Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Migotka2006

Schudnąc 15 kg do wiosny!!!!!

Polecane posty

Gość mg27
Lilah ja 3 lata temu urodziłam dziecko i ważyłam tyle co po wyjścu ze szpitala 64 kg- czasem udało mi się schudnąc ok 4 kg i nic więcej ale teraz jestem załamana zaczynam tyć !!! teraz waże ok 67 Zaczęłam nawet troszkę ćwiczyć (mało ale za to codziennie) ale tj pisalam zero efektów brzuch wiecznie napompowany, słabiutka przemiana materii itp od poniedziałku chyba zacznę jakąś bardziej drastyczną dietkę może coś mi podpowiesz? Na weekendzie mam gości więc coś trzeba przygotowac, posmakować no i choć trochę zjeśc do towarzystwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mg27
no cóż zostałam sama na polu bitwy, ale nie zamierzam się poddać co więcej od dziś zaczynam odchudzać się na poważnie bo jak dotąd efektów brak cdn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mg27
wypiłam kawkę (postanowiłam skończyć z dodawaniem mleczka) zjadłam jajko i jabłuszko. Mam mało czasu a waga stoi w miejscu załamka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bede was dopingowac dziewczyny!!!!!1 trzymam kciuki!!!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość n j 27
czesc mg27,widze ze sie nie poddajesz,masz silna wole to juz polowa sukcesu:) ja jak zwykle ciagle sobie odpuszczam,ale ostatnio sie wazylam i zalamka waze 64kg-cos musze z tym zrobic-bo juz mialam 55kg.mi osobiscie pomogla drastyczna dieta aerobik i czeste spacery.ale ostatnio przez pol roku nic nie robie tylko siedze w domu i jem,wic efekty widac 10 kg wiecej. postanawiam sie poprawic i schudnac to 10 kg.ZOBACZYMY? pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam,wreszcie skonczyla sie sesja :) dzisiaj zrobiłam dzień oczyszczający-woda,zielona herbata +95 min. ćwiczeń Jutro chyba bedzie dzień warzywno-owocowy. Pozdrawiam!!!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki polecam taką kompozycje 1/ musli wymieszać 1/2 otręby owsiane kilka śliwek suszonych zalać gorącym mlekiem włożyć na 2 min do mikrofali baaardzo syci i dobrze działa na przeminę materii nadal na czczo piję tą mixturę octową i jakoś nie mam przekonania chyba nie kupię następnej butelki zaczęłam trochę bardziej ograniczać jedzonko i tak mi smutno bo efektów brak - brzuch ogromny ale nie poddaję się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Dzisiaj też ćwiczyłam 95 min. a od jutra 120 min. mg27 masz racje z tymi otrębami,jadłam je zawsze na śniadanie z mlekiem ale teraz bede je jadła na kolacje z kefirem 2%-400g bo otreby utrudniaja wchłanianie witamin.A kefir czy jogurt naturalny jest duzo zdrowszy. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy któraś z Was stosowała dietę South beach? jakie efekty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Jak na razie chudnę. Wypróbowuję dietę ktorą zobaczyłam na tym forum. Zaraz lece ćwiczyc. Narazie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniagg8236166
SPRZEDAM ADIPEX 30 SZT 60 PLN - LEK HAMUJĄCY LAKNIENIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja też bym chciała schudnąc jakieś 10 kilo ale nie wiem jak zacząc w ciąży przytyłam 34kg teraz waże 74 a moja waga przed ciązą tobyło 65kg chciłąbym tyle samo do wiosny to znaczy gdzieś do połowy maja bo moja córka bedzie miała roczek pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo sama nie wiem jak zacząc co zrobic zeby w miarę do tego maja wyglądać ale spróbować trzeba szczyt marzeń to 60 -58 kg ale na pewno tyle sie nie da wieć te 60 to już bedzie max i szczyt marzeń pozdrawiam serdecznie dopinguję wszystkie panie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niespokojna 0000007
ja mam 163 sm wzrostu, waze 80 kg :// planuje schudna 15.... nie bedzie to moja pierwsza dieta, pare lat temu sie odchudzlam i bylo 54 kg... no i jojo ;) plus tabletki antykoncepcyjne i rozne leki... no i chce znowu zaczac, prosze o motywacje, pomysly... no i jakis planik, czy dietke haha, jak wy to robicie ;) ? pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zasada jest jedna: systematyczność w wykonywaniu treningu, sen i dieta. A zdrowe odżywianie się to nic więcej jak zjadanie większej ilości warzyw i owoców. Na obiad konsumuje zazwyczaj sałatki, do których dodaję często odrobinę dressingu jogurtowego lub ziołowego develey - bardzo smacznie urozmaicają resztę składników wzbogacając tym samym całościowy smak sałatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×