Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Migotka2006

Schudnąc 15 kg do wiosny!!!!!

Polecane posty

Gość jolaaa____________
hej dziewczyny ja dzis drug idzien zaczynam,,,,ojj,,musze dac rade ..musze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolaaa____________
halloo...nikogo juz nie ma??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawskaaaa
no niestety topic padł :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczęta! Mam nadzieję, ze topik jednak nie umarł bo bardzo w Was wierzę. Miło, że jesteście dzielne i podjęłyście silną decyzję żeby coś zmienić, to już połowa, a może nawet 60 % sukcesu. Chętnie się do Was przyłączę i będę dopingować zarówno Was, jak i siebie. Juz raz udało mi się zrzucić 10 kg razem z dziewczynami z Kafeterii, więc jestem żywym przykładem na to że można. Od tego czasu conieco mi się nazbierało, do tego święta i zimowe rozleniwienie. Ale żywcem mnie nie wezmą, jestem na \"specjalnych warunkach\" JUŻ od poniedziałku, czylu dziś diety dzień 3. Mój cel to 52 kg - co dla mnie oznacza pozbycie się 6 kg. Początek roku to doskonały czas na dietę, nie poddawajcie się i reanimujcie topik :) Pozdrawiam Was gorąco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolaaa____________
ja sie melduje na stanowisku.. dzis troszke podjadlam...wiem ze nie mozna..wiem ...ale od jutra rygor..Obiecuje! :P pozdrowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie, widzę że niektórzy już pogrzebali ten temat. Szkoda :( Ale nie poddamy się tak bez walki, prawda jolaaa? Ja też wczoraj byłam mało sobie posłuszna, podjadłam conieco, ale w porę się opamiętałam i nie pochłonęłam całej lodówki. Dziś od rana szklanka wody i silne postanowienie poprawy. W sumie nie jest źle, tendencja spadkowa ciągle się utrzymuje. Pozdrawiam i trzymam kciuki za wszystkie Waleczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie ze topik jeszcze sie trzyma:) Jarzynka i jolaaa ja wczoraj mialam tak samo-za duzo sobie podjadlam,ale od dzis bede sie pilnowac.Dzisiaj mam zamiar sobie pocwiczyc nastepperze i 8 minute Abs. Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość n j 27
ja mam tan sam problem chce schudnac do wisny. 65kg 165cm o wiele za duzo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość n j 27
zaczynam od jutra. jestem otwarta na propozyje. pozdrawiam i z gory dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majeczka1
kup sobie to i sie spokojnie wyrobisz do wiosny - poczytaj opinie ja juz sie zdecydowalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość n j 27
ale co to sa za tabletki? ile kosztuja? no i czy naprawde dzalaja? pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mg27
i ja się przyłączę mam 165 cm i ok 66 kg wagi do południa jakoś wytrzymuję ale wieczorem jest tragedia orzeszki itp nie mogę patrzeć się na siebie !!! 3 lata temu urodziałam dziecko ( w ciąży przybrałam 25 kg czyli z wagi 50 kg zrobilo się 75 wychodząc ze szpitala ważyłam 64 i przez te 3 lata udało mi się CZASEM !!! schudnąc do 60 ale to max a dziś kiedy waga powinna wrócić do normy ja wzaże więcej niż po powrocie ze szpitala) jest mi ciężko i zle się z tą wagą czuję uff ... a taka byłam laska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość n j27
do mg27 ja tez 3 lata temu urodzilam dzecko i tez nie moge dojsc do swojej poprzednie wagi a warzylam 55kg.ale postanowilam sie wziasc za siebie.byle do wiosny.pozdrawiam mg27 i wszyskich innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj cwiczylam 100 min. na stepperze . Jesli chodzi o Thermal to jesli sie nie cwiczy to nie dziala i to strata pieniedzy.Bylam przeciwko niemu chyba dlatego,ze stracilam kase bo przestalam cwiczyc a jakbym wtedy cwiczyla to mysle ze byly by duze efekty. Zastanawiam sie teraz czy go znowu kupic bo wtedy mialabym dodatkowa motywacje-cwiczylabym i nie chcialabym juz zmarnowac wydanej kasy. Zostalo mi jeszcze troche kapsulek od zeszlego roku i jeszcze sie zastanowie czy to kupic. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość postanawiam
od jutra.... 10 kg do wiosny~!!!! Przy mojej wadze to nie wiele, ale tyle mi zupełnie wystarczy, wiecej nie chce Mam 26 lat 162 wzrostu i... niestety aż 65 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolaaa____________
o temacik wciaz sie trzyma..:)..tobardzo fajnie...moze moja motywacja sie podreperuje...bo dzis podjadalm..znow...echhh..moja slaaba wola.. Ale widze ze wszystkie z was..mocno sie trzymaj rygoru i efekt jest...wiec jutro duzooooo wody i chrom musze kupic aby mi sie slodyczy nie chcialo... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mg27
zaczynam od dzisiaj !!! ciężko mi wytrzymać na jakiejś diecie ale faktem jest że takie diety, trzymają poniekąd "w ryzach" dlatego wybrałam coś dla siebie prostego (nie wymagającego ciężkich przygotowan) i chyba sytego (już raz stosowałam tą dietę , nie byłam głodna i efekty teżb były) tj dietę klinkiki mayo tą którą stosowała brodzikowa a generalnie stosuje się ją przed operacją wszczepienia by-passów. Faktem jest że tylko czas może coś zdziałać więc narazie metę wyznaczam sobie do Świąt Wielkanocnych).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mg27
może napiszę jak ta dieta wygląda : 1. śniadanie: 2 jajka (w dowolnej formie: gotowane/ smażone bez tłuszczu na tefalu) i 2 plasterki bekonu (ja jem szynkę) - jeżeli robię jajecznicę to czasem mieszam wszystko - oraz 1/2 grejfruta lub 1/2 szkl. soku grejfrytowego (bez cukru) 2. obiad: sałata (w zimie kupuję pekińską) dowolny dressing (ja dodaję przyprawy i czasem warzywa, ale uwaga~!!! można dodać tylko warzywa zielone lub czerowone oraz dowolna ilość mięsa lub rybki (oczywiście nie smażonego !!!) i 1/2 grejfruta lub 1/2 szkl. soku grejfrytowego (bez cukru). 3. kolacja: dowolna ilość mięsa lub ryby i warzywa na ciepło z masłem (zielone lub czerowne (ja dopuszczam marchewkę) 1/2 grejfruta lub 1/2 szkl. soku grejfrytowego (bez cukru). 4. przed snem 1 szkl. ciepłego mleka lub soku pomidorowego (warzywnego).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mg27
dietę stosuje się 12 dni 2 dni przerwy i do efektu - proponuję poszukać odp. linków ale zaznaczam że diet mayo jest wiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jednak dziala
mogotka dlaczego piszesz ze thermal pro nie dziala jak sie nie cwiczy ? przeciez dziala termogennie, kazda czynnosc z\kosztuje Cie duzo wiecej energii ja stosowalam Thermal Pro [url=http://www.mmo.pl/index.php?ref=4&affiliate/banner_id=4] przez6 tygodni i schudlam 9 kg bez cwiczen bo jestem strasznie zapracowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jednak dziala -i wlasnie o to chodzi -trzeba byc w ruchu,jak bylas strasznie zapracowana to byla duza aktywnosc aiecx tracilas kalorie tak jakbys cwiczyla.Jesli ktos nie stosuje diety i nic nie robi-mala aktywnosc albo prawie zerowa to na pewno na tym nic nie straci. Ja dzisiaj cwiczylam z thermalem 90 min na stepperze i czuje sie ok.Tylko po cwiczeniach nalezy wziac aspargin-magnez i potas aby uzupelnic minerały. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mg27
pierwszy dzień dobiega końca mam nadzieję nie skusić się na nic gdzie się podziewacie kobietki? pozdrawiam wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mg27
wczoraj moja rodzinka wcinała pizzę - jestem baardzo dumna że odpuściłam ją sobie a było trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewqa Wredota
od 1 nie zre slodyczy( szalenei trudne bo je po prostu kocham) , od dzisiaj odchudzam sie na serio - pieczywo tylko chrupkie, warzywka i kurczakemk duszone, owoce. Mam 160cm waze jakies 56 kg chce wazyc jakies 5-6kg mniej( mam silnie umiesniona sylwetke i ponizej 50 wygladam i czje sie fatalnie) Aha chodze na silwonie regularnie - wczensiej 3 razy w tygdniu od teraz 4:) trzymajmy sie dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawskaaaa
ja mogę sie pochwalić, ze na tej swojej białkowej diecie + cytrusy, od 4 stycznia, czyli w 11 dni, schudłam juz 5 kg :D Jeszcze drugie tyle i trza będzie zacząć wprowadzać, dodatkowe produkty, bo za długo tak nie mozna, no i baaardzo muszę uważać na jo-jo :( Pozdrawiam i powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mg27
ciekawskaaaa co to za dieta białkowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawskaaaa
Jesz samo białko tzn, sery białe, czasem tylko żółte,topione,pierś z indyka, kurczaka, rybę,kefir, mleko, jajka itp... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie dziewczyny probujace walczyc z otyloscia... Stworzylam forum tylko o odchudzaniu ... w nim tematy o dietach, o problemach o wszelkich specyfikach wspomagajacych... mozna sie wykrzyczec co boli , mozna miec swoj dziennik odchudzania.. i najwazniejsze chce stworzyc temat w ktorym razem rozpoczniemy walke... i bedziemy dzien w dzien sie wspierac... dlaczego nie tutaj? bo tam chce stworzyc wszystko o odchudzaniu zeby nie trzeba bylo szukac w necie... chce zebyscie pomogly mi tworzyc z wami to forum... bardzo zapraszam wystarczy sie zarejestrowac i pisac pisac i sie wspierac... ponizej podaje link www.nasze-fora.clubbers.pl/idealne sama waze 98 kg... tam chce pisac o swoich sucesach i porazkach i przedewszystkim znalezc osoby ktore nie beda sie nasmiewaly ale ktore stworza ze mna fajna grupe z ktora bedzie mozna tez pogadac na inne tematy... Prosze zajzyjcie moze sie wam spodoba... bedzie o tej diecie moze wypowiecie sie na jej temat....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×