Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Barbiepoznan

wybieramy wozek roku 2005

Polecane posty

Gość he he
u nas to się nawet mówiło: "elegant/elegantka z Mosiny" :p :p :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i wlasnie o ty mowie ,ale dalej brniecie dziewczyny osmieszajac sie, przeciez to widac golym okiem,a ta ostatnia laska to juz widac,ze sloma z butow wystaje i maz jest robotnikiem budowlanym cegly nosi albo ochrania obiekty,po co te uwagi,ze jak ktos ma komis........ czy to jest topik o stopce barbie???? ale texty,ze nikt nie chcial kupic,czemu wy niewidzicie,ze piszac tak wlasnie sie ujawniecie- swoj status ipozycje spoleczna ???? barbie,lepiej juz nic nie pisz,bo plebs cie zje ,alllez wstyd,wiec spadam a wy proletariat siedziec du brzydule,!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbie poznan
ale ty niemądra nowa nowa!!!!!!! skad wiesz jakie ja mam auto????????żebyś się nie przeliczyła.....a pracowac nie musze bo mam męża który zarobi więcej pewnie niż cała twoja rodzina na miesiąc:p ale pieniądze to nie wszystko ...trzeba mieć jeszcze rozum i nie wypowiadać się źle i głupio komentować że TANI wózek jest do dupy:p znam ludzi z kasą ale rozsądnych i nie obnoszących sie ze swoim bogactwem ale znam tez i takich jak pusta "nowa ''i ''barbie'':D i jeszcze to stwierdzenie : wieśniary.. .....aleś ty głupia jedna z drugą:D...same wychodzicie na wieśniary wypisując takie brednie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbie poznan
TY NOWA MOZESZ JEDYNIE POMARZYĆ O TAKIM STATUSIE SPOŁECZNYM JAKIM MAM JA:p plebs? słoma z butów? maz robotnik? ty się zastanów zanim cokolwiek napiszesz? myslisz ze jestes taka mądra i wolno ci każdego kto ma inne zdanie obrażac??????? barbie to ty jednak sama wiesniara jesteś...i w dodatku z Mosiny...buhahahahahahahahahaahahahahahahah koń by się uśmiał!!!!:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnie
wiecie co fajny topik o wózkach, ale widze ze i o lalkach, barbie. Na kafeteri to tak zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he he...
zgadzam się z przedmówczynią :) Dla nowej i barbi napisanie, ze tanszy wózek tez jest dobry, to OSOBISTA OBRAZA :p pozdrawiam te, które myślą rozsądnie i spadam stąd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazdrosnicy
wybieramy wozek roku czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbie poznan
ok ja juz sobie stad idę powiedziałam co myślę, zaistniałam więc spadam:classic_cool: miłej dyskusji życzę! a teraz na temat mój faworyt to ta piękna taczka Quinny którą wożą mamusie swoje pociechy:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość quinny speedi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbie poznan
oczywiście żartowałam:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he he...
:D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdradzę wam tajemnicę
nowa i barbie>a metki z ceną to pewnie mają cały czas przyczepione do wózków i to w widocznych miejscach :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbie poznan
buhahahahahahah świetna jesteś ''zdradzę wam tajemnicę'' pewnie jeszcze poprawią czarnym flamastrem zeby była bardziej widoczna cena:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbie poznan
chyba żartujesz mutsy ci sie podoba?????????????????miałam mutsy i sprzedałam...za ciężki i te bezsensowne koła , łamane podwieszenie...ale kup sobie kup!!! jak ci sie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ile ten mutsy
kosztuje? Piszcie od razu cene

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komu jeszcze zrobisz loda
caly zestaw gondola, spacerowka, fotelik okolo 3000zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdradzę wam tajemnicę
właśnie taki wózek jak ten pierwszy link mutsy prawie kupiła moja przyjaciółka...z allegro...na szczęście z odbiorem osobistym...facet jej przywiózł ten wózek do domu...ona go zaczeła odladać...i co się okazało? gondola była u dołu pęknięta!! Potem już nie chciała żadnego Mutsy...kupiła inny w sklepie,a co najśmieszniejsze to sprzedawczyni ją do tego przekonala!!Mutsy nie są takie dobre,one po prostu sa teraz w modzie dla snobów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co te nerwy
a ja mam gdzies co ktos powie ja kupie deltima fokusa. Jest tani , nie wyglada zle, ja nie mam zamiaru wydawac tyle kasy na wózek, który bebe uzytkowac tylko rok.Pozniej i tak trzeba jakis leciutki spacerowy kupic, a ja chce sztywna gondole miec dla noworodka. Niech kazdy kupi wózek na jaki go stac i jaki sie podoba. Mogłabym kupic drozszy, ale szkoda mi na srio kasy, bo taki wózek to nie na długo jest przeciez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piro
komu jeszcze zrobisz loda>>>>> to prawie jak za darmo!!!! bierz !!!!!!!!nie oglądaj się na te baby co ci tak zazdroszczą hehehehehehehe bo .nie każdy chce wozic swoje ładne dzieciątko takim okropnie brzydkim wózkiem a fuj jak ty:p kup sobie za 5 tys będzie na pewno ładnieszy! w końcu jak na snoba przystało powinnas miec droższy:pi bardziej kosmiczny! i jest na topie teraz a ty chcesz być trendy prawda?????:p haucka miałam do pierwszego dziecka, byłam średnio zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co te nerwy
a misie ten wózek nie podoba i co ? do chyba zartujesz Ja nie lubie trzykołowców, nie podobaja mi sie wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co te nerwy
akurat ten nie jest tzrykołowy ale ma rogi jak rower

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deltim focus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deltim focus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastal spokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nicola79
kupilam wozek MUTSY napewno niedlatego ze jestem snobka!!!! poprostu uwazalam ze ten wozek bedzie dla mojego dzieciaczka dobry i tak okazalo sie w rzeczywistosci niezamienila bym go na zaden inny , i mysle ze wy rzeczywiscie jestescie zazdrosne ze ktos ma lepiej , a pisanie typu ze niewarto kupowac drozszego wozka jest bez sensu to tak jak kazdy mial by jezdzic maluchem bo po co lepsze auto????ja nikogo nienamawiam zeby kupic ten wozek ja poprostu napisalam ze jest najlepszy dla mnie i akurat jak ja go kupilam to tych wozkow byly slaadowe ilosci , i dlugo sie zastanawialam nad kupnem wozka i nikt mi niewmowi ze tak samo jezdzi sie wozkiem typu tako bez skretnych kol jak Mutsy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×