie mam już drugi rok... Wcześniej chodziłam do Romana Kluzy - nie podzielam negatywnych opinii - zawsze był miły choć informacje trzeba było od niego wyciągać, ponoć zna się na cystach, bezpłodności i nowotworach, ale stanów zapalnych u mnie nie wyleczył. Chodziłam też do Janickiego jakieś 15 lat temu- też uważam, że jest dobrym lekarzem - o dużo pyta i duuuuużo tłumaczy. Miałam wtedy problem z duża przerwą w okresie i on mnie wyleczył, co nie udało się Jadwidze Rychlec i dlatego poszłam do niego (jakoś ogólnie mi ta pani nie odpowiadała - z osobistych uczuć jej jedynej nie polecam). Każdy lekarz w czymś się specjalizuje i w czymś jest najlepszy, nie ma dobrych we wszystkim- zależny czego oczekujecie. Niedobrą opinię słyszałam o Dorskim, mojej znajomej kazał usunąć guza, a kiedy poszła do innego lekarza okazało się że to dziecko... No comments... Przynajmniej ze wzgledu na tą opinie w życiu bym do niego nie poszła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyt.o dr B
mimi - a Bator gdzie przyjmuje, czy czasem nie przyjmuje na Rejtana tam gdzie Bazanowska??? Bo jak sobie przypomne o tym gabinecie to mi się źle robi:/ Tamta kobieta jest tragiczna chodziłam do niej przez jakiś czas właśnie ze stanami zapalnymi to ta stw. że posiew nic nie da i tak ładowała mnie globulkami bo "niewielki stan zapalny" i to powinno pomóc, a ja głupia wierzyłam , prawdopodobnie przez nią sobie flore całkowicie wyniszczyłma;/ A dopiero jakiś czas temu się okazało, ze mam bakterie - streptococcus agalactiae no i miałam już 2 różne antybiotyki a mnie dalej piecze:/ Powiedz mi coś o tym lekarzu...jak szukał przyczyny tzn w jaki sposób, jakieś inne badania robił czy jak?? A tak z ciekawości można wiedzieć co Tobie wyleczył, grzybice czy jakieś bakterie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyt. o dr B
aha i jeszce jedno pyt. spr, ze on chyba przyjmuje prywatnie i na nfz - czy Ty chodziłas prywatnie?? Bo wiadomo że niektórzy lekjarze sa niestety "inni" na nfz, jeśli przyjmują też prywatnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1701
mimiooo! Gdzie przyjmuje dr Bator ? chodziłas prywatnie czy na fundusz? Co u Ciebie wykrył czym Cię wyleczył? ja juz 5 lat się borykam z tym problemem i nic. Robie juz na własną reke badania i chyba wiem wiecej od niektórych gin..... Bardzo prosze o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 019
witam, mam taki problem za dwa tygodnie kończą mi się pigułki (yaz) chcaiłabym się dowiedzieć czy lekarz rodzinny może mi dać receptę?? bo nie mogę się dostać do swojego ginekologa bo nie ma wolnego terminu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość możee ale zależy
może - na wszelki wypadek weź opakowanie zużyte ( albo więcej jeśli posiadasz - gdyby był dociekliwy i chciał sprawdzić czy aby na pewno je już brałaś).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie dr B na nfz
ktoś może powiedzieć coś o tym dr Batorze? Czy przyjmuje gdzieś na kase chorych, a jak nie to gdzie prywatnie i ile bierze za wizyte i poszczególne badania....szukałam w necie ale są zbieżne inf.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jollik
mam pytanie. Znacie jakiegoś ginekologa, który założył by mi spirale? Mam 20 lat i nie rodziłam, pomimo tego zależy mi na takim sposobie antykoncepcji. Z góry dzięki za odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie NIE POLECAM dr TOMASZA KLUZA. Przez niego omal nie straciłam dziecka. Prowadził mi ciążę i chwaliłam go do wszystkich, że taki miły, kulturalny itd. Nawet numer do niego dawałam koleżankom w pracy. Ale zaniedbał mnie strasznie. Przez całą ciążę miałam trochę podniesione ciśnienie ale mówił że jest w normie. Chodziłam do pracy, czułam się w miarę dobrze. Pod koniec piątego miesiąca zaczęły mi puchnąć nogi a w moczu pojawiło się białko. Klasyczne objawy zatrucia ciążowego - tylko ja o tym nie wiedziałam. Jak potem mówiłam o tym innemu lekarzowi to powiedział że już wtedy powinnam była leżeć w szpitalu albo przynajmniej być pod stałą obserwacją. Ale doktor Kluz wyznaczył mi kolejną wizytę i tyle. Minął kolejny miesiąc, nogi miałam jak banie a któregoś dnia jak zmierzyłam ciśnienie to miałam 160/95. Przygotowałam rzeczy do szpitala i mąż miał mnie zawieźć ale wcześniej zadzwoniłam do swojego lekarza (taki wspaniały - dał swoją prywatną komórkę, żeby się móc poradzić). Powiedziałam mu wszystko a on żeby nie jechać do szpitala bo tam jest przepełnienie a i tak nic mi nie zrobią. I ja głupia zamiast jechać zostałam w domu i czekałam. Za trzy czy cztery dni znowu zadzwoniłam do niego, że nic się nie zmienia, ciśnienie dalej wysokie itd. A on mnie uspokajał, że to nic takiego, że ciąża jeszcze wczesna i że za tydzień mamy wizytę to mnie zbada itd. Tym razem nie posłuchałam i pojechałam do szpitala. Ktg wychodziło bardzo źle. Trzeba było robić cesarkę mimo że to był dopiero początek 30 tygodnia ciąży. Doktor Kluz był wtedy w szpitalu. Nieźle się przestraszył bo mogło umrzeć i dziecko i nawet ja. Sam mi robił cesarkę i obchodził się ze mną jak z jajkiem. Cesarka była tak ekspresowa że jednocześnie robili mi ankietę anestezjologiczną i zakładali cewnik. Jak zaczynali ciąć to jeszcze nie całkiem działało znieczulenie i pani anestezjolog pytała się czy nie mogą poczekać ale nie było na to czasu. Gdyby lekarze mieli przynajmniej 2 doby przed cesarką to dostałabym lek na rozwój płuc dla dziecka i nie byłoby później zaintubowane. A może i udałoby się parę dni później zrobić cesarkę. Nie zrobiłam awantury Tomaszowi Kluzowi, nie pozwoliłam też na to mężowi bo ja musiałam leżeć w tym szpitalu a potem jeszcze długo leżało tam moje dziecko. Jak nas potem spotykał na korytarzu (niestety do oddziału intensywnej opieki noworodków trzeba przejść przez całą ginekologię) to się pytał o dziecko ale nigdy nie patrzył mi w oczy i zaraz się gdzieś śpieszył. Sam wiedział, że zawalił sprawę na całej lini. Mój synek miał po urodzeniu 1200 g. Żyje i powoli dochodzi do siebie. Tego co z nim przeszliśmy począwszy od operacji jelit, przez sepsę, którą go zarazili w szpitalu, problemy z oddychaniem, sercem chorobę oczu, uszu itd. nie polecam najgorszemu wrogowi. Nikomu też nie polecam Tomasza Kluza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga_Now3
hej mam pytanie czy wiecie jacy lekarze przyjmuja obecnie w szpitalu na rycerskiej?urodziłam półtora roku temu podczas ciąży chodziłam do pani DoktorJoahim -Pająk lecz teraz bym chciała zmienic doktora ale rodzic tam gdzie rodziłam 1wszy raz na rycersiej w rzeszowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy któraś z was chodziła do dr. Mądrzaka z Lwowskiej? Ja jestem w 6 miesiącu i na początku byłam z niego zadowolona ale odkąd nie zleca mi żadnych badań to już nie jestem do niego taka przekonana. Bardzo proszę o opinie o nim, bo już zamierzam zmienić lekarza na takiego, co naprawdę kontroluje ciąże ( badania). Dodam, że na każdej wizycie mam robione usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jakie robiłaśssss
a na toxoplazmoze, hiv, miałaś robione badania?? one i tak nie są refundowane, znaczy się hiv może i jest ale raczej nikt z lekarzy tego nie zleca, więc i tak trzeba samemu....podobno szpejankowski porządnie się zajmuje pacjentkami w ciąży...a nikt raczej nie wypisze skierowania na badania, które nie są refundowane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie robiłam na toksoplazmozę ani na hiv. Wiem, że lekarz prywatnie nie może wypisać skierowania na badania, ale przynajmniej niech powie jakie badania mam wykonać. Zresztą niedawno wykonałam badania, które są zapisane na karcie ciąży (oprócz tokso i hiv). Teraz bardziej mnie zajmuje to, kiedy się zacznie coś już dziać, bo termin mam na marzec:) A Szpejankowski w jakim szpitalu pracuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja chodze do dr Sabiny Kluz ale tak naprawde poszłam do niej bo widziałam duzo pozytywnych opini na forach i nic poza tym a nie znam wogole ani przychodni ani lekarzy z rzeszowa ponieważ pochodze z poza tego miasta i nie wiem gdzie sie z moim problemem udac na razie zrobila na mnie pozytywne wrazenie i zaczeła leczenie a moje dolegliwosci zwiazane są z bardzo długimi cyklami niereguralnymi po badaniach hormonalnych dr doszła do wniosku ze cykle sa bezowulacyjne ale mozna je doprowadzic do normalnosci i starac sie o dziecko i tu moje pytanie moze ktos z okolic byl w podobnej sytuacji i moze ktos zna dobrego lekarza z ktorym moglabym to jeszcze raz skonsultowac pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyt o lenartowicza.,,...
ja mam pytanie o przychodnie femina na lenartowicza- jak ogólnie wygląda gabinet ( chodzi mi o to czy jest osobny"pokoik" na rozebranie się , czy jest bidet), czy tylko kotara za którą można się tylko rozebrać????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja2010
Cześć Mam pytanie o doktor Jolante Jachim Pająk - gdzie dokąłdnie jest ta klinika co ona prywatnie przyjmuje - czy to jakiś duży budynek, bo rok temu szukałam tego gabinetu i do jakiegoś bloku ktoś mnie pokierował i zrezygnowałam. Z góry dziękuję za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ginekolodzy
Również interesuje mnie gdzie przyjmuje dr Bator, i czy przyjmuje prywatnie czy na NFZ. Ogólnie to poszukuje dobrego ginekologa który przyjmuje na NFZ, czy możecie mi kogoś polecić? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bvc
W feminie na ul lenartowicza jest osobny pokoik żeby sie rozebrać i nawet odświeżyć sie można. A do kogo tam chodzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ginekolodzy
czy nikt tu już nie zagląda? :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki75
Witam Jaką macie opinię o dr Jarosławie Janeczko? Czy jeśli chodzi się do niego w czasie ciąży to zajmuje się potem pacjentką podczas porodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki-ki
dziewczyny czy któraś wie gdzie przyjmuje dr szpejankowski na nfz?? czy któraś chodziła do niego w ciąży? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka0712>>>>>>>>>>>>
Z tego, co się dowiedziałam dr Szpejankowski przyjmuje w Przychodni Specjalistycznej nr 3 na Hoffmanowej. Jutro planuję się tam przejść i się do niego zapisać (pierwsza wizyta). Po powrocie do domu napiszę, czy to poprawny adres i ile czeka się na wizytę. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki-ki
magdalenka0712>>>>>>>>>>>> dzięki i niecierpliwie czekam na informacje od Ciebie :-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grindejka
Bator przyjmuje w przychodni na ul. Rejtana na NFZ. Byłam u niego jak narazie 2 razy,ogólnie nie mam zastrzeżeń,ale jak dla mnie to jest dość cichy,wiele nie mówi ani nie tłumaczy a ja raczej nie jestem osobą która potrafi tak kogoś ciągnąc za jezyk.Za to jest bardzo delikatny i trafia z leczeniem. Niestety (przynjamniej u mnie) na wizycie nie bada piersi ani nawet się nie zainteresował czy miałam już cytologię(mam 19 lat) i czy w ogóle mi ją zrobić. Nie wiem,może następnym razem się sama upomnę,ale troche mi głupio tak sama sie upominać o badania,wkoncu to on jest lekarzem i sam powienien o to zadbac. Moja mama do niego chodziła i była zadowolona ale ona też pracuje w służbie zdrowia więc może z racji tego był dla niej jakiś inny niż zwykle,bo powtórze,jak dla mnie za cichy,mało pytań i mało odpowiedzi,a z diagnozą człowiek zostaje troche sam. Może po kolejnych wizytach zmienie zdanie,to sie okaże :) Narzie mi on pasuje ze wzg, ze jest delikatny i że mam do niego blisko,ale szczerze szukam jakiegos lekarza który jest bardziej"rozmowny",zadaje wiecej pytan,wiecej tłumaczy,sam wychodzi z inicjatywą zrobienia jakiś badan i jest DELIKATNY. Więc drogie dziewczyny wychodze do was z pytaniem czy znacie jakiegos na prawde dobrego lekarza? i tylko na NFZ,bo nie stac mnie na prywatnego lekarza. Pozdrawiam was i czekam na odpowiedzi. PS: aha a co do doktora Hydzika to odradzam!!! Byłąm u niego raz i to w dodoatku był mój pierwszy raz u ginekologa. Koszmar! W ogole nie liczy sie z uczuciami pacjentki,ma dosyc dzowne i specyficzne poczcucie humoru i czlowiek ma wrazenie ze jego dolegliwosci czy problemy są dla niego tematem do zartow... w ogole gabinet tez nieprzyjazny.. odrazu z korytarza wchodzi sie do gabinetu,podczas badania co chwile wchodzila jakas pielegniarka..co prawda bylam za parawanem,ale to bylo dosyc nieprzyjemne. Podobno jest dobrym specjalistą od spraw leczenia niepłodności ale tak poza tym to nie slyszlaam o nim dobrych opinii. Za to gabinet u dr. batora jest swietny bo najpierw wchodzi sie do pokoju gdzie siedzi rejestratorka,pożniej przechodzi sie do pokoju gdzie znajduje sie jakie prysznic czy cos,a dopiero poźniej do gabinetu lekarza więc pełna prywatnosc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najkanajkak
cześć Może ktoś coś napisze o Jolancie jachim Pająk - będę wdzięczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki-ki
magdalenka0712>>>>>>>>>>>> i co z dr Szpejankowskim?Dowiedziałaś się czegoś? A może ktoś inny wie gdzie przyjmuje ten lekarz na nfz i czy długo się czeka na wizyte? A może któraś chodzi do niego w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnea
Tylko Boże broń przed dr Wróbel na Podkarpackiej jest tragiczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×