Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gingingin

RZESZÓW- ginekolodzy!!!!

Polecane posty

Gość alutkaaa
Moze ktos wie gdzie przyjmuje prof. Skręt i czy trzeba się wcześniej do mniego rejstrowac? Ile kosztuje wizyta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich, Czy ktoś wie może gdzie przyjmuję dr Szpejankowski na NFZ i ile czeka się na wizytę? Z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Choco_m
Część dziewczyny! czy słyszała któraś z Was cokolwiek o doktorze Krzysztofie Cebulaku? właśnie umówiłam się na wizytę ,ale nie mogę znaleźć ani jednej opinii na jego temat. Proszę pomóżcie!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eunikaaa
Czy któraś z Was prowadziła ciąże u doktora szklarczyka? czy daję L4? oczywiście nie od razu ale po połowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie polecam!!
Niestety nie wiem jak dr Szklarczyk, ale problem ze zwolnieniami robi Dr Dariusz Śliwa. Ja odradzam prowadzenie ciąży u tego lekarza. Nie robi żadnych ważnych badań w ciąży typu toksoplazmoza, różyczka itp. Nie zlecił mi nawet badania usg w 12-14 tygodniu na przezierność karkową. Na wizytach ciężko cokolwiek się dowiedziec o stanie swojego zdrowia, ponieważ na zadane pytania odpowiadał zdawkowo, nic nie tłumaczył, więc wychodziłam z gabinetu pełna wątpliwości o zdrowie mojego maluszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie polecam!!
I żeby nie było wątpliowości, to jest dwóch lekarzy o nazwisku Śliwa: Jacek I Dariusz. Sa to bracia. I jak ktoś wcześniej napisał Dr Jacek Śliwa przyjmuje na podpromiu, chodziły do niego moje koleżanki i były bardzo zadowolone, ja niestety trafiłam do Dr Dariusza Śliwy, myslałam że tez będzie ok, ale niestety rozczarowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jachimowa
Podłączam się do dyskusji z takim pytaniem: Czy dr Szpejankowski przyjmuje gdziekolwiek na NFZ? Znalazłam że w Przychodni na Hetmańskiej jest w rozpisce, ale na jego profilu w ZnanyLekarz.pl ani nigdzie indziej nie znalałam info czy przyjmuje gdzieś na NFZ? Dajcie znać, proszę bo to Ważne dla mnie! Pozdr ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja tez bym chciała do dr Szpejankowskiego na NFZ. Jak mi się nie uda to chyba pójdę na Warzywną do Dr Wątora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyle znalazłam, ale jeszcze nigdzie nie dzwoniłam: Krzysztof Szpejankowski Specjalista ginekolog - położnik Dane adresowe: ODDZIAŁ GINEKOLOGICZNO - POŁOŻNICZY Szpital Miejski im.J.Pawła II SP ZOZ nr 1 RZESZÓW ul. Rycerska 4 Telefon: (0-17) 861-10-31 Pro-Familia Poradnia ginekologiczno - położnicza Rzeszów 35-033, ul. ul. Podpromie 8, tel. 609 347 438 Poradnia ginekologiczno-położnicza ul. Hetmańska 21 35-045 Rzeszów Telefon: 017-8535281 Przychodnia Specjalistyczna Nr 3 Poradnia ginekologiczno-położnicza ul. Hoffmanowej 8a 35-016 Rzeszów tel.: 17 8538051 NZOZ "DLA RODZINY" Poradnia ginekologiczno - położnicza Rogóżno 376 tel: 0-17 225-07-05

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruderepa
Dziewczyny co sądzicie o dr Masłowskim. Nikt nic nie napisał, a jestem umówiona. Nie chodzi mi o ciąże. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikaaaaaa2222
Czy ktoś może mi polecić ginekolog kobietę w Rzeszowie, która przyjmuje prywatnie a wizyta kosztuje jak najmniej? (tzn do 100zł)? dziekuje za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suri00
Czy któraś z Was była lub jest pacjentką dr Mariusza Koguta? Głównie chodzi mi o prowadzenie ciąży na NFZ. I najważniejsze czy dr pracuje w jakimś szpitalu ?? Bo nigdzie nie mogę znaleźć informacji na ten temat. Wizytę mam dopiero za 3 tygodnie a chciałabym wiedzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie, chciałam zasięgnąć opinii o dr Romanie Kluza. Poszukuję fachowca w dziedzinie położnictwa, lekarza od trudnych ciąż mającego pojęcie o ciężkich przypadkach. W moim przypadku ciąża zakończyła się tragicznie.. Przeszłam gestozę i straciłam Synka :( Z góry bardzo serdecznie dziękuję! Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do MamaAniołkaNikosia
Ja miałam ciąże wysokiego ryzyka i niestety w Rzeszowie nie ma specjalistów od tzw trudnych ciąż. Mogę Ci polecić bardzo dobrego ginekologa w Lublinie, jeżeli dojazd niestanowi dla Ciebie problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do MamaAniołkaNikosia
Pracuje on w Klinice w Lublinie, wykonuje mnóstwo badań pod różnym kątem, opieka wspaniała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamo aniołaka a do jakiego
lekarza chodziłaś dotychczas?? co do Kluza, on raczej nie jest specjalistą od trudnych ciąż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tinta85
Czy ktoś moze mi napisać ile bierze za wizyte prywatne dr. jolanta Jachim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja na początku chodziłam na warzywna do dr. watora jak dla mnie zbyt poważny nie usmiechnal sie nigdy ani nic i późno tam przyjmuje od 15 do 19 jakos tak potem chodziłam tez na warzywna ale do dr Hydzika fajny starszy sympatyczny doktorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś chodził do Dr Joanny Kadziołka? Jak jest u niej z prowadzeniem ciązy? A jak ze zwolnieniami l4?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tinta85, jakbyś tu jeszcze zagladnela to dr jachim pająk za wizytę bierze 100 zł, za wizytę z cytologia 120 zł, za wizytę z usg polowkowym podczas ciąży 150 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodziłam do dr Kądziołki ale zmieniam lekarza ciąże prowadzi w porządku zwolnienie wypisuje na krótki czas i nie jest obecna przy porodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciazowa
chodziłam przez 6 mcy dr kedziołki joanny ciaze prowadzi tak sobie do momentu gdy cos sie nie dzieje wtedy zrzuca odpowiedzialnoiść z siebie i karze jechac do szpitala nie potrafi przepisac leków wytłumaczyc choroby a w ciazy mówi tylko ze dziecko sie rusza tyle to ja czuje fatalny lekarz nie wiem za co bierze kase lepiej na NFZ wogóle jak taki lekarz może pracowac w szpiutalu skoro sama nie potrafi diagnozowac chorób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joawaaa
Polecam bardzo panią dr Katarzynę Pas, przyjmuje na warzywnej na nfz, bardzo miła, delikatna, bada piersi, jest młodziutka, ale zna się na swoim fachu, super lekarz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny, czy chodzi któraś z Was do dr Romana Kluzy? :> Od 3 dni nie mogę się dodzwonić, aby umówić się na wizytę, wiecie może, czy zmienił numer, czy jest na urlopie? Proszę o odpowiedź! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciężarówka1981
Hello możecie cos powiedzieć na temat doktora Dariusza Śliwy? Podobno przyjmuje na Warneńczyka, mam zamiar się do niego zarejestrować, ale prosze o jakies opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodziłam do dr Dariusza Śliwy na początku ciąży. Niestety byłam zawiedziona tymi wizytami. Jak zadałam mu pytanie to odpowiedział, ale bardzo krótko, była to moja pierwsza ciąża i mógł mi troszkę wytłumaczyć.Nie zlecał żadnych dodatkowych badań, które są bardzo ważne, typu różyczka, toksoplazmoza. Moja koleżanka była w ciąży w tym samym czasie co ja, i ona chodziła do jego brata Jacka do Profamili. Miała zlecone już mnóstwo badań na tym etapie ciąży. Moja ostatnia wizyta u tego lekarza była w ok 11 tc, gdy nawet nie wspomniał o bardzo ważnym badaniu USG tzw genetycznym (przeziernośc karkowa), a kolejna wizyta była ustalona na 15 tc. Wtedy na to badanie i wykrycie ewentualnych nieprawidłowośći byłoby już za późno. Cieszę się, że zmieniłam tego lekarza o czasie, i miałam wykonane wszystkie badania, a co najważniejsze, czułam, że byłam pod dobra opieką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam w pierwszej ciąży chodziłam prywatnie do prof.Skręta,rok 2004 bylam zadowolona.Teraz wybrałam ginekolog Katarzynę Kalandyk-Osinko która przyjmuje prywatnie i pracuje w szpitalu na Szopena tam gdzie ordynatorem jest właśnie prof.Skręt.Jestem bardzo zadowolona z wizyt.Kogo nie polecam z ginekologôw to J.Homa byłam u niej na NFZ i juz nigdy więcej.Jacek Dziewic ginekolog pracujacy na Szopena z Kolbuszowej od kiedy przyjmuje prywatnie zmiana totalna,chodzi mu tylko o kasę.Bede rodzić na Szopena,tak jak wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byłam w ciąży i nie poszłam do lekarza przed 10 tygodni i nie mam zaswiadczenie czy ktos moze mi pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktoś mi poleci jakiegoś dobrego lekarza, który zajmuje sie mieśniakami macicy??? bardzo prosze o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w jakim szpitalu jest teraz dr Joanna Kądziołka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×