Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Migotka2006

Schudnąc 15 kg do wiosny!!!!!

Polecane posty

Witam wszystkie dziewczyny probujace walczyc z otyloscia... Stworzylam forum tylko o odchudzaniu ... w nim tematy o dietach, o problemach o wszelkich specyfikach wspomagajacych... mozna sie wykrzyczec co boli , mozna miec swoj dziennik odchudzania.. i najwazniejsze chce stworzyc temat w ktorym razem rozpoczniemy walke... i bedziemy dzien w dzien sie wspierac... dlaczego nie tutaj? bo tam chce stworzyc wszystko o odchudzaniu zeby nie trzeba bylo szukac w necie... chce zebyscie pomogly mi tworzyc z wami to forum... bardzo zapraszam wystarczy sie zarejestrowac i pisac pisac i sie wspierac... ponizej podaje link www.nasze-fora.clubbers.pl/idealne sama waze 98 kg... tam chce pisac o swoich sucesach i porazkach i przedewszystkim znalezc osoby ktore nie beda sie nasmiewaly ale ktore stworza ze mna fajna grupe z ktora bedzie mozna tez pogadac na inne tematy... Prosze zajzyjcie moze sie wam spodoba... bedzie o tej diecie moze wypowiecie sie na jej temat....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tttttttttttttttttttttt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jak wam idzie?ja dzisiaj nie moglam cwiczyc bo wczoraj bylam na imprezie i nie mialam na to siły. Waże sie za kilka dni. Pozdrawiam wszystkich🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mg27
dziś poległam zjadłam surówkę którą przygotowałam dla rodzinki z MAJONEZEM !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mg27
dziś jest znów dzień i może dam radę,co ja mówię dam radę na bank - zjadłam 2 jajeczka zaraz soczek grejfrutowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mg27
widzę kobietki ze zostałam tutaj sama, kupiłam dzisiaj herbatę pur-er i muszę Wam powiedzieć że jest znosna - powiem nawet że bardzo dobra, wszystkie poprzednie czerwone herbaty wylądowały w koszu a zatem polecam LIPTON PUR ER aromatyzowana ananasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonia83
Dziewczyny-dolaczam sie. wzrost 172 waga 58 cel 53 (czyli moja optymalna waga, sprzed pol roku :-/) Daje sobie 2 miesiace na osiagniecie celu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waze sie w czwartek top podam wtedy wage. Zamowilam Thermal i mam nadzieje ze dzieki diecie i cwiczeniom uda mi sie schudnać ok 7-10 kg w miesiac. Ja piję zielona herbate-lisciasta i jest dobra-mozn adodac cytryne jak ktos woli. Czy cwiczycie w czasie odchudzania?jesli tak to na jakims sprzecie? Ja jezdze na rowerze stacjonarnym i cwicze na stepperze. 🌻:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie, dawno mnie nie było, ale za to nazbierało się trochę wypowiedzi i miło było nadrobić zaległości w czytaniu. Dzisiaj to już nie tylko mogę powiedzieć że jestem dumna z Was ale i z siebie. Po porannym ważeniu mogę się zupełnie nieskromnie pochwalić, że w ciągu tygodnia straciłam wszystkie świąteczne smakołyki, które w siebie w ciągu tych kilku dni wepchnęłam. Czyli 2 kg. Myślę, że to całkiem nieźle. Ja obrałam taktykę pierwszy tydzień na oczyszczanie i wyciszenie organizmu, a od dzisiaj zaczynam ćwiczyć. Jaki sprzęt? hmmm mi wystarczają ciężarki 1,5 kg i kocyk. Najlepiej czuję się ze swoimi własnymi ćwiczeniami, które działają na te miejsca mojego ciała, z którymi czuję się najgorzej :) Robię sobie ćwiczeniowe sesje i wmawiam sobie że to dla mnie relaks, nie obowiązek. To bywa całkiem trudne, ale na drugi dzień wstaje mi się dużo łatwiej (pomijając zakwasy), przeważnie jestem z siebie dumna, a łazienkowa waga jest dla mnie bardzo łaskawa. mg27 rozumiem co czujesz z tym majonezem, ja jestem czekolado i majonezoholiczką dlatego nawet się do nich nie zbliżam odkąd zaczęłam dietę. Kiedyś nie wyobrażałam sobie jajunia bez majonezu, ale jak się okazało dziś rano - to całkiem realne. Mimo grzesznej natury majonezu myślę, że możesz się rozgrzeszyć bo w końcu zjadłaś go w połączeniu z warzywami, a nie z np. z frytkami, a to juz mniejsze zło. Pozwalam sobie przywitać Gonię83, czy ta cyfra to rocznik? Jeśli tak to miło bo mój jest taki właśnie. Tak czy inaczej witaj wśród nas :) Migotka 7-10 kg w miesiąc to chyba duże tempo, myślisz że da się to zrobić nie ryzykując zdrowia fizycznego albo psychicznego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarzynka🖐️ Też cwicze z ciezarkami :) Nie wiem czy tyle mi sie uda stracic ale nawet jak bedzie mniej to nic nie szkodzi.do wiosny mamy jeszcze duzo czasu. Ja tez uwielbiam czekolade,ale na razie nie mam ochoty na słodkie.Jak schudne 10 kg to w nagrode kupie sobie ulubiona czekoade;) Moja dieta to 1000-1200 kalorii. Bede pisala jak mi idzie przez miesiac z Thermalem-tyle bede go brac i juz wiecej nie.W czwartek sie zwaze a po miesiacu podam efekty. Cwicze w sauna dresie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mg27
no i no i dałam ciałka suróweczka z majonezem i kopytka ale obiecuję do wieczorka nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mg27
aha !!! jarzynka dziękuję za wsparcie i rozgrzeszenie i ... zauważenie mojej osóbki buziam m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izawera najwazniejsza jest motywacja-wtedy sie na pewno uda. Ja wyobrazam sobie jak chce wygladac i ile wazyc w te wakacje-to mnie motywuje i mam dzieki temu silna wole.Czasami mozna oczywiscie sobie na co nieco pozwolic:)najlepiej raz w tygodniu cos słodkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mg 27
nie mam silnej woli zjadłam oliwki, poprawiłam łyżeczką dżemu i troszeczkę "skubnęłam" z kolacyjki mojego dziecka ale też troszkę poćwiczyłam a teraz piję czerwoną herbatkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podjadanie to fatalna sprawa, trudno się oprzeć bo wydaje się że taka drobineczka to przecież niewiele zmienia. Ale dla mnie ta nieszkodliwość jest pozorna bo jak skuszę się na np. jednego orzeszka to... na pewno zjem później drugiego, a potem kolejnego i jeszcze jednego (takiego maleńkiego) no i uzbiera się conajmniej garsteczka. Ja po prostu nie dotykam niczego co jest zakazane, nie i już. I działa, jak nie ruszam to mnie nie ciągnie, myślę sobię że to wcale nie jest takie smaczne jak mi się kiedyś wydawało i że nie warto. Póki co dzielnie walczę. izawera - daj nam szansę żebyśmy mogły trzymać kciuki także za Ciebie, co znaczy \"nie mam silnej woli\" masz na pewno tylko jeszcze jej nie odkryłaś. Jeśli podejmujesz decyzję i wiesz czego chcesz to niewiele jest rzeczy które mogą Cię przed tym powstrzymać. Należymy do tego samego gatunku - nie poddawaj się, to na prawdę jest wykonalne. Migotka2006 - fajnie że jesteś taka zawzięta. Ja też przez chwilę myślałam o jakimś wspomagaczu ale nie wiem czy powinnam. Masz dobre doświadczenia jeśli chodzi o takie cudotwory? Ja póki co wspomagam się octem jabłkowym, dobrze robi na cerę, trawienie, ogólne samopoczucie na + i świetnie gasi pragnienie. Pozdrawiam wszystkie dzielne Babki :) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mg27
jarzynka gdzie kupić ocet jabłkowy i czy naprawdę pomaga? dziś na śniadanko zjadłam zgodnie z planem: 2 jajk i 1 pl. szynki 1/2 szkl. soku grejfrutowego i o zgrozo !!! poza planem: serek danio z musli, banana, mandarynke - no cóż jestem obżarciuchem !!! i grubasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mg27 nie mów tak, na prawdę nie jest źle. Może spróbuj brać coś na ograniczenie apetytu, ja jestem na etapie, że wstaję rano, zawisam nad lodówką i absolutnie nia mam pojęcia na co mam ochotę, ostatecznie łapię za jakiś serek, albo małą kromkę ciemnego pieczywa z czymkolwiek i czuję się najedzona. Myślę, że dobrym rozwiązanem może być szklanka wody z cytryną na czczo, albo właśnie wspomniany przeze mnie ocet jabłkowy. On, poza tym, że wypełnia żołądek to również ogranicza apetyt. Można go kupić w prawie każdym sklepie spożywczym, a już na pewno w tych ciut lepiej zaopatrzonych. Szukaj na pólkach z oliwą i sosami w słoiczkach. Tylko przestrzegam: bardzo ważne jest zwrócić uwagę żeby to był prawdziwy ocet z jabłek, nie o smaku jabłkowym. Teraz pojawia się coraz więcej dobrych firmowych octów, np z Develey\'a albo z Kamisa. Buteleczka kosztuje poniżej 5 zł. Pije się go w proporcjach mniej więcej 2 łyżeczki na szklankę wody, można dosłodzić miodem, ale ja się aż tak nie rozpieszczam ;) Czasem skuteczny bywa też chrom w tabletkach, ale ja akurat nie mogę powiedzieć żeby mi jakoś wyjątkowo pomagał, już nie biorę - podobno nienajlepiej wpływa na organizm, jeśli ktoś pija czarną herbatę. A jeśli już przy herbacie jestem to ja też pijałam dużo pu-erh, mam kilka swoich ulubionych gatunków (poza tym że ogólnie jestem herbatomaniaczką) ale chyba się przesyciłam i jakoś mnie odrzuca teraz na samą myśl. Przestawiłam się na owocowe herbatki, np. Vitaxu (niektóre bywają na prawdę smaczne) i na Rooibos najlepszy ze wszystkich jest waniliowy z Tetleya (ogólnie rooibos ma bardzo dużo witamin i mikroelementów, całe bogactwo, a poza tym jest na prawdę smaczny) - Polecam! ps. mg27 - to jakaś szczególna dieta te jajka i grejfruty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mg27
pisałam o niejna wcześniejszych stronach - chudniesz 4 kg wciągu 12 dni i naprawdę ani nie głodujesz a chudniesz - tyle że ja jestem łasuchem i mi z wszystkim ciężko. biegnę po ocet buziam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie odchudzające się Panie i Panowie (jesli tacy tu są)!! Powiem Wam myślę że coś ciekawego na temat odchudzania bo sama taki podjęłam 1,5 miesiąca temu tak bardzo poważnie! Zacznę od tego że odchudzam się już od kilku lat! Pierwszy raz spróbowałam z Thermal Pro dwa lata temu! Myślałam że pomoże ale niestety tylko się zawiodłam straciłam chyba 110zł ale to nie koniec, wtedy zaczęły się kłopoty ze zdrowiem i to poważne! Po Thermalu straciłam połowę włosów z głowy, cera okropna się zrobiła, stałam się strasznie nerwowa no i nie schudłam przy czym zaznaczam , że codziennie jeździłam na rowerze minimum godzine i 3-4 razy w tygodniu był basen! Moja przygoda z Thermalem skończyła się tym że zemdlałam na basenie z wycięczenia. Niestety moje ćwiczenia i Thermal nie pomogły na moją wage! Wtedy ważyłam 89 kg i tak było dość długo! Na początku grudnia wzięłam sie za siebie i spróbowałam z czymś nowym (zaznaczam że przez cały czas od czasu Thermala ćwiczyłam i basenik też był )!! Spróbowałam adipex, choć bardzo sceptycznie podchodziłam do tego bo po tylu próbach nieudanych to może bokiem wyjść to odchudzanie! Dzisiaj mamy 17 stycznia u mnie na wadze 80 kg czyli ok 1,5 miesiąca i 9 kg w dół!! I teraz mogę przyłączyć się do Was, czyli 15 kg do wiosny!! Chciałabym bardzo ważyć 65 kg, tyle kiedyś ważyłam i wyglądałam cudnie!! Jesteś mocnej budowy że tak powiem!! Mam 172 cm wzrostu i bardzo bym chciała jak Wy schudnąć!! Jeśli pozwolicie to dołącze się do Was i będziemy razem zbijać zalegające na Nas kilogramy!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj wśród nas Astra352! Chyba takiej opinii mi było trzeba a propos Thermal Pro poczytałam sobie szczegóły odnośnie tego specyfiku i stwierdziłam że chyba nie jest dla mnie najwłaściwszy, głównie ze względów zdrowotnych. Ja mam tendencje do wysokiego ciśnienia, a dla takich on raczej nie jest pisany. Z resztą na stronie jest wszystko napisane, ale jak przeczytałam o tym superpowerze, którego on dodaje i o silniejszym przepływie krwi i trzęsących się dłoniach i o tym że trzeba jeść dziennie 1600 kalorii to jakoś mi się słabo zrobiło. Może znajdę coś innego. A czy mogłabyś napisać coś więcej o Adipexie? Z tego co słyszałam to nie jest on tak zwyczajnie dostępny, czy może się mylę? mg27 - przepraszam za to przeoczenie, rzeczywście czytałam wcześniej o Twojej diecie, udało mi się zapomnieć - nie specjalnie. Mam nadzieję, że wejdziesz w rytm, a ocet Ci w tym pomoże, daj znać jak Ci smakuje - początki bywają niełatwe :) myśl poytywnie - pomaga! a tak w ogóle to faktycznie panów to ja tu nie widziałam, oni odchudzają sie dopiero po 40 :) ewentualnie się ukrywają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ciebie Jarzynko!! Co do Thermal pro to ja osobiście odradzam, powiem tak bardzo dużo przez niego cierpiałam, zaczęłam brac themala latem i skończyło się to tym, że w grudniu nie miałam wyjście tylko ściąć włosy z takich do ramion ścięłam na ok 2-3 cm!! Takiego jeżyka miałam, nawet mi się spodobało, lecz najgorsze byly te cieknie, strasznie rzadkie włosy, no ale po wizycie u pani doktor nie miałam wyjście tylko ściąć!! A co do tego całego POWERA co miał dawać a i owszem power był tylko że po takim powerze wieczorem padałm na twarz a po ćwiczeniach byłam bezbarwna jak to stwierdził ratownik na basenie który na szczęście był niedaleko mnie jak leciałam na dno basenu!! Jeśli komuś zalezy na powerze to jak najbardziej polecam coś zdrowego, do kupienia w aptece - BODYMAX PLUS dla mnie cudo, nie dość że mam siły na wszystko to jeszcze lekko mi się uczy bo w maju mam obronę pracy dyplomowej!! Co do adipexu kupiłam go od pwenej Basi z forum kafeterii, przestrzegała mnie przed nim, bo przecież każdy środek ma jakieś przeciwskazania, nie ma nic idealnego!! Ale dla mnie adipex to coś super, schudłam na nim, stosowałam się do wskazówek Basi która jest dietetykiem i sama schudła ( z tego co pisała ) to ok 25 kg, nie na samym adipexie, dieta musi być, może nie tak drakońska jak na Thermalu, ale być musi!! Adipex zaczęłam brać na początku grudnia! Brałam go ok 11-12 godziny po jakimś posiłku!! Niegdy na czczo!! Do tego właśnie zaczęłam teraz brać bodymax plus!! I nie dość że mi się jeść nie bardzo chce, to mam siły i enegrii pod dostatkiem!! NIe chodze głodna bo zawsze trzeba coś rano zjeść!! Kiedyś nie mogłam rano patrzec na jedzenie, a teraz jak nie jem już po 15 czasami po 16 jak rano wstaje to coś bym przekąsiła i jem lekkie jedzonko!! Co do ćwiczeń teraz jest różnie, nie mam za dużo czasu, bo sesja się zbliża no i prace pisać trzeba, ale zawsze znajde czas żeby poskakać troche, sprzątam zawsze to jakiś ruch!! Kiedyś ćwiczyłam dużo więcej no teraz jest troszkę inaczej! Dlatego jeśli już mam mówić i coś polecać to adipex jest ok, nie miałam i nie mam po nim żadnych skutków ubocznych!! Jeśli będziesz mieć jakieś pytania to zawsze odpisze, powiem jeszcze że tak jak z mojej wagi 89 gk na początku pierwsze 5 kg poszły dość szybko w 3 tygodnie, ale waga nadal spada teraz jest 80-81 zależy która waga ;) I dodam że czuje się wyśmienicie a jeszcze lepiej będzie jak stane na wadze i wreszcie pokaże upragnione 65 kg, wiem że nie nastąpi to w ciągu 2 miesięcy ale do wakacji powinnam dość do tej wagi!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawskaaaa
no zaczęłam z Wami, ale patrzę, ze Wy tutaj jakieś wspomagacze bierzecie, a ja tylko mniej jem :( jak mam Wam dorównać :( Ale jak już znajdziecie, jakiś złoty srodek, to dajcie znać ;) Odchudzam się od 4.01.2006 dieta białkowa (ser biały,czasem zółty,topiony,pierś z kurczaka,pomarańcze,mandarynki) zaczęłam z 75kg jest 70kg wzrost 175cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Ciekawska!! Ja tylko zaczynałam ze wspomagaczem, teraz już jade bez niego!! A powiem Ci że bardzo bym chciała mieć Twoją wagę, wiem że chcesz schudnąć i gratuluje takich postępów, dietka białkowa jest ok tylko chyba przy niej trzeba ćwiczyć (zresztą jak przy każdej)!! Napisz swój jadłospis na jeden dzień, może ja spróbuje tej diety!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny🖐️ Jarzynka bralam juz thermal rok temu-nie mialam zadnych skutkow ubocznych ale zmarnowalam go bo przestalam cwiczyc.Nie jest on dla kazdego.Ja bede brac tylko przez miesiac pol opakowania 60 sztuk a potem koniec.Kupie sobie pozniej L-karnityne-kiedys mialam taka o smaku pomaranczowym z chromem. Raz w tygodniu pozwalam sobie na cos slodkiego. To linkido fajnych cwiczen.Trwaja 8 minut kazda czesc. Brzuch: www.wyslijto.pl/?file_id=09655934437325201988 Nogi: www.wyslijto.pl/index.php?file_id=02706623079995681344 Posladki: http://www.wyslijto.pl/index.php?file_id=41276558609795292599 Stretch: http://www.wyslijto.pl/index.php?file_id=05392573118233441782 Rece: http://www.wyslijto.pl/index.php?file_id=10654986639313670337 :P pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Astra352 witaj u nas:) Ciekawska mamy podobna wage i wzrost :) Zloty srodek to ograniczenie jedzenia i cwiczenia.Powyzej podaje linki do cwiczen jak chcesz to sobie sciagnij.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawskaaaa
astra, mój jadłospis jest zbyt ubogi, by się nim tutaj chwalić, łamie wszelkie zasady zdrowego chudniecia :( ale tak zaczęłam i cóż.... Rano jem np ser biały, pół kostki lub serek wiejski light, a później np 2 jajka lub 3-4 pomarańcze, jest to zdecydowanie za mało, ale nie czuje głodu, duzo pije, i zuję gumę. Muszę wprowadzić wiecej posiłów koniecznie! Prawdę mówiac to na takim jedzeniu, myślałam, ze schudnę wiecej :o ale ja taki łasuch na węglowodany, drugi tydzień daje sobie radę! :) Powinno się jeść ok 1000kcal, ale złozonych z samych białek, poszukaj na necie są ciekawe opinie, nawet tutaj ktoś podał, ze mozna schudnać ok 10kg w 5 tygodni. Jeżeli ktoś chce schudnać dużo, to taki "dopalacz" przydałby się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MIgotka świetne te ćwiczonka przynajmniej na brzuch, na reszte jeszcze się nie ściągnęły!! Jeśli ma mi to pomóc w rzeźbieniu ciała to ja jestem za i wszystkim polecam!! NIe są strasznie ciężkie ćwiczenia a myślę że działają!! Będę teraz ćwiczyć codziennie, to zobaczymy jakie będą rezultaty!! Chyba te 32 minutki wygospodaruje ze swojego cennego czasu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
astra352 ja 4 razy jak na razie przecwiczylam te cwiczenia i sa fajne tylko te na posladki sa troche ciezkie.Na razie cwicze na stepperze a potem dodam wlasnie te cwiczenia. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×