Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Barbiepoznan

wybieramy wozek roku 2005

Polecane posty

Gość implast 3XL
implast 3xl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WAWANT
Przecież to bez sensu - jak można wybrać wózek roku, mając tylko swój własny? Każdy będzie swój chwailł i tyle. Tylko fachowcy, mający do czynienia z wieloma modelami, mogą się wypowiedzieć sensownie o wielu wózkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo te mateczki
chcą się pochwalić swoimi wózkami :p Typowa mentalność Polaków - pensja 2 tys. i wózek za tyle samo. W wielu bogatszych krajach jest to nie do pomyślenia. Typowy polski snobizm!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nicola79
mutsy jest the best !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a te ubogie,ktore pensje maja 620 zl,na nic z gornej polki dla dziecka ich nie stac ,krytykuja te,ktore stac na wszystko co najlepsze dla swej pociechy,to jest wlasnie polska mentalnosc, :( , nie ma sensu dalsza dyskusja ,jak zwykle zrobi sie klotnia pomiedzy biednymi a bogatymi,karierowiczkami i typowymi mamuskami, oto polska wlasnie ,buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo te mateczki
he he to nie jest takie proste, jak Ci się wydaje :p Mamy z mezem znacznie więcej na miesiac niz wymieniona przez Ciebie kwota, ale nie kupilismy wózka z górnej półki, bo mamy dobrze w głowach :p aha, i za dużo czasu spędziliśmy za granicą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czemu sie tak rzucacie.. A moze i dobrze ze kazda tak zachwali swoj wozek.. przynajmniej przyszle matki beda mialy w czym wybrac.. Tylko moze zamiast samych nazw dopiszcie co was tak zachwyca.. Bo mnie szczerze powiem oprucz wagi ten 1 wozek wcale nie podniecil:) Jak dla mnie wozki 3 kolowe jaki imituje ten 1 sa nie dla dzieci.. Wydaja mi sie za malo stabilne.. Ale to tylko moje wrazenie a nie spostrzezenie.. wiec moze do nazwy powiedzcie co w nim takiego cudownego.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbie poznan
ma pusto w głowie:p chwali się wózkiem jak małe dziecko zabawką. To jest głupie i bezsensu. Jak już można polecić komus wózek i opisać co w nim jest dobrego, jakie ma wady, jak sie go prowadzi , ile waży itp. i najważniejsze jak się sprawuje w rzeczywistości:) Ale one się uważają za bagate ( na innym temacie tez dyskutowały) i wybrzydzały tanie wózki. Nasmiewały sięz tych , których nie stać na droższy wózek:(.NO głupie baby po prostu> pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzie czemu w was jest taka zazdrosc?kazdy kupuje to na co go stac.Moze lepszy byl by temat najpopularniejszy wozek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbie poznan
czego mamy ci zazdrościć? no pytam? czego???!!!!!!! nie nazywaj tego po swojemu: zazdrość ...ja ci piszę że dla mnie to głupie co zaprezentowałas na innym topiku i masz rację już tu zaglądać nie będę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo te mateczki
Barbie, piszesz : "kazdy kupuje to na co go stac" - no właśnie to takie typowe, takie puste... Nie obraź się, ale jeśli tego nie rozumiesz, to faktycznie nie ma co dyskutować. Są ludzie, których nie stać, ale kupują drogi wózek, a są też tacy, których stać, ale tego nie robią, bo po co. Tańszy też jest w porządku. Rozumiesz to, droga Barbie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi-mi
Uważam, żę pomysł na topik był fajny!!! A laski, które mają jakieś kompleksy nie muszą się tu wypowiadać :) Ja nie mam jeszcze dziecka, ale lubie pooglądać wózki. Rozważam jaki bym wybrała jak pojawi się dzidzi, bo za jakiś czas rozpoczniemy starania! Jest taki duży wybór na rynku i na pewno trudno jest przyszłym mamom podjąć trafną decyzję. Piszcie dziewczyny jakie wózki uważacie za dobre, funkcjonalne albo poprostu dlaczego akurat taki się Wam podoba! Jeśli możecie podajcie str www. Mnie bardzo podoba się IMPLAST DRIVER 4XL www.implast.com.pl PZDR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo te mateczki
no, miałam takie przeczucie, ze Barbie nie zrozumie o co chodzi... :p Moje zdanie jest takie: nie kupujcie dzieczyny zbyt drogiego wózka, nie warto. Tym nie mierzy się miłości do dziecka, naprawdę. Wystarczy taki ze średniej półki, dziecko tak szybko rośnie, że ani się spostrzeżecie, a tu nie będzie chciało już jeździć tylko biegać samo. A pieniądze lepiej przeznaczyć na inny cel, np. weekendowy wyjazd czy dołożyć do wakacji. Uwierzcie mi, ze podobne modele wózków w Polsce i np. w Stanach róznią się diametralnie. Oczywiście - ceną! U nas z reguły kosztuje to dwa razy drożej, niestety, i dotyczy to wózków produkowanych także w Europie... Smutne to, tym bardziej, ze pensje Polaków też są znacznie niższe... Piszę to, zebyście zastanowiły się, czy warto nabijać kabzę importerowi :p Oczywiście zrobicie jak chcecie, ale moim zdaniem tansze wózki też są naprawdę w porządku :) Życzę zdrówka i pociechy z waszych maluszków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi-mi
Tylko, że miałam okazję prowadzić taki wózek ze sredniej półki i była to MORDOWNIA. Wg ważne jest, aby wózek był lekki /w miarę/, bujał sie choć trochę, i miał skrętne koła (przednie). Całkiem niedawno byłam na spacerze z koleżanką i jej dzidzią. Ma wózek za jakieś 700-800zł- TRAGEDIA! Niby pompowane koła, ale jedzi się nim okropnie, jest bardzo sztywny- dziecko podskakiwało na byle kamyczku. Spacer z takim wózkiem to męczarnia ( i dla mamy i dla dziecka) , a nie przyjemność ! PZDR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo te mateczki
Moim zdaniem wielkiej różnicy nie ma, ale to Twój wybór. W zasadzie to nie mam zamiaru tu specjalnie wdawać się w dyskusje, bo moje dziecko już prawie wózeczka (parasolki) nie używa, wiec... zdecydujcie same. Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sadze ze kola najlepiej jesli sa pompowane, i wozek jest lekki , maly jak sie do slozy.Kol ma graco i jest nieudany a kosztowal ok 900zl wiec nie malo.A TE GLUPIE KOMENTARZE ZOSTAWCIE DLA SIEBIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli gdzieś tu są głupie
komentarze, to właśnie twoje, głupia babo o małym móżdżku :p :p :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestes glupsza niz ustawa przewiduje zal mi ciebie.JESTES ZAGLUPIA zeby prowadzic z toba jaka kolwiek konwersacje:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbie poznan
bo te mateczki.>>>>masz rację!!!!!!:) mam takie same zdanie jak ty. PUSTE KOMENTARZE? DLACZEGO? JA CHCĘ PORADZIĆ TYLKO..I NIE MA W TYM NIC PUSTEGO!!!!!!!! Jedynie pusta i głupia jestes ty kochana:p ja mam wózek z wyższej półki( jakie durne określenie:D) i co? nie naśmiewam się z tako czy deltimów....bo wózek jak to wózek..i nie widzę jakiejś szczególnej różnicy pomiędzy tanim czy drogim wózkiem....może troche lepiej się prowadzi, jest lekki...no ale ludzie nie wszyscy zarabiają tyle żeby móc sobie kupic za 2 tys np. a komentowanie ze ktoś zazdrości jest w ogóle nie na miejscu!!!!!!! ja ci głupoty twojej nie zazdroszczę kochana :p:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbie poznan
i co? taki ładny amerykański samochód masz w stopce i nikt nie chciał kupić???? widzisz sama biedoty tu są i ci na pewno zazdroszczą...:p:p:p:classic_cool: eee ty serio jestes blachara:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem o co wam chodzi! temat brzmi wybieramy.........., a wy sie obrazacie wzajemnie, nie wiem czy to zadrosc czy co ale cos w tym jest.A jesli chodzi o temat to implast 3 xl fajny i bardzo niska cena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barbie -powiem ci cos, rozgryzlamto przed chwila , a chcialam tu wejsc zobaczyc, czy w jakims sensownym kierunku poszla ta dyskusja ,widze ze nie,a ja juz ci tlumacze skad te ataki na ciebie ,tu chodzi o stopke buahahahahahha :D , rozumiesz,jakas jedna z druga myszka ,biduleczka co niestety ,w zyciu jej sie nie przelewa, bo albo nie chciala wziasc zycia w swoje rece,pracuje w hipermarkecie na kasie i jeszcze na dodatek ma meza nieudacznkia , i teraz rozumiesz one widza twoja stopke- patrza- o ku,,,! ale auto! to pewnie pusta laska bo taki samochod wystawia i jeszcze barbie,o nie! na bank bogata to i pusta! :D mowie ci! ubaw mam po pachy! :D ! jakim prawem dziewczyny wyzywacie kobiete za to, ze ma od was lepiej??? jak wy sobie to wyobrazacie,ze dziewczyna moze ma troszke kaski i teraz zaklada sobie bogu ducha winna topiczek, zeby kazda wypowiedziala sie o swoim wozeczku,a wy ,jak takie biedaczki ostatnie huzia na jozia i wmawiaja jej ,ze najlepsze sa wozki za 500 zl!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NO KUR,,, MAC!!!!!!!!!!!!!!! RATUNKU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! WSTYDZCIE SIE !!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co ma znaczyc slowo blachara ze lece na drogie wozki dziecece buhaha, bo nie rozumiem.Myslalam ze to bedzie fajny topik a wy wiesniary go zepsulyscie.Dziekuje tym ktore nie sa przeciwko mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nowa nowa
no, twoja bystrosc powaliła mnie na kolana :D :D :D skad wiesz ze pracuje na kasie w hipermarkecie i to wlasnie stamtad klikam na kafe? :p A jakby nawet, to co? Nie mam prawa wypowiedziec sie, ktore wozki sa wg mnie najlepsze? (tzn te nienajdrozsze?) A samochod? He he, jak ktos prowadzi komis lub sprowadza autka, to sam moze jezdzic... nawet maluchem. Cos kiepsko tej barbi idzie jej interes... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapewniam ciebie ze nie jezdze maluchem i zgadzam sie w 100% z nowa nowa.Widze ze ten topik zamienil sie w temat kto co ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdradzę wam tajemnicę
Barbiepoznań to tak naprawdę powinna mieć nik Barbiemosina,bo Mosina to nie Poznań!!!Jakieś 30 km dzieli tą wieś od oznania;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×