Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość patiiii_ _

sposoby na PLAMY !!! ...... !!!

Polecane posty

Gość żeel
a ja mam inny problem. na bluzie z poliestru zostały mi plamy po żelu do paznokci. czym to usunąć? bardzo prosze o odpowiedź bo to moja ulubiona bluza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ib87
Witam, mam problem ze spodniami z lnu. na jednym z wesel jeden kochany wujek zachlapał mi jasne spodnie lniane atramentem :/ plam się oczywiście nie dało usunąć, a po farbowaniu na czarno spodnie zrobiły się szaro bure. macie może pomysł jak to ładnie naprawić :) moze jakoś usunąć atrament albo dobra farbka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula3412
jak pozbyć się plam z bluzki pofarbowanej przez dżinsy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryha
co zrobic gdy wyprałam czarna bluze w proszku do białych zeczy bluza ma plamy brazowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allll
Zadna ta wasza rada nie działa na super gluee.!! Ja na tubkę usiadlam i cały "tyłek" w super glue mam spodnie do wywyalenia;(moje ulubione ...widne są pomocyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, potrzebuje pomocy !!! Jak usunąć plamy na spodniach jeansowych którymi dotkłem brudny ruszt od grilla, zostało mi mnóstwo czarnych plam. Prosze o pomoc :P bo uwielbiam te spodnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupilem sobie krotka bluzke biala i byla pare razy prana i nic az tu za ktoryms razem mam taka czarna smuge na plecach tak jakby popisane z 5 razy byla prana zwyklym proszkiem do bialego ale zadnego rezultatu,,,czy macie jakies porady??jak to usunac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sposob
bardzo wiele plam zlazi po namoczeniu rzeczy w cieplej wodzie z Vaniszem. Jesli bluzka jest biala to stosujcie Vanisch do bialego! a rzeczy kolorowe namaczajcie 2-3 godz w Vanisch do kolorow (jest w rozowym opakowaniu). Sprawdzone!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sposob
Plamy na tapicerkach skorzanych np,na sofie, pilce noznej ze skory,dywanach z tz,krotko strzyzone, najlepiej usuwa sie Vanishem do Tapicerek! - mozna go kupic w marketech, jest gotowy w spray albo na stacjach benzynowych! stosunkowo jest drogi ale warto i pozostawia ladny zapach! Ja odplamilam nim pilke skorzana biala,jest jak nowa i plamy na dywanie po psich wymiocinach,brr,,,!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivonaa3
Najlepszym i najskuteczniejszym sposobem na wszelkie plamy i zabrudzenia jest zwykła pasta bhp. Pasta ta usuwa tłuste plamy, krew, smary, długopis i wiele wiele innych plam i zabrudzeń. Na białej bluzie miałam czarne plamy przypominające smar bądź atrament czy tusz. Były to plamy niewiadomego pochodzenia, natarłam ową pastą a następnie wyprałam w automacie. Po plamach ani śladu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maly_maluch
witajcie, chciałam na szybko przeprasować marynarkę, a ze nie bylo czasu na deskę do prasowania to polozylam ją na dywaniku i zaczelam prasowac. niefortunnie, nie zauwazajac tego wyjechalam zelazkiem na sekunde na dywanik, wloski stopiły sie i przykleily do zelazka, po czym wjechalam z powrotem zelazkiem na marynarkę, poradzcie co w tej sytuacji zrobic? pralam juz raz i nic nie zeszlo.! czy komus przytrafilo się coś podobnego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spin- clean
Plama na dywanie? ulubionej kanapie czy fotelu? sierść psa, kota? a może uczulenie na roztocza znajdujące się w naszych łóżkach? Z nami te problemy znikna za dobrą cene i nie marnowanie cennego czasu. Usługi realizowane są na terenie Torunia oraz okolic Cennik poszczególnych uslug: Trzepanie oraz pranie dywanów/wykładzin 5 zl/m2 Okresowe trzepanie dywanów/wykladzin 3 zl/m2 Trzepanie oraz pranie fotela 12 zl Trzepanie oraz pranie kanapy/tapczanu 30 zl Trzepanie oraz pranie krzesła 5 zl Pranie tapicerki samochodowej ok. 100 zl (do ustalenia indywidualnego w zaleznosci od wymagań) Usuwanie roztoczy z materacy/tapczanów/kanap/foteli(do 36cm w głąb) 10/10/10/7 zl Froterowanie podlóg 4zl/m2 Usługi wykonywane są sprzętem profesjonalnym KIRBY. Pozwala ono na pranie, trzepanie dywanów, kanap, tapicerki samochodowej, materacy, froterowanie podłóg. Urządzenie pozwala na szybką prace dywan stanie się świeży i czysty już w 15min. Minimalna kwota zamówienia wynosi 40 złotych. Przygotowujemy również indywidualne wyceny dla większych ilości oraz dla osób/firm chcących podjąć stała współpracę. Kontakt: Tel. 782 088 340 E-mail spincleanpolska@gmail.com spin-clean.blogspot.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ati92
Mam podobny problem. Mam szare spodnie w prawie 80 % z bawełny które fryzjerka niechcąco ubrudziła mi rozjaśniaczem do włosów. Powstało kilka jasnych plam. Czy wie ktoś czym je szczyścić ? Może kupić specjalny marker żeby je przykryć ? czy znacie jakieś inne sposoby ? Spodni jeszcze nie prałam. Dziękuję i z góry proszę o jak najszybszą odpowiedź. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani domu
na domowe plamy na tkaninach polecam NS 400 Tex, wszelkie przebarwienia na tworzywach sztucznych usuwam NS 400 Turbo Plus (testowałam na białych klapkach kąpielowych , które zabrudziłam skoszoną trawą - znów są białe :) i na jasnej okleinie stolika gdzie zostały mi ślady po winie ). znalazłam te "nowinki" na www.nanoprodukty.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poison79
I ja mam niemały problem dlatego pytam . Jak usunąć plamy czerwonego lakieru do paznokci z ekologicznej skóry z fotela.Zmywacz nie bardzo pomaga a zostają jasne przebarwienia. pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z pewnoscią przydatny wątek bo bardzo czesto spotykam się z tym, że nie wiem jak poradzic sobie z jakimis plamami po konkretnych rzeczach a tu jest wszystko w jednym. Chyba sobie wydrukuję;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prosze o pomoc kupiłam torebke nie jestem pewna czy to skora czy eko skora,kolor rudy,ma ona czarne przebarwienia ktorych niczym nie idzie zlikwidowac,zmywacz i lakier do wlosow-odbarwia kolor,dezodoranty,wody kolonskie,nawet plyn do wc nie pomaga,wyprobowalam juz cytryne,wode utleniona i wszytsko co posiadam w domu.Nie moge jednoznacznie stwierdzic z czego sa te plamy poniewaz torebke zakupilam z ''2 reki '' :-) eksperymentuje poniewaz torebka podoba mi sie a nie myslalam ze plamy nie dadza sie usunac,Macie moze jakis pomysl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Giada
Pomóżcie..Jak pozbyć się tłustych plan z skórzanych butów??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na plamy super działa CleanTex. Usuwa plamy z tapczanów, dywanów, itp... Jest skuteczny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k.b.
mam problem.jak moge usunąć olej silnikowy ze spodni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radecki
Witam moj problem to plamy na bluzie, powstałe po usunieciu napisu z drobnych cekinkow( ktore byly przyklejone domateriału) . Napis czesciowo usunal sie sam podczas prania, wiec trzeba bylo dokonczyc dziela i w ten sposob powstaly te plamy. POMÓŻCIE!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klausdia
Moja mam wrzuciła do pralki przez przypadek farbującą bejsbolówkę . Ona ma białe rękawy . I one zafarbowały na granatowo . Co mam robić? . Próbowałam odplamiaczem i nic ; < !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa 1985
witam ,cały czerwony płaszczyk mojej małej został oblany tym nieszczęsnym płynem,zamiast sprać go w ciepłej wodzie zafundowałam mu kąpiel w odplamiaczu do kolorów. To był mój błąd .Po 4 praniu bez efektu w ludwiku przypomniałam sobie o benzynie ekstrakcyjnej ,o której powiedziała mi moja krawcowa.Usuwa ona plamy od tłuszczu,smaru,z każdej tkaniny,a w szczególności ze satyny.Zamacza się kawałek szmatki i trze się nią plamę to suchości i po kłopocie. Benzyna nie odbarwia bez obaw,a usuwa każdą plamę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrem78
Spróbujcie użyc płynu do mycia naczyń. Ja zawsze na tłuste plamy mam fairy i w sumie nie było jeszcze plamy- tłustej oczywiscie z która by sobie nie poradził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnow0111
podajcie proszę inny sposób na usunięcie tłustych plam z ubrań. do tej pory zawsze pomagał płyn do mycia naczyń, niezależnie od tkaniny. niestety - nie tym razem. jestem już po dwóch nieudanych próbach usunięcia śladów po tłuszczu z nowych rybaczek i nic z tego :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ;o;o;lo
spray na plany W5 z Lidla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrem78
JA też tam mówie ze jak wezmesz Fairy - czyli dobry i gesty płyn to zejdzie. Tylko tez zeby to nie była plama 3 miesieczna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×