Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Barbiepoznan

wybieramy wozek roku 2005

Polecane posty

Gość kółko wzajemnej adoracji
barbi, ewe oraz sranie w banie, czyli nasza Rusalka, sądząc po stylu "inteligentnej" wypowiedzi :p :p :p "kieruje nimi zazdrość" he he :D :D :D O co? Chyba nie o waszą głupotę i ograniczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nicola79
z tego co wiem moja przyjaciolka byla zdania takiego jak wy ze szkoda kasy na wozek i kupila sobie wozek firmy POLak i jak sie szybko okazalo musiala kupic drugi wozek z drozszej polki bo ten polski byl tragiczny i tym sposobem wydala 2 tys na 2 wozki , a chce wam powiedziec ze ja oprocz mutsy mam tez wozek firmy chicco parasolke tak zachwalana przez "i po co te nerwy " i moze jest to rozwiazanie dobre ale chyba na 30 min spacer bo polskie chodzniki raczej nienadaja sie na tego typu wozki u nas sprawdzaja sie raczej pompowane kola typu mutsy bebecar implast

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kółko wzajemnej adoracji
Piszesz: "Na dekektywa sie nadajesz jak mysia dupa jako worek na kartofle" o matko :D :o A kto to jest "dekektyw"? :D "jak musia dupa jako worek na kartofle" - poddaję się, Twoj umysł nurza się w oparach absurdu :D :D :D lepiej faktycznie zajmuj się problemem stosunku ceny wózka do poziomu zazdrości koleżanek, to zadanie odpowiednie dla ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnoszeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zaje*****
topic jest:-D A jego autorka jest chyba lekko stuknieta:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no prosze nieomylna sie znalazla A pfff smiechu warte :P Ja przynajmniej siedze na swym niku a ty stach cie oblecial ze na ryzym siedzisz :P nie boj sie tu nikt nie bije :) A i niech bedzie ze kolko adoracji :P Przynajmniej nikogo nie obrazam jak ty denna istotko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbie poznan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbie poznan
ale mam teraz wyrzutę z ewe,srania no i barbie i nicole też:D:D:D sama jestes jak ten dekektyw:p barbie na wsi można tylko jeździć wózkiem????????????...hmmmmm aty jako dama z centrum męczysz się po zdrowych klimatyzowanych centrach handlowych:p....oj głupiutka jesteś:D wywyższanie sie , głupota , dopierdalanie ze kogoś nie stać , ze zazdrości....jesteście tak śmieszne że aż żałosne:( troche pokory ....pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jestescie glupiotkie, zazdrosnicy to dla was dobre okreslenie.Dziwi mnie fakt ze kazdy kto jakies zenady pisze nie ma stalego nicka.Wiesniacy mie dobijajcie mnie!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość livia25
czytajac ten topic stwierdzam debilizm sie szerzy i tyle!!! z normalnego topicu zazdrosnice zrobily jakis jazgot no ale to typowo polskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co z tego
ze zaczernie sobie nicka? Czy ty, Paris Hilton, wystepujesz tutaj pod prawdziwym nazwiskiem? :p :p :p Zenada, to twoja wypowiedz i... twoj nick :p :p :p :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZAZDROSNICE ZAL WAM DUPE SZCZYKA ZE KOGOS STAC NA WSZYSTKO CO NAJLEPSZE A WAS NA GOWNO.jESTESCIE TAK GLUPIE ZE AZ TRUDNO TO OPISAC, ZWYKLE SZARE MYCHY BEZ AMBICJI I PERSPEKTYW NA ZYCIE I STAD TA ZAZDROSC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MNIE STAC TEZ NA WSZYSTKO.PRACUJE W AGENCJI TOWARZYSKIEJ,A TAM JAK WIECIE NIEZLE PLACA. A WY JESTESCIE DURNE ZAZDROSNICE... A BARBIPOZNAN TO MOJA KOLEZANKA Z BRANZY I BEDE JEJ BRONIŁA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co z tego
eh, Paris, dziedziczko fortuny Hiltonów, ze tez chce ci sie z nami , biednymi zazdrosnicami, marnowac czas ... Zmykam, baw sie dobrze dalej :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmmmmmmmm widze ze forum nadal tkwi w tym samym punkcie.A to mial byc taki fajny temat pomocny przyszlym mamom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbipoznan,tak pierdolisz,ze masz drogi wozek,a przejzałam Twoje aukcje i okazuje sie,ze masz wozek Baby Dreams za 195 zł!!!Hihihi,pewnie zaraz napiszesz,ze dla biednej kolezanki kupiłas:-PZenujaca jestes malenka....A klamstwo ma krotkie nogi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdradzę wam tajemnicę
ona ma tak mutsy jak prawdeą jest to że Mosina leży w centrum Poznania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za topik
ale wy jestescie zalosne, zamiast pisac o temacie, dla ktorego powstal ten topik i dzielic sie spostrzezeniami i doswiadzceniami, z ktorych moglyby skorzystac niedoswiadczone mamy, w sprawie wyboru wozka, to wy sie obrzucacie BLOTEM jak przedszkolaki !!! Kobiety troche kultury !!!! Weszlam tu, zeby dowiedziec sie jaki wozek polecaja doswiadzcone kobiety tym mniej wiedzacym mamusiom, a tu co przeczytalam same obelgi !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdradzę wam tajemnicę
przepraszam barbie i paris za to podszywanie ale jestem zalosna zdzira i zazdroszcze im kasy mnie nie stac na wozek nosze dziecko w koszu do prania przepraszam wszystkich.Moze zaczniemy topik od nowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdradzę wam tajemnicę
to wyżej to podszywacz....ja wózka nie potrzebuję.....moje dziecko ma 6 lat!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdradzę wam tajemnicę
moje dziecko nosze w koszu na brudy a ma juz 6 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdradzę wam tajemnicę
zal mi mojego dziecka ze ma taka pierdolnieta matke jak ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×