Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gingingin

RZESZÓW- ginekolodzy!!!!

Polecane posty

Gość karola220
Witam. Ja chodzę do lek. med. Bohdan Ferenc, moim zdaniem to dobry lekarz, ale po ostatniej wizycie i przeczytaniu opinii na jego temat mam mieszane uczucia. Czy moze ktoras z Was chodzila do niego? Prosze wyrazcie swoje opinie, bo planujemy z mezem dziecko i zastanawiam sie czy nie zmienic lekarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anaval
Ja na studiach chodzilam do doktor Bazanowskiej, jeżeli chodzi o przeisywanie tabletek antykoncepcyjnych to jest oki, choc przepisala mi chyba najdroższe. Moja koleżanka chodzila również do niej i przy jej zaburzeniach miesiączkowania zamiast zbadac przyczynę, przepisywala tabletki na wywołanie okresu. Osobiście nie polecam. Natomiast teraz chodzę do dr Szacoń i jestem bardzo zadowolona, kieruje na badania, co się rzadko spotyka i jest bardzo miła. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reolo
dr Piękoś beznadziejny, nie polecam, cała ciąża prywatnie a nawet zdjęcia dziecka z USG ciężko wyprosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koisa-josia
dr Swidrak, ale nie jest latwo sie dostac (Wroclaw)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panicznie boję się porodu sn. Jeśli któraś z Was zna jakiegoś lekarza w Rzeszowie, który zgodzi się na cc, to proszę o kontakt. Mój mail: jolanta.we@o2.pl. Z góry dziękuję za wszystkie wskazówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamalaaaa
DR Tomasz Magon najlepszy ginekolog jakiego znam wizyta 120 zl przyjmuje w pro famili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka 5708
Polecam dr Adama Chruściela. Przyjmuje prywatnie za Zalesiu (ul.Łukasiewicza 88). Bardzo kompetentny i kulturalny. Spokojny, delikatny, wszystko na bieżąco wyjaśnia. Bardzo szybko przestałam się denerwować, tak jakoś wszystko normalnie i spokojnie przebiegało. Na miejscu jest możliwość wykonania usg. Na początku bardzo kompleksowy wywiad, potem badanie (także piersi) i ewentualnie jak potrzeba usg. Ja miałam wszystkie te badania i zapłaciłam 100 zł Po wyjściu z gabinetu ma się poczucie dobrej wizyty po prostu. A lekarz przy tym naprawdę serdeczny. Spokojnie mogę Wam polecić dr Chruściela. Jeżeli nie macie swojego zaufanego lekarza, boicie się pierwszej wizyty u ginekologa, macie złe doświadczenia z poprzednimi lekarzami, idźcie do dr Chruściela. Naprawdę !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emiliana23
Słuchajcie mam do Was malutkie pytanie. Chodzi mi o dr Tomasza Magonia. Staram się z mężem o dzidziusia w związku ztym myśle o zmianie lekarza. Dużo slyszalam o Magoniu mam tylko pytanie czy w razie potrzeby wykonania laparoskopii badz hsg ( jak wiadomo to drogie badania) czy Pan doktor karze placic pacjentce czy mozewykonac zabiegi w szpitalu na NFZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gin polecie
dziewczyny jetem mieszkanka od niedawna rzeszowa i szukam kompetentnego gina z rzeszowa który pomoze mi w problemie niereguralnych miesiączek i który pomoze mi zajsc w ciąże mam tylko prośbe dajcie namiar na takiego który przyjmuje tez na NFZ bo obecnie nie mam funduszy zeby płacić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasoa
Dołączam się do prośby koleżanki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emiliana23
Słuchajcie mam do Was malutkie pytanie. Chodzi mi o dr Tomasza Magonia. Staram się z mężem o dzidziusia w związku ztym myśle o zmianie lekarza. Dużo slyszalam o Magoniu mam tylko pytanie czy w razie potrzeby wykonania laparoskopii badz hsg ( jak wiadomo to drogie badania) czy Pan doktor karze placic pacjentce czy mozewykonac zabiegi w szpitalu na NFZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majka 5708 zgadzam sie z toba w stu procentach ;) rowniez polecam wszystkim dr.Adama Chrusciela,mprowadzil moja ciaze .wspanialy lekarz ,wysmienity specjalista.serdecznie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja8888
ja obecne chodze do pana doktora łozińskiego który przyjmuje w pro famili bardzo jestem z niego zadowolona staram sie z mezem juz 2 lata i dopiero ten lekarz szybko zdiagnozował problem przepisał odpowiednie leki miałam robiona histeroskopie w pro famili na NFZ więc nic nie płaciłam teraz za nie dlugo jak nie uda mi sie zajsc w ciąże bede miała kolejny zabieg . Jeśli macie jakieś pytania to napiszcie swojego maila a ja odpisze jak tylko bede mogła pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emiliana23
Alicja8888 mam pytanie pro familia to jest ten nowy specjalistyczny szpital w Rzeszowie nie wiesz czy przyjmuje tam dr Magon?? Wlasnie mam pytanie czy laparoskopia i inne zabiegi sa wykonywane tam na NFZ czy wszystko odplatnie dzieki za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emiliana23
Alicja8888 jak mozesz to odpisz mi na moj email emiliana16@poczta.onet.pl dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katerina_22
Kochane powiedzcie gdzie teraz na nfz przyjmuje doktor Szpejankowski lub dr Habało? Bardzo mi na tym zależy, bo strasznie choruje i żaden mój poprzedni lekarz nie zaradził. Pomocy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 D robią wW PROFAMILII Koszt 250 zł. Podaję nr tel. (17) 773 57 00. Dajcie znać jak będziecie po - jestem ciekawa jak to badania wygląda i czy mozna nagrać płytkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja dzwonilam do Medicom'u i 200 zl, jeszcze nie zdecydowalam, narazie sie rozgladam gdzie i jak, bo ja w ogole to z rzeszowa nie jestem a u mnie nie robia nigdzie 4D.... zreszta moze sie ktos orientuje(jeszcze bede pytac lekarza) 16 sieprnia bede miec usg polowkowe ale takie zwykle (nie mieszkam w PL) no i jako, ze bedziemy w PL od 22 do 26 to wtedy planowalam zrobic 4D ale czy to nie bedzie za szybko-jedno po drugim? czy nie bedzie jakis przeciwskazan do robienia usg w tak krotkim odstepie czasu? zapytam 16 a narazie sie rozgladam:) dzieki za namiar!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młodszy Asystent: lek.med. EDYTA STĄCEL Ta Pani minęła się z powołaniem.Absolutnie nie nadaje się na lekarza.Miałam do czynienia z nią na porodówce .Jest opryskliwa,NIEDELIKATNA,nie ma podejścia do pacjenta.Gdyby nie moja rodzina to bym już dawno złożyła na nią skargę do dyrektora placówki w , której pracuje.Z całego serca odradzam jakikolwiek kontakt z tym pseudolekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
calibre7 jest w necie portal znany lekarz ,napisz tam recenzje tej Pani .szok !! Niestety niektórzy traktują przychodnie lub szpital jako swój folwark i pacjenta maja za nic. Kiedy to się skończy.... Co innego jak się pójdzie prywatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calibre7
Miiiska! zapomnialam jeszcze dodac,ze ta kobieta w ogole nie jest delikatna! W domu po jej wizycie plakalam jak dziecko!!!To byla naprawde tragedia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Czy mógłby ktoś mi polecić dobrą panią ginekolog z Rzeszowa? Podkreślam, że chodzi mi o kobietę ponieważ byłam 2 razy u mężczyzn i nie wspominam tego zbyt miło. Chodzi mi tylko o badanie piersi ponieważ od jakiegoś czasu czuję zgrubienie w lewej piersi i niesamowity ból nasilający się najczęściej po kąpieli, wieczorem lub rano, niekiedy jest tak intensywny, że nie mogę jej dotknąć. Proszę o odpowiedź. PS: Co do doktora Piękosia- nie polecam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amelii ja chodzę do doktora Dorskiego juz parę lat ,prowadzil moją ciąze i wolę go niz 10 pań ginekolog,Ja mam własnie okropne doswiadczenia a zkobietami i juz w zyciu do żadnej kobiety nie pójdę.!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierzba1905
hej amelii21 i u kogo byłas na tej wizycie? mam podobne dolegliwosci jak Ty i nie wiem gdzie szukac pomocy... jestem zrozpaczona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelkaz90
Hej dziewczyny:) Ja chodzę od roku do doktora Piotrowskiego. Przyjmuje na ulicy Liska kuli na NFZ. Baaaardzo delikatny i wprowadza taki spokój że nawet sie nie myśli o wstydzie:) Okazało się że mam nadżerkę (w początkowej "fazie") od razu mnie uspokoił i dokładnie wytłumaczył co będzie robił. Zapłaciłam tylko za lek który trzeba było wykorzystać do zabiegu ale przecież to normalka. Zabieg był nieprzyjemny ale co chwile pytał czy wszystko ok i mówił że w każdej chwili możemy zrobić przerwę. Na 1 wizycie nauczył mnie badać piersi i wszystko dobrze wytłumaczył. Ja jestem bardzo zadowolona. Za wizyty się nie płaci a naprawdę bardzo się stara i jest dokładny. W razie pytań lub jakiś problemów podaje swój prywatny numer i zawsze można zadzwonić i przyjmie was od ręki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosia198
Cześć Dziewczyny, popieram - dr Dorski to bardzo dobry specjalista. Kiedyś sporo do Niego chodziłam.Gorąco polecam. Potrzebuję znowu powrócić-czy ktoś ma może nr tel kom.do dr ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wejdźcie sobie na stronę www.znanylekarz.pl, ja chodzę do dr Szpejankowskiego i mogę Wam go polecić w 100%. Wspaniały lekarz. Bardzo życzliwy i miły dla pacjentek. Mimo, że wizyta kosztuję 120zł to naprawdę warto tyle zapłacić. Wizyta trwa ok. pół godziny. Pan Doktor wszystko dokładnie tłumaczy i jest bardzo delikatny. Gabinet wyposażony w jednorazowe klapki i spódniczki a więc pełen komfort :) Naprawdę polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×