Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Migotka2006

Schudnąc 15 kg do wiosny!!!!!

Polecane posty

Gość anulka85
ja sie przylaczam:) moj cel to 10kg:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekna wkrotce
ja chcę 16kg, do wiosny właśnie, a jeszcze lepiej do dnia kobiet ;) by poczuc sie prawdziwą piękną kobietą, ale jak się przeciagnie do dnia wiosny, to sie specjalnie nie pogniewam ;) Mam 22 lata 175cm 74kg :( jakie macie diety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odchudzam sie po raz ostatni. Zaczynam juz od teraz bo czas szybko leci i nim się obejrze a juz bedzie wiosna a potem lato i wakacje. A wiosna nie mam zamiaru sie odchudzac bo to bedzie juz za pozno,bedzie cieplej i cwiczyc tez sie nie bedzie za duzo chcialo,a latem to czas na zabawe!!!Latem chcialabym wreszcie wazyc 55-57 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ważę pół kilo wiecej od ciebie AMINOS mnie zadowoliłoby 6-7 kg a Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ JA PÓŁ ROKU TEMU SCHUDŁĄM WAZYŁAM 60KG I TO JEST TERAZ EFEKT WIERDALANIA . JA PLANUJE DO KONCA STYCZNIA WAZYC NAJWYZEJ 65KG!! ZASTANAWIAM SIE CO BY TU ZACZAC ROBIC. NAPEWNO KAWA RANO A POTEM MOZE KUPIE ZUPKE HORTEXU I BEDE JE GOTOAC NA WODZIE NA OBIAD I NA KOLACJE JAKIS OWOC LUB WARZYWO...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3MO
kupcie sobie psa,codzienne spacery,bieganie,nie trzeba stosowac zadnej diety.sprawdziłam na sobie,po ra zpierwszy zimą mieszcze sie w najwęzsze spodnie jakie mam w domu,36 rozm/zwykle wchodziłam w nie dopiero w lipcu/. ruch to podstawa na utrzymanie zgrabnej sylwetki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruch+dieta bo sam ruch bez diety nic nie da- sumo tez sie ruszaja i jakos nie sa chudzi;) Ja stosuje diete 1000 kcal Cwicze na steperze i rowerku a do tego dochodza cwiczenia * minute ABS i skakanka A Wy jak sie odchudzacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekna wkrotce
ja próbuje na diecie białkowej + cytrusy, chyba coś z tego bedzie, jeżeli nie rzucę sie na węgle, bo czuje sie lżejsza, a to dopiero 3-4 dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byle do wisny
Ja sie przyłaczam. 15 kg mniej. Stosuję diete i 3 x w tyg aerobic w osiedlowym klubie - najgorzej mi wytrzymac bez czekolady na pare dni przed miesiaczka;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolaaa____________
ja sie prylanczam:) wzrost 173 ..waga 72..........ajajajjajjjjj....przytylo mi sie :( zle sie z tym czuje... wiec od jutra warzywka..brokulki...szpinak i salata... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja też się dołącze... 60 kg, 162 cm wzrostu... a wiek ;) Dieta - żadna dieta - po prostu będę jadła małe porcyjki na obiad, śniadanie i kolacje... nie większe niż zaciśnięta pięść... czyli objętość żołądka o ile się nie mylę :) Ćwiczenia - basen, aerobik, skakanki, pilates i dłuuugie spacery z psem w plenerze... tzn. w lasku i nad morzem :):):) A oprócz tego naprzemienne prysznice, balsamy (na rozstępy!!!), masaże szorstką gąbką i peelingi z kawy lub soli z oliwką :) Dziewczyny, załóżcie może czarne nicki... wtedy będzie pewniej, że tu jesteśmy wszystkie i walczymy :) mam nadzieje, że topik nie padnie... to tyle, papapa :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja tez chudne z wami:) 170cm 69kg blehh za duzo wegli i sie przytylo krece hula-hop, chce kupic rowerek stacjonarny, robie brzuszki, 3 razy w tygodniu pilates w domu. dieta taka ogolna: jesc mniej niz zwykle, czesciej, ale mniejsze posilki no i oczywiscie zdrowo :) zabojcze sa dla mnie slodycze :P wiadomo do tego chrom i duzo wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawskaaaa
ja jestem dziś jakiś 4 dzień i 2kg mniej, to pewnie efekt oczyszczenia organizmu, ale i tak sie cieszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolaaa____________
ciekawska --- a co to za dietka??.. moze bym skorzystala :P dzis pochlonelam duuuuuuuuuzo brokulów..iii.kawalek rybki..aha iii..serek ..i jogurt... ech...najgorszy dzien pierwszy..i drugii.. a ja moj dzien dzis nazwe .. "dniem przygotowawczym"...hiih..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawskaaaa
wybaczcie, ale pomyliłam nicki ;) jestem opisana wyzej pod "piękna wkrótce" , ale juz zostane chyba pod tym :) jem przedewszystkim białko i nektarynki, pomarańcze, jeszcze nie można mówic o sukcesie, ale chyba o dobrej drodze do niego :) ŻYCZĘ POWODZENIA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska_aska
zeby tak szybko schudnąc i nie bylo efektu jo-jo nalezaloby kupic spalacz ktory nam w tym pomoze ja wybrałam Scorch i poki co -3 kg w 1.5 tygodnia wiec efekty suuper tutaj mozesz kupic jak i dowiedziec sie o nim troche [url=http://www.mmo.pl/index.php?ref=4&affiliate/banner_id=4]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawskaaaa
tyle mozna schudnac bez "dopalaczy" ;) a jo-jo jest zawsze, gdy nieostroznie świętuje sie walke z kg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba za duze porcje jem.. jaka jest wielkosc waszego obiadu na diecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uzywalam spalacza i uwazam ze to strata kasy i jest niezdrowe-bez tego tez sie uda- potrzeba tylko troche silnej woli i motywacji.Ja stosuje diete 1000 kalorii+ćwiczenia -ok.60 min. Pije tez zielona herbate w duzych ilościach i czasem mietowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawskaaaa
mam nadzieję, ze jest dobrze, bo u mnie chyba tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawskaaaa
a tu nikogo nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calineczkab
hej :) ja tez sie przyłączam:) juz drugi dzine:) dobrze idzie rowerek, malo jadlam musze przede wszystkim : zero weglowodanow i duzo wody:)ciekawe cyz mi sie uda te postanowienia od jutra:) od jutra 4 godziny rowerku i areobik , jak sie cieplo zrobi to rolki , basen, bieganie.......... mam nadziej ze nie skonczy sie na gadaniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawskaaaa
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amad
mogotka nie porownuj nie nie dzialających fat burnerów do termogeniko w z tej strony [url=http://www.mmo.pl/index.php?ref=4&affiliate/banner_id=4] l-karnityna jest nic nie warta podobnie ja chitostan itp, ale taki Tight i Thermal to jest miodzio przynajmneij dla mnie, jesli chcesz duzo zrzucuc to bym kupiła ale jak nie chcesz szybciej i bez efektu jo-jo to nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Thermla raczej juz nie kupie-teraz chce schudnac bez zadnych suplementów. niedawno sie wazylam i mam 71kg. Będe nadal stosowala zielona herbate a co do diety to nie licze juz kalorii tylko wybieram to co jest zdrowe-unikam tluszczów,chleba bialego i slodyczy-najlepsza dieta do MŻ Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×